moudivlacek moudivlacek komentáře u knih

Růžový květ Růžový květ Julie Garwood

Super knížka, jsem ráda, že každý člen "rodiny" dostal svůj díl série.

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Jedna z nejkrásnějších děl této autorky, tuto knihu mohu číst pořád dokola a nikdy se mi neomrzí.

Nepoddajná touha Nepoddajná touha Julie Garwood

I této knížce dávám palec nahoru, doporučuji.

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Julie Garwood

Tak opětovně detektivka s romantikou, nenásilně spojené prvky obou žánrů, super čtení, i další díly této série stojí za přečtení.

Mary Rose Mary Rose Julie Garwood

Super knížka, super celá série, autorka patří mezi mé velice oblíbené spisovatelky. Opětovně zde nezklamala.

Křehká láska Křehká láska Julie Garwood

Opětovně hezký příběh, milí hrdinové, získají si vás hned ze začátku a budete vše s nimi prožívat jedním dechem.

Královský dar Královský dar Julie Garwood

Ze začátku nic moc, ale jakmile se hrdinové setkají a začne se rozvíjet děj, začnete se smát, bavit se a nakonec budete jásat nad koncem.

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Opět jedna z krásných knížek, prostě hezké odpočinkové čtení, ráda si ji zas přečtu znovu.

Kořist Kořist Julie Garwood

Přesně tak - výraz "šach-mat" mě ještě teď donutí se přímo rozchechtat, až smíchy slzím. Je tu vtip i romantika, nenudila jsem se. Začátek byl přímo super.

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Vždy se těším na knihy této autorky, poprvé jsem četla knihy o Skotech, příběhy s detektivní zápletkou mě mile překvapila a potěšila zároveň.

Hudba meče Hudba meče Julie Garwood

Opět nelze hodnotit knihu jinak, než kladně. A opět mohu říci, že bude patřit ke knihám, ke kterým se ráda budu vracet.

Dar lásky Dar lásky Julie Garwood

Tuto knížku mohu číst i několikrát za sebou, super, super, jen víc takovýchto knížek.

Dáma z divočiny Dáma z divočiny Julie Garwood

Tak nad řádky této knihy jsem se nasmála, až mi slzy tekly z očí, ta se opravdu povedla. Určitě se k ní vrátím a ráda.

Čarovný princ Čarovný princ Julie Garwood

Honem, honem, už sáhněte po knížce, budete mile překvapeni vývojem děje, i když začátek je takový vlahý, najednou nebudete chtít knihu odložit, jen abyste věděli, jak to dopadne. Povedené.

Srdce bouře Srdce bouře Dorothy Garlock

Ze začátku jsem si myslela, že se budu nudit, ale opak byl pravdou, knihu jsem přečetla jedním dechem.

S nadějí S nadějí Dorothy Garlock

Byla jsem mile překvapena bohatostí děje, určitě můžete po knížce sáhnout, nudit se nebudete.

Otevřená náruč Otevřená náruč Dorothy Garlock

Romanticky laděná detektivka, řekla bych, docela povedená.

Osten lásky Osten lásky Dorothy Garlock

Ze začátku jsem moc litovala hrdinku, ale ta se ukáže nakonec jako žena, která se i přes nepřízeň osudu nepoddává a bojuje za svůj lepší osud. Neodsuzuje hned lidi, kteří na první pohled odsoudí okolí, ale hledá v člověku vždy to lepší. Za to má můj obdiv.

Pouta lásky Pouta lásky Dorothy Garlock

Sice nemám ráda pašeráky jakéhokoliv druhu, ale nakonec jsem se do knížky pustila, Jsem ráda, že jsem se do ní pustila a dočetla. Nic prostě není černé a nic není bílé, prostě jako v životě všeobecně.

Paprsky štěstí Paprsky štěstí Dorothy Garlock

Tento díl je nádherný, budete fandit hlavní hrdince, budete chtít s ní bojovat proti zlu a ukazovat ji, kde má hledat svou lásku, prvky detektivu.