NachlJ NachlJ komentáře u knih

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Prostě Dan Brown, bála jsem se jáké to bude když to nebude s Langdonem, ale moje očekávání to velice příjemně překvapilo. Kniha byla velice čtivá a myslím že to nebylo naposled co jsem jí četla.

12.04.2017 5 z 5

Chopinův rukopis Chopinův rukopis Jeffery Deaver

Kniha byla velice zajímavě napsaná i když jsem se na začátku trochu ztrácela jak to každý psal svým způsobem tak nakonec to bylo velice čtivé. Od někoho to bylo lepší od někoho se to četlo hůře, ale tim se to doplňovalo a byl to velice dobrá kniha a dobrý příběh se záletkami které bych třeba vůbec nečekala.

12.04.2017 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

U této knihy prostě nemám slov. Bylo to něco jiného a stejně dobrého možná i lepšího než předchozí knihy. První případ kdy nebyl s kolegou ale s ženou z FBI. Poprvé co jsme se dozvěděli něco z jeho minulosti něco jiného než to jak studoval kde a jak rychle. U tohoto spisovatele se mi líbí že to neni tak že detektiv koukne a hned ví kdo je vrah.

30.12.2016 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Ke knize jsem se dostala díky Vánocum a mojí úžasné kamarádce.
I když jsem viděla první film a celkem byl jinej tak kniha mě uchvátila. Těžký život dospívající dívky když se jí za pár dnů dokáže změnit život a to jen pár událostma. Ke konci je to velice smutné když se stará o svého otce.
Od tohoto autora jsem ještě nic nečetla ale zaručeně se k němu vrátím. Je to alespoň něco jiného než normálně čtu.
Kdybych měla porovnat na procenta film a knihu tak je to pomalu sjené a to se nestává. Většinou jsou filmy horší.

20.12.2016 5 z 5

Kdo seje vítr Kdo seje vítr Nele Neuhaus

Ze začátku se těžce orientovalo v postavách a v tom příběhu, ale po několika stránkách se dalo už orientovat a příběh vás prostě pohltil. Jako v knize Sněhurka musí zemřít měla kniha najednou tak úžasný příběh že se prostě nedalo odtrhnout.

31.10.2016 4 z 5

Sněhurka musí zemřít Sněhurka musí zemřít Nele Neuhaus

Ke knize jsem přišla úplně náhodou na Světu knihy v Praze. Byla levná a detektivka pro mě nejlepší kombinace. Nevěděla jsem co od ní mohu čekat. Ze začátku jsem se zamotávala, ale poté mě kniha vtáhla do děje a nechtěla jsem od ní odejít. Radši jsem četla do noci abych už věděla jak se to opravdu stalo. Nic takového jsem opravdu nečekala.
Vtáhnutí do děje a nepuštění z něj až do konce.

07.07.2016 5 z 5

Mysterium tremendum Mysterium tremendum Sebastian Rainer

kniha mě nezaujala reklamou nevěděla jsem nic o ní, ale líbila se mi a koupila si ji. Kniha mě pohltila a Sebastian Rainer mě začal zajímat. Myslela jsem si že vydržim hodně ale ten konec byl moc. Konec byl tak na mě moc že jsem dočítala s husí kůží.
A určitě se ke knize vrátím.

12.04.2016 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Kniha k maturitě kterou jsem přečetla a hned mě k sobě vtáhla.

04.03.2016 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Moje první kniha od Browna a hrozně jsem si jeho styl psaní oblíbila. Kniha mě úplně pohltila že jsem se od ní nemohla odtrhnout. Knihu jsem pomalu ani nechtěla dočíst, jelikož jsem chtěla číst dál ale ne konec. Kniha ztracený symbol je napínavá a dojemná.

28.01.2016 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Moje nejoblíbenější kniha kterou si často přečtu znovu a znovu.

12.11.2015 5 z 5

Dobrodružství hraběte Lydericha Dobrodružství hraběte Lydericha Alexandre Dumas, st.

je to jednoduše napsaný a příběh je pěkný.

16.06.2015 4 z 5

Leden Leden Gabrielle Lord

je to zajímavý nápad jak napsat sérii knih. Kniha je celkově zajímavá.

21.05.2015 3 z 5

Ledové oči Ledové oči Karin Stehle

je spoustu lepších knih, ale zase není jedna z nejhorších.

10.05.2015 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha se mi líbila hned od začátku.Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Je to román který ukazuje že lásku zasáhne každého i když je nemocný.
Kniha je lepší jak film. Jsou zde lépe popsané city.

10.05.2015 5 z 5