Dračí lov

Při svém pokračujícím boji se silami zla cestují krásná Anweena a hodný drak Kalec do odlehlých hor v naději, že jim tam trpaslík Loggi dokáže sundat z krků kouzelné obojky. V této zmrzlé a zrádné pustině se ocitnou uprostřed divoké bitvy mezi živými a nemrtvými a Kalec může jen s hrůzou přihlížet, jak Anweenu odnáší strašlivá příšera....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/97212/warcraft-draci-lov-1-slunecni-studna-97212.jpg 3.2123

WarCraft - Sluneční studna 1.

Fantasy
Vydáno, Alpress

Dragon Hunt, 2005

Kniha Dračí lov

MinaHawke

Hezký příběh i kresba.

smisek280

Pěkný komiks, hezký příběh. Tato knížka mne nalákala si přečíst s Warcraft tématikou víc knih a potopit se do Warcraft universa.

Franklin

Na příběhu mě asi nejvíce bavil úvod, který krásně popsal celou historii světa. Nicméně příběh jako takový stojí rozhodně za přečtení. Postupně nabírá na otáčkách a finále příběhu člověka navnadí na další pokračování.

katallinka
28.10.2018

Už dlouho mě nic tak nezklamalo. Děj strašný a grafické zpracování taky dost slabé. Příště už sahnu jen po klasických knihách, které jsou mnohem propracovanější.

NemmamSlov
08.10.2018

Pri kupe tejto knizky som bol nadseny, ked ze pribeh sa tocil okolo Anveen a Kaleca, a k tomu dielo pisal R.A. Knaak, ktory priniesol nie jedno dobre dielo do sveta Word of Warcraft. Dokonca mi nevadi ani kresba v style mangy, ked ze som na to viac menej zvyknuty. Napriek tomu som bol sklamany. Dej postradal iskru, ktora v citatelovi zapaluje chut do citania. Na vine je aj pocet stran, pri ktorych sa dielo nemalo moznost rozbehnut. Tak tiez, som si nemohol povsimnut chyb, ktore sa vyskytovali v predslove, kde autor opisuje svet WoW, kdo cital kroniky urcite mu tie rozdiely neuniknu.

vandalindakova
16.08.2018

Po téhle knize jsem sáhla proto, že jsem chtěla zjistit více o světu World of Warcraft, který jsem začala nedávno hrát. A jsem teda zklamaná, komiks mi přijde jak psaný pro 15ti leté, bez pointy a s nulovou zápletkou. Jediné, co bylo fajn, byl úvod. Škoda.

Cryptkeeper
12.05.2017

Poměrně dětské,strohé ztvárnění prvníhu dílu. Jako úvod do děje ale postačí ;)

Andreanis
22.11.2016

Příjemné zpestření odpolední kávičky :)

Magické střípky
Magické střípky