Vzhůru do divočiny ekniha

Čtyři klany divokých koček si odedávna dělí území lesa podle zákonů, které stanovili kdysi dávno jejich předkové-válečníci. Kočkám Hromového klanu však nyní hrozí nebezpečí, protože bojovníci ze Stínového klanu jsou den ode dne silnější. Umírá jeden ušlechtilý kočičí válečník za druhým, a za stále záhadnějších okolností......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391461/big_vzhuru-do-divociny-564-391461.jpg 4.7213

Kočičí válečníci / Klany divých mačiek 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: (ekniha), Albatros (ČR)

Into the wild, 2003

Kniha Vzhůru do divočiny

julie0463

Krása, ta obálka, ten příběh dokonalost sama o sobě.
U nás v rodině jsou i kočky takže nesmí taková série chybět. První díl je překrásný a zajímaví.
Prostě a jednoduše NÁDHERA DOPORUČUJI.

MiLiška

Hned zpočátku mě sice vyděsil dlouhý seznam jmen, ale autorka dala čas i prostor, aby je čtenář postupně vstřebal. Netuším, jestli si někdy přečtu ještě další díly Kočičích válečníků, přesto hodnotím plným počtem hvězdiček.

herynka

Výborné pro milovníky nebo majitele koček. Ale když si představíte, že by to bylo v realitě... tak to nevím kam by náš svět dospěl.

KudrnatáHolka
16.11.2021

Nejsem úplně cílová skupina, ale kdybych byla, myslím, že by mě tahle sága chytila a nepustila. Je napsaná čtivě a napínavě. Zápletka je ze začátku zdánlivě jednoduchá, ale překvapivě (jako mnohy jindy) půjde o mnohem víc, a první díl dává na vědomí, že to bude dost drsné. Rozhodně si totiž nebere servítky v popisech bojů a v úmrtí postav...

SputnikV
14.05.2021

je to opravdu dobré, za mne až moc tvrdé, moc úmrtí v boji, nevím, zda si dám ještě další díly.

lucie.8
13.05.2021

Kniha je asi určena mladším čtenářům, ale mně se vážně líbila. Už se těším, až si přečtu další díl.

niki-chan
27.03.2021

Skvělý a zajímavý příběh o kočičích klanech. Velmi se mi líbila linka se Zrzkem a jeho proměnou. Už se těším na další pokračovaní života Hromového klanu. Tak vzhůru dále do divočiny.

Lusa
24.01.2021

Primární skupinou budou asi děti, ale to opravdu čtivé i pro starší i dospělé XD.