Kdo seje vítr

Kriminální komisařku Piu Kirchhoffovou volají na nezvyklé místo činu. V budově firmy objevili několik dní starou mrtvolu nočního strážného. Brzy je jasné, že jde o vraždu. Společně s Oliverem von Bodenstein vyšetřuje Pia v prostředí občanské iniciativy, která bojuje proti stavbě plánovaného komplexu větrných elektráren. Mluví se o korupci a zfalšovaných posudcích, což stojí život dalšího člověka…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204326/kirschhoffova-a-von-bodenstein-kdo--LxL-204326.jpg 4.164

Kirschhoffová a von Bodenstein 5.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Knižní klub

Wer Wind sät, 2011

Kniha Kdo seje vítr

bábuška
25.04.2020

Tentokrát jsem se nemohla začíst, začátek mi připadal takový nějaký zmatečný, až ve druhé polovině knihy postavy nějak ožívaly a poslední třetina začala být napínavá. Ale tentokrát komisařka Pia nijak nad ostatními osobami nevynikala.Byla jsem četbou tentokrát trochu zklamaná.

Sabina335
07.04.2020

Příjemné a celkem napínavé čtení. Rychlý spád, nechybí ani trocha napětí.

Pavlína2019
01.03.2020

Knihu doporučuji, lehce a příjemně se čte. Je napínavá, dobře napsaná, netušila jsem, jak to vlastně celé je až do samotného konce.

Janniska
27.02.2020

Opět výborné počtení,ostatně jako vždy.Nemám co vytknout.Zápletka skvělá,překvapivé zvraty,autorka ví jak udržet pozornost čtenářů.

ivoiro
14.07.2018

Pro mne se jednalo o takový průměr. Občas jsem měl problém udržet pozornost.

martina.tim
26.05.2018

Knihu jsem koupila již dávno v levných knihách, proto jsem se k ní dostala až po dlouhé době. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Byla to pěkně napsaná a dost propracovaná detektivka. Jediné co mi vadilo byla rozsáhlost knihy. 472 stran bylo opravdu moc. Ubrala bych minimálně 150 stran. V některých pasážích se autorka až zbytečně moc rozepsala a spíše mě tím nudila. Ale to nemění nic na tom, že to i tak byl zajímavý a čtivý detektivní příběh, který doporučuju.

beruska
13.12.2017

Opravdu dobrá detektivka ! Jen se mi často pletla jména, některá jsou si dosti podobná :-) ... Knihu určitě RÁDA DOPORUČUJI !! :-)

ivakola
01.06.2017

Mám ráda tuto autorku, knihy od ní se moc dobře čtou, ale je třeba vydržet pár prvních stránek, než příběh nabere na síle a než se čtenář trochu zorientuje v postavách a prostředí.