Sluneční znamení

Sluneční znamení

Skvělý astrologický průvodce. Sluneční znamení vám dovolí poznat skutečnou povahu lidí, kteří vás obklopují. Dozvíte se vše, co vás zajímá. Jaký je doopravdy váš přítel ? Vzala si vás vaše manželka jen pro peníze? Jak si máte udržet manžela? Kdy je nejlepší doba požádat svého šéfa o zvýšení platu, vaši vyvolenou o ruku a švagra o půjčku? Díky Lindě Goodmanové odhalíte nejskrytější rysy charakteru svých přátel i nepřátel a zároveň lépe poznáte i sami sebe. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28736/slunecni-znameni-28736.jpg 4.7124

Sun Signs (1968)

Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Knižní klub, Pragma

pedroK

Krásný popis dvanácti archetypů, psáno čtivě, vtipně a vždy pozitivně. Nedovíte se, že Raci jsou škrti a Kozorohové posedlí kariérou, vždy je to psáno tak, že každého máte rádi. Je to zábavné a pohodové.

Veth

Dříve, když mě esoterika bavila :-)

vodnář

Čtivou a zábavnou formou nás kniha seznamuje s jednotlivými slunečními znameními. Hlubší vhledy v knize nehledejte.

Celesta
04.12.2017

Nejvěrohodnější popis znamení, opravdu sedí

Elea
29.07.2017

Zajímavě a čtivě napsaný popis jednotlivých znamení, navíc velmi přesný.

moničina
12.06.2017

Veľmi pekne, zrozumiteľne a hlavne vtipne napísaná kniha. A sedí to.

magdacev
08.06.2017

Výborná kniha - psáno vyprávěním, osobní zkušenosti..

Richisa
02.06.2017

V knize si občas počtu, když se o někom novém dozvím jeho datum narození. Nijak přehnaně tomu nevěřím, ale vždycky se najde aspoň nějaká část osobnosti, která prostě sedí. Navíc vše je psáno vtipně, takže se člověk u popisů taky pobaví.

Atanone
27.04.2017

Nejen že se poučíte,ale ještě se i pobavíte.

Jia
29.03.2017

Nejpovedenější a neuvěřitelně výstižný astrologický průvodce ze všech, které jsem kdy četla. Doporučuji přečíst všem, aby lépe poznali a pochopili své blízké :-)

Poustevník_
16.12.2016

Tato kniha je psaná velmi čtivým, jednoduchým, zábavným a tím pádem i populárním stylem. Každý člověk se tam nějak najde a v každé fázi svého vývoje jej zaujmou jiné věci. Za formu, jakou je tato kniha napsána dávám * navíc. Za astrologii jako takovou dávám s přimhouřeným okem ***. Nejedná se o astrologii, natož o učebnici astrologie, pro sebe ji řadím spíš do beletrie.

Je bezesporu jisté, že je tato kniha psána z pera člověka, který má bohaté zkušenosti s lidmi, má skvělou pozorovací schopnost. Jednotlivé sluneční povahy jsou popsány s nadsázkou, slohovou lehkostí a vtipem. O to víc v lidech podporuje Forerův efekt a jiná zkreslení, díky nímž čtenář snadno podlehne přesvědčení, že je popis naprosto přesný až dokonalý.

To, že charakteristiky znamení obsahují i mnoho trefných postřehů až archetypálního ražení knize neupírám. Tomu, kdo se chce astrologií bavit ji mohu jen doporučit.

PanKošťál
17.10.2016

Pravdivá a zároveň čtivá kniha. Doporučuji!!

Gwendelína
12.09.2016

Kniha, o které jsem si před patnácti lety myslela, že je naprosto mimo. Nyní zjišťuji, že to není kniha, ale já, kdo se mění, a to k obrazu knihy. Krásně vykreslené povahy všech "druhů" lidí, se kterými se setkáváme, od dětí, přes partnery, podřízené a nadřízené. Používám ji jako berličku při studiu osob, pokud si nejsem jistá. Ale přece jen - vlastní úsudek je asi ten nejlepší rádce. Doporučuji!

DickBach
20.04.2016

Na horoskopy a podobné novinové články moc nevěřím, většinou je ani nečtu. Ovšem paní Goodman je velice precizní, přesná a svému řemeslu skutečně rozuměla.

3nitka
03.01.2016

Jedna z mojich obľúbených kníh o znameniach. Mám pocit, že dosť vystihuje.

bejan
19.10.2015

Nejsem zatížený na horoskopy, ale tohle je skvělá kniha.

Shui-Xian
19.10.2015

Nikdy bych si nepomyslela, že dám *5 astrologické příručce. Jenže ona to vlastně ani příručka není... Považuji tuhle knihu za velmi zdařilou beletrii - Goodmanová má perfektně výstižný sloh, čtivý, poutavý, projevuje vtipný nadhled, a zároveň dojme tím, jak skvělý je znalec lidských povah. Nepřesvědčuje, pouze dodává informace, které by se mohly hodit. A než aby prozradila příliš, poeticky zakončí své charakteristiky tak, že máte chuť vypozorovat si vlastní zjištění.

Pawlisman
25.09.2014

Doporučení nelhaly. Myslím, že ve svém oboru je tato kniha skutečně skvělá a sedí. Je třeba doporučit.

Etiopanka
22.04.2014

Dobře popsaná a vysvětlená charakteristika slunečních znameních se zajímavými citáty z Alenky

veru.nika
02.07.2013

Výborná kniha o znameních zvěrokruhu. Občas se děsím, jak to dokonale sedí. Je výborná a spoustu ze z ní člověk dozví o sobě a svém okolí.

Sluncie
06.03.2013

Souhlasím!!Tohle je nejlepší kniha o slunečních znameních!!!Moc a moc mi pomáhá porozumět sobě i ostatním.

St. Jimmy
14.12.2012

Tohle je moje Bible zvěrokruhu. Nejen že spousta věcí zde uvedených prostě "sedí", ale je to napsáno i velmi zábavně, díky čemuž jsem se při četbě ani na chvíli nenudil. Navíc jsem zde neměl ani na moment pocit, že by mi bylo něco vnucováno, či vštěpováno stylem "Štíři jsou zločinci a Ryby pláčou". Žádné takové škatulkování zde nenajdeme, vše je popsáno spíše v obrysech a autorka nikdy nevylučuje výjimku. Zkrátka skvělá a zábavná kniha.

mončičáček
15.05.2012

Moje nejoblíbenější knížka o znameních zvěrokruhu. Je v ní spousta pravdy a navíc je napsaná vtipně :-) Listuju a čtu si v ní často a ráda....

lucifrid
20.04.2012

Jedina a prava kniha o znamenich. Velice vtipne napsana a pravdiva :).

Calzedonka
18.02.2012

Knih o znameních jsem četla celkem dost a je jen jedna, která předčila všechny ostatní a je to právě tato. Je napsaná velmi čtivě a vtipně, že pokaždé, když dočtu některé znamení, tak mě mrzí, že toho není víc. Vřele doporučuji každému, kdo se aspoň trochu zajímá o znamení.

vesirena
01.02.2012

Nádherně napsaná kniha- svižně a s nadhledem, jednotlivé rysy povahy jsou popsány s mírnou nadsázkou...ovšem velice trefně a každý se alespoň v něčem pozná.

Že je to kniha opravdu dobrá, o tom svědčí i množství nevrácených zapůjčených výtisků...ano, v dobré víře jsem ji také půjčila a teď vlastním již druhou...je to kniha, která by mi opravdu chyběla.

Ještě na doplnění, je to kniha dobrá i pro běžné čtení, pro lidi, kteří se astrologií nezabývají...pro pochopení sebe i druhých...*****

brixon
10.03.2011

Kniha je opravdu dobrá a popisy na osoby skutečně sedí.

Viviana
19.02.2011

Asi jediná knížka z téhle oblasti, která mě kdy vážně zaujala a bavila. :) Když se nad tím člověk zamyslí, jistěže z charakteristik jednotlivých znamení si může něco vzít kdokoli, ale je to psané vtipně, čtivě a to se počítá. Škoda, že je to jedna z knih, které jsem komusi půjčila, a které mi ten kdosi nejspíš už nikdy nevrátí.

javirgo

Zatím nejlepší z knih tohoto druhu, co jsem kdy četla. Charakteristiky jednotlivých znamení jsou popsány zábavnou formou a tak, že v tom ve většině případů a do jisté míry najdete podobnost svých blízkých, známých i sami sebe.