Pátek třináctého

Pátek třináctého https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88664/bmid_patek-trinacteho-88664.jpg 3 16 16

Lincoln McAlistair žádá doktora Nikolaie Sandora o záchranu Karen Millerové, ležící po dopravní nehodě v kómatu. Karen se odmítá vrátit do života, přestože její zranění není tak vážné, aby jí hrozila smrt. Nikolai Sandor, který prožil osobní tragédii, bere Kareninu záchranu jako příležitost ulevit svému svědomí. Volné pokračování úspěšné romance V hodině dvanácté (LS 99).... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Wist

Mac's Angels: Sinner and Saint , 1996

maafa
18.11.2020 3 z 5

Stejně jako čtenářka pode mnou jsem ji četla kvůli výzvě. A nemůžu říct, že by mě to nebavilo. Bylo to milé, nenáročné čtení na jeden večer. Taková jednoduchá červená knihovna, ale čtivá. Dala bych 3,5 *, kdyby to šlo, ale nejde, tak 3:).

MinaHawke
05.10.2020 3 z 5

Knihu jsem také přečetla, protože se mi hodila do čtenářské výzvy, ale nelituji. Je to taková romantická jednohubka.

Zaboracka
27.08.2020 3 z 5

Příjemná nenáročná oddechovka na letní odpoledne. Zamilovaný příběh, který je založen na ztrátě paměti hlavní hrdinky a lékaře, který ji probere z kómatu netradiční metodou.

Pauvka
16.04.2020 4 z 5

Ke knize jsem se dostala jen diky ctrnarske vyzve a jako bavila me :-)! Dej byl napinavy a zaver prekvapujici.

uminaa
25.01.2020 1 z 5

Človek má až chuť škrtnúť zápalkou :( Neviem, či je to tým, že mi to príde ako... hrôza, alebo len nebol vhodný čas na prečítanie :( Možno v iný deň, v inom živote... ťažko povedať! Jedno však viem určite, druhýkrát to čítať nebudem! Aspoň si môžem vyškrtnúť druhú tému z čitateľskej výzvy.
Jedna hviezdička za snahu.

munka
13.01.2020 4 z 5

Klasická Love storka so sympatickými hlavnými hrdinami a neočakávaným "zloduchom" .

kóma

Sandra Chastain