Divoký baron

Divoký baron https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67366/bmid_divoky-baron-UHp-67366.jpg 4 60 9

Baron série

Rohan Carrington, baron Mountvale, hrdý potomek rodiny proslavené svými zálety a šarmem, je zaskočen. Dostal dopis, který osočuje jeho bratra George, že zruinoval jistou dámu. Jak se to mohlo stát? George byl učenec, zdánlivě seriózní mladík. Neuměl to se slovy, byl stydlivý a škrobený. Jeho pověst byla právě opačná než pověst jeho staršího bratra – svůdce. Ovšem dotyčná dáma, Susannah, vše popírá, zruinovaná není, je vdovou po Georgovi, který ji ovšem příliš nezajistil. Má tříletou dceru, velice málo peněz, mladšího bratra a rozmařilého otce. Zkrátka nic moc. Navíc je v nebezpečí, protože si někdo myslí, že vlastní vzácnou mapu. A hrozby jsou natolik vážné, že Rohan vezme Susannah do svého londýnského domu a nakonec se s ní ožení. Společně odhalí, že George po sobě zanechal nejen mapu z dědictví skotského krále, ale i magický pohár.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Wild Baron , 1981

alzbeta4340
25.11.2020 3 z 5

Klasická červená knihovna, celkem i humorná konverzační oddechovka. Bohužel na samém konci se nám objevuje kouzlení a nadpřirozeno, které celou atmosféru knihy změní a tím i pokazí.

ariel platto
04.07.2019 3 z 5

Kdyby na konci příběhu nebylo to sci-fi, dala bych 4*

miruska1
21.05.2017 5 z 5

kniha sa mi pačila. Docela som sa bavila- zaujimave dialogy. Nechybala romanti ani napetie a trochu rozpravkove finale....

havrmoni
20.05.2016 4 z 5

Taková pohádka o hledání pokladu. Nebyla špatná,ale tsto autorka má lepší. Hlavně mi vadilo to smýšlení společnosti,četla jsem už o chování šlechty,ale tohle mi přišlo divný.

Kamiliana
21.10.2015 2 z 5

Pro mě zdlouhavé, nudné, nepravděpodobné, kdyby o sto stran kratší, možná bych přihodila hvězdu :-) Nejvíce jsem ocenila limericky podkoního, úžasné!

moudivlacek
03.09.2015 4 z 5

Tak tuto knížku jsem si opravdu užila, byla tam hezká zápletka, plno romantiky, tajemno, do poslední chvíle jsem přemýšlela, jak to dopadne, ráda si ji po čase zas přečtu.

Bella09
23.02.2014 4 z 5

Už jsem četla od této autorky lepší knihy, ale není špatná.

Evaevelína
23.02.2013 2 z 5

mě kniha vůbec nebavila, a ničím mě nezaujala..od této autorky se mě líběj jen vikinský a středověký cyklus a noční trilogie..

janna001
30.04.2012 4 z 5

Velice působivé, bavilo mě to od začátku až do konce. Miluji příběhy o grálu atd.. , velice mě to zajímá, autorka to dost dobře napsala.