Miruneček Miruneček komentáře u knih

Avempartha Avempartha Michael J. Sullivan

Pro mě příliš tuctové i když příběh byl poutavý.

15.09.2022 2 z 5

Velká výletní kniha: Česká republika Velká výletní kniha: Česká republika kolektiv autorů

Krásně vytvořená, nafocená a ještě lépe popsaná místa. Nechybí ani mapy cest kudy se vydat. A jako bonus k ní je kapesní průvodce s nádherným popisem jakou cestou se vydat a co po cestě uvidíme.

29.10.2022 3 z 5

Píseň stínů Píseň stínů John Connolly

Zajímavý příběh ohledně nacistů s následnou kapkou nadpřirozena. Dobré to bylo

22.09.2022 2 z 5

Vyznamenání a bojové odznaky třetí říše 2 Vyznamenání a bojové odznaky třetí říše 2 Svetozár Pavlík

Jako sběratel jsem bral tuto knihu za dobrou pomůcku. A teď díky komentáři níže jsem na rozpacích. I když nějaké nesrovnalosti jsem v ní také zaznamenal, při porovnávání mé sbírky. Ale zase musím pochválit nafocení
+nevím proč, ale i tato kniha se objevuje na trhu také jako věrná kopie

18.09.2022 2 z 5

Mrtvé město Mrtvé město Camilla Sten

Také jsem čekal více. myslím, že většina čtenářů hned odhalila kam se lidé poděli. A kdo je pozorný najde i nesrovnalosti. Jinak fajn počteníčko

Z Lobendavy směr Praha! Z Lobendavy směr Praha! Radek Andonov

Krásně zpracované. Osudy některých lidí bych určitě nechtěl nikdy zažít. To si hned člověk váží toho co má.Pro detektoring valkáře moc doporučuji.
Jinak všechna čest autorovi, který na této knize pracoval 10let.

Poslední vlkodlak Poslední vlkodlak Glen Duncan

Pro mě topovka. Surové i hnusné a vtipné. Chci film :D

Horečka Dananů Horečka Dananů Karen Marie Moning

A já jí fandil, ale ten konec mě rozhodil. Vyšli už další v češtině?! Přece jim nemohla tak podlehnout .... Božííííí

Prozřetelnost Prozřetelnost Jamie McGuire

Mno....dá se :)

Temná horečka Temná horečka Karen Marie Moning

Myslím, že jde spíše o knihu pro ženy. Ale i tak mě to velice zaujalo a nedám na ní dopustit. I když zprvu to připadalo jako pohádka, neli návod jak mít svěží pleť :)

Počátek Počátek Jessica Khoury

Téma jako vytržené z války o nové rase. Příběh poutavý, ale upřednostnil bych větší zeměpisný rozlet. myslím, že na toto téma bude ještě mnoho knih i filmů.

16.09.2022 3 z 5

Královské spiknutí Královské spiknutí Michael J. Sullivan

Možná nebudete souhlasit, ale pro mě tuctový příběh.

Zapovězený chrám Zapovězený chrám Patrick Woodhead

Zajímavé, ale nic na co bych si časem vzpomněl.

Ahoj z nebe Ahoj z nebe Laurie Frankel

Velice smutné a ještě více zajímavé. Tuším, že myšlenka v této knize bude jednou někdy v budoucnu splněna.

TAIČI TAIČI Alois Konečný

Asi jsem trdlo, ale dle této knihy mi to nešlo. Spíše bych to doporučil jako doplněk k praxi. Na druhou stranu mě Taiči dovedlo k wing-tsun za což jsem moc vděčný, i když jde o velký rozdíl.

Krvavá horečka Krvavá horečka Karen Marie Moning

Druhý díl mě mile překvapil, jak se rozjel.nevím proč,ale chytlo mě to :)

Nákaza Nákaza Guillermo del Toro

Má topovka. Od prvního dílu jsem musel hned koupit další. Seriál na prd,

Dávná kletba Dávná kletba Marianne Curley

Působí to na mě moc tak nějak americky :) ale dá se.

S osudem v zádech S osudem v zádech Meg Rosoff

Příliš nenadchlo

16.09.2022 1 z 5

Kniha Mormonova Kniha Mormonova neznámý - neuveden

Čteno čistě ze zvědavosti. Přiznám se, že jsem se ztrácel. Ale nemůžu říct, že bych se nudil. Příběhy byly poutavé. A velice mě překvapilo vyjádření ohledně černochů a také kolik krve se prolilo. Určitě to není kniha pro každého (obrazně řečeno abych neurazil).

16.09.2022 1 z 5