Srdce bouře

Srdce bouře https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43258/bmid_srdce-boure-TOl-43258.jpg 4 34 9

Ačkoli si Kate může vychutnávat bezstarostný život newyorské smetánky, vzala si do hlavy, že se stane zdravotní sestrou a bude pomáhat potřebným. Přijímá tedy nabídku svého strýce, aby pracovala v jeho nemocnici, a vypraví se vlakem na dlouhou cestu americkým vnitrozemím. Netuší, že je sledována a že se brzy ocitne s nebezpečnými únosci uprostřed texaské divočiny...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Train from Marietta , 2006

mariva
21.10.2020 4 z 5

Kniha se mi dobře četla, děj rychle ubíhal a i když postavy nebyly do detailu propracované, u tohoto typu knihy mi to nevadilo. Bylo to odpočinkové čtení, nic náročného, ale vhodné na odreagování.

Barbora H
16.10.2019 2 z 5

Nic moc...

helenkan
15.10.2017 4 z 5

Knížka se mi líbila,přelouskala jsem jí s velkou chutí. Možná právě proto,že tam osoby nebyly dopodrobna rozebírány. Někdy změna neuškodí.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Ze začátku jsem si myslela, že se budu nudit, ale opak byl pravdou, knihu jsem přečetla jedním dechem.

Illaa
18.08.2014 1 z 5

Dějově by kniha nebyla špatná. Jen ten autorčin styl psaní mi přišel velice strohý. Chvilkama mi přišlo, jak když čtu spíše nějaké slohové cvičení (vyprávění), kde nebylo téměř vůbec zabíháno do podrobností. Tím ani nebyla zápletka, tak napínavá jak se na první pohled zdála, vše bylo tak nějak vyřešeno hned. Proto dávám jen jednu hvězdu.

Kalliope
19.05.2014 3 z 5

Zajímavá zápletka, i když by se to dalo trošku vylepšit (propracovat více hlavní postavy), i přesto stojí za přečtení. :-)

muchomurka
04.11.2013 2 z 5

Příběh měl dobrý potenciál, který autorka nevyužila ani za mák. Děj není nic třeskutého, ale přesto se z něj dala udělat napínavá romantická knížka. Monology mi přišly velmi kýčovité, nereálné, proměna citů (od toho, že se nemají rádi po lásku jako trám) skoková, všechno běží po povrchu, zajímavá témata autorka nakousne a nic. Tak do dvou třetin knihy se mi děj neskutečně vlekl a doufala jsem, že už se brzo prokousám na konec. Je škoda zahodit dobrý příběh, ale ještě větší je škoda času, který jsem trávila jeho čtením...

modranka
18.07.2013 3 z 5

Príbeh sa odohráva v 1930-1933 niekde uprostred texaskej prérie. Neočakávajte nič z newyorskej smotánky, ako sa píše v oficiálnej anotáciu. Anotáciu ani nečítajte! iba vás popletie. Pre mňa bol príbeh trochu sklamaním. Na začiatku príbehu autorka rozohrala celkom zaujímavé dejové sekvencie (choroba šesťročnej Emily, Tateho susedka, ktorá si na neho robila zálusk) nič z toho autorka však poriadne nespracovala. Zamerala sa na nezmyselné úniky prériou, vždy opačným smerom, než mali ísť. Preto príbeh pôsobil dobrodružne, niečo ako kovbojka, ale zasadená do zlého obdobia. Aj prepad na ranči v závere knihy bol dosť hlúpy. Romantika spracovaná veľmi biedne.

Evaevelína
05.12.2012 4 z 5

pokud se prokoušete jmény hrdinů Cate a Tate /což se mě dost motalo/ je to poměrně čtivý příběh.Spíše dobrodružný román.Milostnou scénku nečekejte,ačkoliv by se tam náramě hodila.A na obal vůbec nekoukejte ten je úplně mimo příběh.

zdravotní sestry Texas

Dorothy Garlock