misa3662 misa3662 komentáře u knih

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

Velmi zdarily silny pribeh. Nektere stranky jsem tedy take preskocila - liceni pocitu atd.. ale knizka se mi celkove moc libila. Jak je psano - kruh pribehu se uzavrel ????

08.03.2020 5 z 5

Gardedáma Gardedáma Laura Moriarty

Moc krásný příběh. Zpočátku mě knížka moc nebrala, ale pak jsem se od ní nemohla odtrhnout a ráda si ji znovu přečtu. Je zajímavé číst o Americe v minulých dobách, a o tom, jak se lidi mění. Doporučuji, odpočinkové čtení.

16.07.2019 5 z 5

Ozvěna soumraku Ozvěna soumraku Judith Kinghorn

Právě dočteno, moc hezké. I když vše nebylo hned vysvětleno a já několik stránek nevěděla o co jde..místy zmatené nebo nedořešené. I tak je to ale moc pěkný příběh, na konci se kruh pěkně uzavře. Ráda se ke knize někdy vrátím.

17.03.2019

Ranhojička Ranhojička Ricarda Jordan (p)

Tuhle knížku miluju, patří mezi mé nejoblíbenější. Čtivá, napínavá, romantická, autorka přesně ví, o čem píše a má psát. Velká spokojenost a doporučuji!

13.02.2019

Ostrov tisíce pramenů Ostrov tisíce pramenů Sarah Lark (p)

Už několikátá kniha mé oblíbené autorky, píše opravdu skvěle. Ani tato sága není výjimkou. Čtivé, napínavé, ráda se k ní vrátím a doporučuji!

Marnotratný syn Marnotratný syn Danielle Steel

Po delší době od této autorky se mi tato kniha moc líbila. Přečteno za dva dny.

Květinový ples Květinový ples Danielle Steel

Autorku mám ráda, ale tato kniha mě moc neoslovila, je taková dost neuvěřitelná :-D

13.02.2019

V zemi bílého oblaku V zemi bílého oblaku Sarah Lark (p)

Jedny z mých nejoblíbenějších knížek. Celá triologie je úžasná, popisuje komplexní příběh rodiny. Někoho můžou odradit tloušťky knih, ale určitě za to stojí. A za přečtení stojí i všechny další knihy autorky.

13.02.2019

Pán hor 1 Pán hor 1 Hana Marie Körnerová (p)

Ságu Pán hor mám hrozně ráda, je čtivá a ráda se k ní vracím. Prví tři knížky mě asi bavily nejvíc, poslední už je trošku natahovaná, ale nic to nemění na tom, že tuto ságu všem doporučuju!:-)

Dům Dům Danielle Steel

Taková typická Steeleovka:-) Všichni jsou super a vše dobře dopadne:-) Oddechovka je to dobrá, autorku mám ráda, ale někdy jsou její knihy na stejný princip.

Ozvěny Ozvěny Danielle Steel

Krásná knížka, přečetla jsem jí jedním dechem.

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Krásná dojemná, ale smutná. Dobře napsáno, určitě doporučuji.

15.07.2015

Vítězové Vítězové Danielle Steel

Krásná oddechová knížka, přečetla jsem jí za dva dny:-)

02.02.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Skvělá knížka! Nejdřív jsem tedy viděla film a knížku jsem ani neznala, ale po shlédnutí filmu jsem si okamžitě musela sehnat knížku, i pokračování a neodtrhla jsem se od ní až do konce. Určitě doporučuji!

19.01.2015 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Hooodně silně emotivní kniha....vracím se k ní už poněkolikáté.

26.12.2014