Mysovlk Mysovlk komentáře u knih

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

První půlka mě nebavila. Zbytek knihy docela šel. Doporučuji především proto, že to je první díl. Ať jste v obraze. Druhý díl Černé léto je skvělý! Tedy sérii po této knize nevzdávejte!

02.04.2024 3 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Za mě mnohem lepší než první díl. Bavilo mě to od začátku do konce.

02.04.2024 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Strašně mic mě to bavilo a 750 mi nestačilo, četla bych pořád dál a dál. Skvělá kniha, skvělý autor. Moc mi sedl styl vyprávění, reálie různých zemí, bavila mě hlavní postava i zápletka. Pokud nechcete jen konzumovat jednu vraždu za druhou, ale líbí se vám i něco se dozvědět, velmi doporučuji. K oba je skvěle propracovaná a rešerše musela dát mraky práce.

22.07.2022 5 z 5

Odpočítávač Odpočítávač Amy Suiter Clarke

Moc mě bavil příběh i styl. Doporučuji

18.04.2022 5 z 5

Vír Vír Frode Granhus

Jedna z těch lepších detektivek. Jen mi ta zápletka už přišla trochu přitažená za vlasy.

06.04.2022 4 z 5

Poprava Poprava Yrsa Sigurðardóttir

Díl od dílu je tato série lepší a čtivější. Baví mě, je jiná.

06.04.2022 5 z 5

Třetí na řadě Třetí na řadě Allison Brennan

Četla jsem v kuse, protože nešlo přestat. Skvělý příběh, styl textu a vyšetřovací tým, co přilne k srdci a baví vás. Za mě top detektivka.

30.01.2022 5 z 5

Bílá tma Bílá tma Zdenka Hamerová

Vzdala jsem to u 19.kapitoly, ale vůbec mě to nebavilo od začátku. Dost mě iritoval styl projevu spisovatelky, velmi strojené dialogy, vše jak od dítěte ze sedmé třídy. Tedy nedočteno a nedoporučuji touto knihou trávit čas.

15.01.2022 1 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Nejdřív na mě byla pomalá a působila jako vesnický román. Ale tajemno a záhady se hromadily. Postavy mě bavily. Vyhovovalo mi, že tam nebyly hnusárny jako třeba v Loutkaři apod. A přesto se trochu bojíte a trochu vás mrazí. Nemusí se vám z toho zvedat kýbl. Doporučuji.

12.01.2022 4 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Exkluzivní příběh. Autor mě nezklamal nikdy, přečetla jsem téměř vše. Hodná a zlobivá holka mi sedla a těším se pokračování. Malinko mi tam chyběl sarkasmus a cynismus týpků z druhé série, ale bavilo mě to moc.

12.01.2022 5 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Jsem náročná na dobré thrillery. Tento mě chytnul hned na první stránce a nepustil, přečetla jsem knihu v kuse v jednom dni. Velmi mě bavil. I přesto, že byl chvílemi spíš jak červená knihovna, a i přesto, že jsem od prvních kapitol věděla, jak příběh ve všech směrech dopadne. Zejména pro ženské určitě skvělá kniha. Romantiky s napětí dohromady není nikdy dost.

12.01.2022 4 z 5