mousegun mousegun komentáře u knih

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Lįbí se mi, jak píše paní Klevisovâ. Mám přečtené všechny její knihy a asi bych potřebovala, aby rychle napsala další.

14.09.2020 5 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Mám ráda styl psaní Petry Soukupové a témata, o kterých píše.

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Čtu všechno do Petry Soukupové. Mám její psaní moc ráda. To jak popisuje vztahy uvnitř rodin pro mě nemá chybu.

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Moc ráda čtu tuto spisovatelku. Popisuje vztahy mezi sourozenci a dětí s rodiči. Ano, je to někdy hodně smutné. Člověk si pak váží toho, že to má doma dobré.

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Paní Mornštajnová je skvělá spisovatelka. Moc jsem se na další knihu těšila. A dostala jsem to, co jsem očekávala. Parádní čtení. Ty příběhy jsou tak opravdové. Takhle umět psát.... Děkujeme.

29.04.2019 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Tato knizka se mi moc libila. Veroniku jsem precetla za jeden den a Jachyma za druhy. Vtipne to ma pan Hartl vyresene. Opravdu velmi ctive a takove mile, hlavne vztah sourozencu. Dekuji za skvelou zabavu.

26.02.2018 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Mám ráda knihy, kde se autorům daří zachytit atmosféru místa a díky tomu v mysli cestuji :) Detektivní příběh, který má hlavu a patu a dobře se čte.

02.02.2018 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

To nebylo čtení pro mě. Hlavní postava řeší rozpad manželství a péči o dceru. Po přečtení třetiny knihy jsem začala číst tak tři čtyři věty ze stránky a rychle pryč od té nudy.

02.02.2018 1 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Vypraveni deje je zcasti pomoci deniku vysetrovatele a jeho styl mi nesedel. Ale pak to vsechno nakonec do sebe zapadlo, proc mi nebyl sympaticky a pribeh mel prekvapivy zaver.

25.01.2018 3 z 5

Z Paříže do Paříže Z Paříže do Paříže Joseph Joffo

Kdo by neměl rád tyto dva chlapce?

03.01.2018 4 z 5

Na konci samoty Na konci samoty Benedict Wells

Krásně napsáno, to je teda něco. Tak mladý autor a tolik inspirujicích myšlenek. S hlavním hrdinou se život nemazlí, přesto to není temné. Přečteno jedním dechem. Děkuji.

20.11.2017 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Pomaly nastup, neslo se hned zacist. Chovani pachatelu je lehce pritazene za vlasy, nerozumela jsem jejich pohnutkam. A taky uz me nebavi, jak se Erika musi stale prosazovat v siti vselijakych nadrizenych, aby mohla vysetrovat. A znovu pachatel u Eriky v byte, aby ji zneskodnil? Predchozi dily me bavilo cist vice.

18.11.2017 3 z 5