NachlJ - Příspěvky

Druhý dechDruhý dechP. P. d. Borgo

Nejprve jsem viděla film a i když jsem očekávala něco jiného tak 4 hvězdičky. V knize jsem se občas ztrácela, ale i tak to bylo velice zajímavé vyprávění. Myslím si že to bylo především kvůli tomu že to bylo podle pravdy. Sama si nedokazu představit že by se mi to samotné nebo někomu blízkému stalo. Tento muž musí být opravdu velice statečný.

24.11.2017

Hovor se smrtíHovor se smrtíC. Carter

Opět úžasně napínavá detektivka, která mě pohltila a dokud jsem nevěděla kdo a proč? tak jsem jí nechtěla dát pryč. Hlavně při konci kdy už víte vraha ale pořád chcete vědět to ostatní vlastně Proč? Za mě TOP

02.10.2017

Ostrov šedých mnichůOstrov šedých mnichůM. Klevisová

Knihu jsem přečetla hned. Velice dobře a rychle se četla. Nebyla nijak zdlouhavá, nudná a konec byl překvapivý.

02.08.2017

Nezapomenutelná cestaNezapomenutelná cestaN. Sparks

Kniha se četla velice dobře. Jelikož v tom bylo něco s čím se kdokoliv může setkat tak to má veliké plus. Příběh není nijak přeslazený a ani není nijak jasné jak to skončí. Nezapomenutelná cesta je kniha která se může přečíst i mnohokrát.

25.06.2017

Chladné ostříChladné ostříF. Gehm

Knihu jsem ani nedočetla, jakou dobu jsem v půlce knihy a nechce se mi ji dočítat. Je divně psaná a ani příběh není nijak uchvacující. Jestli se ke knize ještě někdy dostanu abych věděla konec tak to je ve hvězdách.

25.06.2017

Dvojitý křížDvojitý křížC. Carter

Upřímně, nikdy nechci aby u jeho knih nastal konec. Jako vždy kniha měla v sobě tolik napětí kdy si říkáte "jak tohle udělá vždyť z toho se nedostane" a ono je najedou všechno jinak. A samozřejmě překvapivý konec, celkové rozuzlení a dopadení vraha. Prostě se kláním, od knihy jsem se jako vždy nemohla odtrhnout a proto jsem ji přečetla za dva dny. Za mě jasných 5 hvězd jako u všech co jsemm četla.

17.06.2017

Léto, kdy jsme se potkaliLéto, kdy jsme se potkaliR. Constantine

Prostě taková normální oddechovka kdy víte jak to skončí

30.05.2017

Manželé odvedleManželé odvedleS. Lapena

čekala jsem od toho něco jiného, ale i tak to bylo dobré.

24.05.2017

Digitální pevnostDigitální pevnostD. Brown

Prostě Dan Brown, bála jsem se jáké to bude když to nebude s Langdonem, ale moje očekávání to velice příjemně překvapilo. Kniha byla velice čtivá a myslím že to nebylo naposled co jsem jí četla.

12.04.2017

Chopinův rukopisChopinův rukopisJ. Deaver

Kniha byla velice zajímavě napsaná i když jsem se na začátku trochu ztrácela jak to každý psal svým způsobem tak nakonec to bylo velice čtivé. Od někoho to bylo lepší od někoho se to četlo hůře, ale tim se to doplňovalo a byl to velice dobrá kniha a dobrý příběh se záletkami které bych třeba vůbec nečekala.

12.04.2017

ZlobaZlobaC. Carter

U této knihy prostě nemám slov. Bylo to něco jiného a stejně dobrého možná i lepšího než předchozí knihy. První případ kdy nebyl s kolegou ale s ženou z FBI. Poprvé co jsme se dozvěděli něco z jeho minulosti něco jiného než to jak studoval kde a jak rychle. U tohoto spisovatele se mi líbí že to neni tak že detektiv koukne a hned ví kdo je vrah.

30.12.2016

Poslední píseňPoslední píseňN. Sparks

Ke knize jsem se dostala díky Vánocum a mojí úžasné kamarádce.
I když jsem viděla první film a celkem byl jinej tak kniha mě uchvátila. Těžký život dospívající dívky když se jí za pár dnů dokáže změnit život a to jen pár událostma. Ke konci je to velice smutné když se stará o svého otce.
Od tohoto autora jsem ještě nic nečetla ale zaručeně se k němu vrátím. Je to alespoň něco jiného než normálně čtu.
Kdybych měla porovnat na procenta film a knihu tak je to pomalu sjené a to se nestává. Většinou jsou filmy horší.

20.12.2016

Kdo seje vítrKdo seje vítrN. Neuhaus

Ze začátku se těžce orientovalo v postavách a v tom příběhu, ale po několika stránkách se dalo už orientovat a příběh vás prostě pohltil. Jako v knize Sněhurka musí zemřít měla kniha najednou tak úžasný příběh že se prostě nedalo odtrhnout.

31.10.2016

Sněhurka musí zemřítSněhurka musí zemřítN. Neuhaus

Ke knize jsem přišla úplně náhodou na Světu knihy v Praze. Byla levná a detektivka pro mě nejlepší kombinace. Nevěděla jsem co od ní mohu čekat. Ze začátku jsem se zamotávala, ale poté mě kniha vtáhla do děje a nechtěla jsem od ní odejít. Radši jsem četla do noci abych už věděla jak se to opravdu stalo. Nic takového jsem opravdu nečekala.
Vtáhnutí do děje a nepuštění z něj až do konce.

07.07.2016

Mysterium TremendumMysterium TremendumS. Rainer

kniha mě nezaujala reklamou nevěděla jsem nic o ní, ale líbila se mi a koupila si ji. Kniha mě pohltila a Sebastian Rainer mě začal zajímat. Myslela jsem si že vydržim hodně ale ten konec byl moc. Konec byl tak na mě moc že jsem dočítala s husí kůží.
A určitě se ke knize vrátím.

12.04.2016

KrysařKrysařV. Dyk

Kniha k maturitě kterou jsem přečetla a hned mě k sobě vtáhla.

04.03.2016

Ztracený symbolZtracený symbolD. Brown

Moje první kniha od Browna a hrozně jsem si jeho styl psaní oblíbila. Kniha mě úplně pohltila že jsem se od ní nemohla odtrhnout. Knihu jsem pomalu ani nechtěla dočíst, jelikož jsem chtěla číst dál ale ne konec. Kniha ztracený symbol je napínavá a dojemná.

28.01.2016

KyticeKyticeK. J. Erben

Moje nejoblíbenější kniha kterou si často přečtu znovu a znovu.

12.11.2015

Dobrodružství hraběte LyderichaDobrodružství hraběte LyderichaA. Dumas, st.

je to jednoduše napsaný a příběh je pěkný.

16.06.2015

LedenLedenG. Lord

je to zajímavý nápad jak napsat sérii knih. Kniha je celkově zajímavá.

21.05.2015

Ledové očiLedové očiK. Stehle

je spoustu lepších knih, ale zase není jedna z nejhorších.

10.05.2015

Hvězdy nám nepřályHvězdy nám nepřályJ. Green

Kniha se mi líbila hned od začátku.Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Je to román který ukazuje že lásku zasáhne každého i když je nemocný.
Kniha je lepší jak film. Jsou zde lépe popsané city.

10.05.2015