MinaHawke MinaHawke komentáře u knih

Kopretiny pro zámeckou paní Kopretiny pro zámeckou paní Stanislav Rudolf

První jsem viděla film, který se mi líbil. Hlavně Katka byla správná. Kniha také super.

14.11.2020 5 z 5

Městem chodí Mikuláš Městem chodí Mikuláš Jan Procházka

První jsem viděla film, který se mi líbil a kniha také.

14.11.2020 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Další super kingovka. První jsem viděla filmy, ale to nevadí.

14.11.2020 5 z 5

Skandál v Belgrávii (1. část) Skandál v Belgrávii (1. část) Mark Gatiss

Tak po delší době pokračování, ale je rozdělené do dvou částí, což je špatné, protože druhá část ještě není :(

06.11.2020 5 z 5

Pudlenka aneb Měl jsem psa a kočku Pudlenka aneb Měl jsem psa a kočku Karel Čapek

Moc hezká knížka o zvířátkách, doplněná obrázky a fotografiemi.

06.11.2020 5 z 5

Malá mořská víla Malá mořská víla Hans Christian Andersen

Moc hezká pohádka se smutným koncem.

23.10.2020 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Zábavná kniha, ve které se určitě najde mnoho z nás.

23.10.2020 4 z 5

Kozlova houbařská kuchařka Kozlova houbařská kuchařka neznámý - neuveden

Slaboučká knížečka, ale recepty dobré.

Dračí lov Dračí lov Richard A. Knaak

Hezký příběh i kresba.

Máj / Kytice Máj / Kytice Karel Jaromír Erben

Líbí se mi toto vydání, že v jedné knize jsou dvě. Musím říct, že se mi líbí Máj i Kytice.

20.10.2020 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nejdříve jsem viděla film, který nebyl špatný a tak mě zajímala i kniha. Kniha je zajímavá a čtivá.

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Má druhá kniha od autorky, nejdříve jsem viděla film, ale to vůbec neubralo nic na kvalitě knihy.

20.10.2020 5 z 5

Dobyvatelé ztracené archy Dobyvatelé ztracené archy Thomas Campbell Black

Indiana Jonese mám ráda, už jako malá jsem měla ráda filmy. Musím ale říct, že film se mi líbil mnohem víc než kniha. Neříkám, že kniha je špatná, ale film je lepší, tedy aspoň pro mě.

07.10.2020 4 z 5

Pátek třináctého Pátek třináctého Sandra Chastain

Knihu jsem také přečetla, protože se mi hodila do čtenářské výzvy, ale nelituji. Je to taková romantická jednohubka.

05.10.2020 3 z 5

Moje recepty Moje recepty Táňa Keleová-Vasilková

Hrozně ráda sbírám různé recepty z časopisů a vlastně ze všeho možného, takže tahle knížka je úplně pro mě. Vždycky jsem si chtěla nějakou takovou knížku koupit, ale překvapil mě můj manžel, když jsme byli v knihkupectví a řekl mi ať si jí koupím. Zřejmě ho už štvaly mé vystřihané recepty :) Pokud jste na tom stejně jako já, tak si určitě knihu kupte, líbí se mi její ilustrace a také je v ní dost místa na recepty. Za mě doporučuji.

02.10.2020 5 z 5

Nepolíbená nevěsta Nepolíbená nevěsta Barbara Cartland

Velmi milý příběh, jen je škoda, že je přečtený za chvíli. Přidala bych ještě pár stránek, ale jinak kniha splnila má očekávání.

01.09.2020 5 z 5

Úžasný pan Darcy Úžasný pan Darcy Teri Wilson

Kniha se mi líbila, ale rozhodně ji nesrovnávám s Pýchou a předsudek, protože to by byla zcela prohrávající. Bylo zajímavé číst knihu z prostředí psích soutěží a pokud hledáte odpočinkovou knihu, tak ji zkuste, protože já se při ní odreagovala.

30.08.2020 4 z 5

Nevěsta jeho bratra Nevěsta jeho bratra Rachael Anderson

Opět velmi milý příběh. Abigail je velmi dobrá přítelkyně Prudence a ta by ráda dohodila své přítelkyni manžela. Proto Abigail manželé Knaveovi vezmou do Londýna, aby ji uvedli do společnosti.
Nemohu se dočkat třetího dílu.

02.07.2020 5 z 5

Snoubenec mé sestry Snoubenec mé sestry Rachael Anderson

Po sérii Tanglewood, která se mi moc líbila, tak autorka přišla s novou sérií. A musím říct, že styl jejího psaní se mi moc zamlouvá. Knihu jsem přečetla a už jdu na druhý díl a moc se těším.

11.05.2020 5 z 5

Paprsek slunce Paprsek slunce Barbara Cartland

Mladý vikomt Frome se zamiloval a je odhodlaný si svou lásku vzít. Jen musí získat svolení od svého strýce vévody z Alvestrode. Vévoda nehodlá povolení udělit dokud dívku nepozná. Tak jsou pozváni do domu sira Jarvise. Vévodu stále neopouští pocit, že něco není v pořádku.
Romantický příběh protknutý napětím.

24.04.2020 5 z 5