moudivlacek moudivlacek komentáře u knih

Věčnost Věčnost Jude Deveraux (p)

I když jsem si zprvu o hrdince myslela své, nakonec mě přesvědčila, že nikdo se nemá odsuzovat hned ze začátku, aniž by ho člověk poznal. Jak se člověk pročítává dějem, hrdinka si mě získala, a nakonec jsem byla ráda, že to skončilo dobře.

03.09.2015 4 z 5

Ten pravý Ten pravý Shannon Drake (p)

Tak tato knížka je super, určitě doporučuji ji si přečíst, hezký příběh, prima scénky, střet světů Indiánů a Američanů, přesto velice zábavná a romantika jak má být.

03.09.2015 4 z 5

Růže z Kentucky Růže z Kentucky Jude Deveraux (p)

Ale ju, proč ne, jde to, ale znám lepší čtivo.

03.09.2015 4 z 5

Přemožená Přemožená Jude Deveraux (p)

Určitě doporučuji si to přečíst, romantika s vtipnými scénkami, krásný a rychlý děj, po čase si zas vezmu na čtení.

03.09.2015 5 z 5

Holly Holly Jude Deveraux (p)

Je tu spousta erotiky, spíš jsem fandila Nickovi než Holly, ale nakonec i Holly se umoudří a jedná jako každá normální žena, oddá se lásce. Nick, i když je bohatý, ví, co je v životě důležité. Četla jsem lepší knihy, ale dá se to přelouskat pro odreagování.

03.09.2015 3 z 5

Píseň země Píseň země Catherine Coulter

Tak u tohoto dílu jsem se pobavila, sice jednoduchý děj, ale s vtipnými scénkami, budete se smát a prima se odreagujete, doporučuji.

Píseň válečníka Píseň válečníka Catherine Coulter

Je to první díl série, ale docela mě zklamal, jsem ráda, že další díly byly lepší. Hlavní hrdinka mi místy nepřišla ani jako žena ale jako chlap válečník. Lásku hodně dlouho odmítala, no prostě, nic moc, alespoň pro mne.

Píseň tajemství Píseň tajemství Catherine Coulter

Tak u tohoto dílu se pobavíte s hrdiny, občas budete mít vztek na hlavního hrdinu, ale na druhou stranu budete chápat jeho chování. Ale dopadne to dobře a to je to hlavní.

Píseň ohně Píseň ohně Catherine Coulter

Docela to ušlo, i když v této sérii jsou lepší díly než tento.

03.09.2015

Nabídka Nabídka Catherine Coulter

Bylo to zajímavé čtení, docela jsem si knížku vychutnala, i když místy jsem hlavního hrdinu odsuzovala, bylo zajímavé sledovat pravidla etikety té doby, nakonec to dopadlo tak, jak to má v romantice dopadnout, a dokonce i se smíchem na konci.

Kletba zelených očí Kletba zelených očí Catherine Coulter

No, není to špatné, ale děj tu prolíná skutečnost a svět čarodějů z jiné doby, skutečnost s nadpřirozenem, které se místy prolíná, musela jsem dávat bedlivý pozor, abych věděla, kde a s kým se nacházím. Přesto jsem se i nasmála, zvlášť ze začátku děje.

03.09.2015 3 z 5

Krásná podvodnice Krásná podvodnice Catherine Coulter

Nebylo to tak špatné, místy se člověk zasměje, od začátku víte, kdo je špatný a kdo zlý, i troška napětí a romantiky tu je.

Divoký baron Divoký baron Catherine Coulter

Tak tuto knížku jsem si opravdu užila, byla tam hezká zápletka, plno romantiky, tajemno, do poslední chvíle jsem přemýšlela, jak to dopadne, ráda si ji po čase zas přečtu.

Falešný vévoda Falešný vévoda Gayle Callen

Děj docela ujde, je vše jasné hned od začátku, na pár místech se člověk pobaví, ale není to knížka, kterou bych četla pořád dokola.

Bláznivý Jack Bláznivý Jack Catherine Coulter

A já zas budu trochu oponovat. Není to tak nejhorší, je pravda, že o Sherbrookových je tam toho pomálu, ale knížka má spád. Nad knížkou se má člověk odreagovat, a nebrat vše tak vážně. Jsou tam i velice vtipná místa, do konce jsem přemýšlela, jak to vlastně dopadne. Když na začátku knížky vím, jak to bude na konci, jsem otrávená, tady ne. Zasmála jsem se, pobavila a to je to hlavní.

22.08.2015 4 z 5

Nevěsta na ocet Nevěsta na ocet Rebecca Hagan Lee

Jsem ráda, že jsem se k této knížce dostala, vtipné poznámky hrdinů, romantika a tvrdá realita a vše v krásném poměru, už se těším na další knihu té série.

Jeho sličná paní Jeho sličná paní Kathleen Kirkwood

Takových knížek mohu číst mraky, odpočinu si, pobavím se, najdu si tam romantiku a pohodu, přesto že ne vždy je to hezké, je tam i náznak drsné reality té doby, takže to není taková utopie.

20.08.2015 5 z 5

Ranhojička Ranhojička Ricarda Jordan (p)

Tak nad touto knížkou moje duše zaplesala. Dozvěděla jsem se plno o léčitelství, o zvycích v té doby, neustálé zvraty, takže do poslední chvíle jsem netušila, jak to dopadne. Čte se jedním dechem. Super čtení.

Milenec Milenec Nicole Jordan

Ze začátku jsem se trošku přemáhala, najednou se začetla a jedním dechem byla na konci, dostalo to spád, romantika na úrovni, prostě to bylo fajn. Byla jsem mile překvapena.

Králův dar Králův dar Nicole Jordan

Ze začátku jsem se nudila, prostředek super, ke konci to bylo trošku váhavé, ale romantiku jsem si tu našla.