mskamila mskamila komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Moc pěkná kniha která člověku ukáže spravne hodnoty. Až když je člověk v takové situaci tak si uvedomi co je důležité. Dej nebyl tak závratny a některé chvile se dali lehce překročit ale hlavní jsou emoce které dokázal vyvolat dokonale. Konec je velmi smutný tak jak každý kdo o knížce někdy slyšel tak vi přesto dokáže ale překvapit. Jsem ráda že kamarádka dokopala knihu přečíst protože rozhodne stala za to.

28.07.2021 5 z 5

Misery Misery Stephen King

Hodně zajímavá kniha King ma výborně přirovnání a velmi barvity styl popisování udalosti. Vzdy se nějakou dobu nic neděje a pak najednou nastanou dost necekane udalosti do kterých se zactete s vyvalenyma očima a nevěříte tomu co se děje. Jedine co me zklamalo byl konec za mě trochu moc dlouho napínavé o ničem ale jinak úžasný a jsem rada ze jsem knihu cetla

16.07.2021 4 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Moc pěkná knížka co jsem přečetla za týden ????. Je zajímavá napínavá a samozřejmě romantická s dobrou zápletkou. Obě hlavní postavy jsou trochu předvídatelné ale zároveň je příběh napínavý a zápletka opravdu dobre vymyšlená.

30.03.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Moc pěkná a čtivá knížka se zajímavou zápletkou. Už od začátku bylo jasné co se bude dít ale napětí jak se k dané situaci dostali by se dalo krájet. Romantické, lehtive, napínavé a neomalene ( v dobrém slova smyslu). Pokud chce někdo čtivou romantickou knížku tak je tohle to prave.

15.03.2021 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Tato knižní série ( 3 knihy ) byla opravdu nad moje očekávání. Zábavné momenty střídali romantické velmi zajímavý dej ( kterému se tedy film nemohl vůbec vyrovnat) a konec knihy je velmi prekvapivy ze by ho nikdo jentak necekal. Moc pěkná odpočinková knížka ❤

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Moc dobra knížka, dobre odlehčení , vtipné hlášky a fajn romantika.

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Moc hezká odpočinková knížka ❤.

01.03.2021 5 z 5

Opravdu se mi moc líbila. Jeho osobitý způsob psaní mě dost zaujmul a knihu jsem přečetla za poměrně krátkou dobu. Za mě jedna z nejlepších knih které jsem četla a jsem za to dost rada protože jsem měla možnost se podívat na svět trochu jinýma očima.

05.07.2020 5 z 5

Sluneční znamení Sluneční znamení Linda Goodman (p)

Velice mě zaujala

26.12.2018 5 z 5

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Sherry Argov

Tato kniha usla ale čekala jsem od ní více

26.12.2018 2 z 5

Chrám Matky božej v Paríži Chrám Matky božej v Paríži Victor Hugo

Zajímavá kniha na můj vkus trochu moc popsané zbytečně části. Jinak moc hezká

25.12.2018 5 z 5

Královská nevěsta Královská nevěsta Alain Germain

krasna kniha vřele doporučuji

18.04.2016 5 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

zajímava kniha ale zas tak moc mě nezaujala

18.04.2016 3 z 5