Vyznamenání a bojové odznaky třetí říše 2

Vyznamenání a bojové odznaky třetí říše 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365202/bmid_vyznamenani-a-bojove-odznaky-treti--JsU-365202.jpg 1 3 2

Kniha bezprostředně navazuje na studii "Vyznamenání a bojové odznaky třetí říše 1". Jedná se o odborného průvodce světem německé druhoválečné faleristiky. V prvé řadě však jde o praktickou pomůcku pro sběratele, kterým umožní rozpoznat originály od kopií německých odznaků a vyznamenání, kterými se neseriózní výrobci snaží zmást zájemce na aukcích, burzách a setkáních sběratelů.... celý text

Válečné Historie Vojenství
Vydáno: , Kozák-Press

Vyznamenania a bojové odznaky tretej ríše 2

Miruneček
18.09.2022 2 z 5

Jako sběratel jsem bral tuto knihu za dobrou pomůcku. A teď díky komentáři níže jsem na rozpacích. I když nějaké nesrovnalosti jsem v ní také zaznamenal, při porovnávání mé sbírky. Ale zase musím pochválit nafocení
+nevím proč, ale i tato kniha se objevuje na trhu také jako věrná kopie

Georgides
14.03.2021 odpad!

Rozhodně nebrat tuto knihu jako praktickou pomůcku a rozhodně ne jako odborného průvodce!!! Mezi sběrateli se ví, že I a II díl obsahuje i kopie vydávané za originály...Stačí si přečíst co o knize píše i jeden z velmi erudovaných sběratelů... http://www.warcross.cz/wordpress/?p=6958

druhá světová válka (1939–1945) nacismus

2007  50%Vyznamenání a bojové odznaky třetí říše 1