munka munka komentáře u knih

Nástup půlnoci Nástup půlnoci Lara Adrian (p)

Príbeh sa mi páčil. Kniha prečítaná za dva dni.

24.11.2022 4 z 5

Procitnutí půlnoci Procitnutí půlnoci Lara Adrian (p)

Príbeh pokračuje. Teraz sledujeme Tegana a Elise a ich boj so zlom . Teším sa na Ria.

24.11.2022 4 z 5

Pravda o lady Felkirkové Pravda o lady Felkirkové Christine Merrill

Bolo to také nemastné, neslané...akoby tomu niečo chýbalo.

22.11.2022 2 z 5

Polibek šarlatu Polibek šarlatu Lara Adrian (p)

Nový príbeh , nová zápletka a noví hlavní hrdinovia. Dej mal spád a ani som sa nenazdala a bol koniec. Teším sa na pokračovanie.

22.11.2022 4 z 5

Rodový slib Rodový slib Elizabeth Peak

Oddychová romantika, ktorá má všetko. Urastených horalov, dobrodružstvo, lásku, intrigy. Česká autorka je milým prekvapením. Ďalšia kniha by potešila.

18.11.2022 5 z 5

Lord a guvernantka Lord a guvernantka Christine Merrill

Prišla odhaliť vraždu a našla lásku a rodinu. Opakujuca sa zápletka, tentokrát v slabšom vydaní, nesklamala, ale ani nenadchla.

17.11.2022 3 z 5

Dívka jménem Summer Dívka jménem Summer Julie Garwood

Pre dievčatá ideálné čítanie.

Viola Podhradská Viola Podhradská Terézia Vansová

Kniha patrila v detstve medzi moje najobľúbenejšie a tak som sa k nej vďaka výzve po dlhých rokoch vrátila. Zase som prežívala s Violou jej starosti, aj radosti a tešila sa na šťastný koniec.

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Vysoké hodnotenie zlákalo aj mňa k prečítaniu tejto knihy a neľutujem. História pre mňa neznáma, mi priblížila neľahky život baníkov na prelome 19. a 20. storočia. Život, ktorý si v dnešnej dobe nevieme ani predstaviť.

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Napínavé ukončenie celej série s bonbónikom na konci, svadbou. Príjemné čítanie, ktoré môžem doporučiť.

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Hodnotím knihy po prečítaní celej série a tento diel sa mi páčil najmenej. Príbeh Gideona a Sav bol krátky. Viac potešil Easton a Hartley. Bola som zvedavá na pokračovanie.

Palác lží Palác lží Erin Watt

Pekný príbeh, plno zvratov a hlavne lásky. Oddychovka ako ušitá na tieto sychravé dni.

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Bola som zvedavá, čo prinesie druhý diel a nie som sklamaná. Pokračovanie príbehu z pohľadu Elly a Reeda bol osviežujúci a tak sa teším na pokračovanie.

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Romantická oddychovka, ktorá sa mi dokonca páčila. Rozprávanie o chudobnej Elle vo svete bohatých . Ako to zvládla, doporučujem prečítať. Teším sa na ďalší diel.

Nás se nezbavíš Nás se nezbavíš Nora Roberts

Ďalší príbeh a znovu skvelá Dallasová a jej tím. Vždy sa poteším novému dielu.

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Odpočinkové čítanie v tomto sychravom počasí. Vtipné, nenáročné.

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Ďalší námet, ktorý stojí na zamyslenie. Praktiky sekty a jej pôsobenie na mladých až po stratu slobody. Jednoducho skvelá pani Marsons.

Vražda na zámku Styles Vražda na zámku Styles Agatha Christie

Neodolala som a musela som prečítať aj prvý prípad Hercula Poirota. Bola som zvedavá ako sa to začalo a nesklamala som sa. Super čítanie.

První krev První krev Angela Marsons

Nápad, vrátiť sa na začiatok bol mňa prekvapením. Perfektná zápletka. Doporučujem .

01.10.2022 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Knihu som prečítala vďaka výzve a neľutujem. Perfektná detektívka, klobúk dole.

01.10.2022 5 z 5