mysik612 mysik612 komentáře u knih

Posledná kvapka Posledná kvapka Jeffrey Patrick Kinney

No nevím, jestli by jedenáctiletého kluka přijali na vojenskou školu, ale jinak moc hezká.

11.06.2019 5 z 5

Kometa Kometa Tove Jansson

Krásné je to, jak zdánlivě neohrabaní muminci zachrání svět. :-)

09.06.2019 5 z 5

Moje zero-waste kuchyně Moje zero-waste kuchyně Kate Turner

Hezký návod, jak začít se zero-waste, ale v dnešní době, kdy polovinu slupky banánu tvoří chemie, jsou některé rady spíš o zažívací problémy.

03.06.2019 5 z 5

Vznik ČSR 1918: Velezrada se trestá Vznik ČSR 1918: Velezrada se trestá Veronika Válková

Bára si umí tedy vymýšlet. Někdy až moc.

29.05.2019 5 z 5

Rodrick je king Rodrick je king Jeff Kinney (p)

Sedla jsem si ke stolu a hodinu a půl jsem četla a pak k mému zděšení kniha končila!!!!!!!!!

29.05.2019

Odpusť, bratříčku Odpusť, bratříčku Eva Bešťáková

Opravdu krásná kniha

25.05.2019 5 z 5

Síla přílivu Síla přílivu Tanya Stewner

Poněkud rychle se změnil smysl příběhu. Místo toho, aby Alea dnem a nocí myslela na podmořský svět, teď je tam všude ekologie (což je dobře)

25.05.2019 5 z 5

Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život Michaela Dombrovská

Vždy, když jsem chtěla uklidit, jsem se nemohla rozhodnout, kde začít. Tahle kniha to vyřešila za mě.

13.05.2019

Zrození zabijáka Zrození zabijáka Darren Shan (p)

Cože. Dva DEVÍTILETÍ chlapci pracují v továrně, kde jednoho dne jednoho z nich (Vura) šéf zabije a ten druhý (Larten) mu oplatí stejnou měnou. CO TO JE?

12.05.2019

Na vlnách fantazie Na vlnách fantazie Chris Colfer

Tohle by si přál každý spisovatel: dostat se do své knihy.

11.05.2019 5 z 5

Mluvčí Mluvčí Traci Chee

první díl se ještě dal, ale tohle už je moc. Jak by mohl někdo zabít svého přítele, se kterým se cítí skoro jako bratři?

09.05.2019 1 z 5

Draci - Jak si opatřit a vychovat draka Draci - Jak si opatřit a vychovat draka John Topsell

Musela jsem se přemáhat, aby můj mozek přijal informaci, že skutečně draci neexistují. Působí opravdově.

29.04.2019 5 z 5

Ponorková nemoc Ponorková nemoc Jeff Kinney (p)

Úplně Grega chápu. Taky mám sourozence.

29.04.2019 5 z 5

Najdi svůj styl: Inspirativní průvodce světem fashion a beauty Najdi svůj styl: Inspirativní průvodce světem fashion a beauty Alexandra Fráňová

NÁDHERNÁ!!!!!!

Kdo zabil Snížka? Kdo zabil Snížka? Petra Soukupová

Slohově katastrofa, a jinak úplně souhlasím s michalinda3811. Kdybych to neměla jako povinnou četbu do školy, nečtu to. Taky nevím, proč to dali do soutěže Rosteme s knihou. To je podle mě absurdní!!!!!!!

24.04.2019 odpad!

Vzhůru do divočiny Vzhůru do divočiny Erin Hunter

Náááááááááááádherná kniha. Líbí se mi, že autorka dokáže i ze zcela normálních věcí udělat něco nadpřirozeného.

21.04.2019 5 z 5

Temné tajemství Temné tajemství Tui T. Sutherland

Teď by mě zajímalo, jak Hvězdoplavovu lásku bude vnímat Slunéčka, jelikož pokud se nepletu, tak bude další díl o ní. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu!!!!!!!!!!!

02.04.2019 5 z 5

Dědička trůnu Dědička trůnu Tui T. Sutherland

Nádherné!!!!!!! Nic víc nemůžu dodat.

02.04.2019 5 z 5

Mulgarath se zlobí Mulgarath se zlobí Tony DiTerlizzi

Ten konec byl docela překvapivý

22.03.2019

Piráti z Karibiku  - Obrazový slovník Piráti z Karibiku - Obrazový slovník Richard Platt

Krásná kniha plná úžasných obrázků

18.03.2019 5 z 5