Skandál v Belgrávii (1. část)

Skandál v Belgrávii (1. část) https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432263/bmid_skandal-v-belgravii-5Ov-432263.jpg 5 57 10

Sherlock série

Návrat populárních hrdinů! Po klání s Moriartym přichází nová ikonická postava – Irene Adlerová! Sherlock Holmes a John Watson jsou pověřeni královskou rodinou, aby se postarali o velmi delikátní záležitost. Rychle zjistí, že to nebude tak lehké. Zdá se, že velký detektiv narazil na sobě hodného soupeře… nebo spíš soupeřku!

Jezinkabezinka
Jezinkabezinka
25.08.2023 2 z 5

Tak to mně vůbec nechytlo. Přežiji modernu, ale chvíli mi to přišlo zmatené a musela jsem se vracet.

vlkove
vlkove
29.07.2023 5 z 5

Super pokračování, tento díl mě hodně bavil.

Kate18
Kate18
06.03.2023 5 z 5

Ách. Sherlok je prostě skvělý, potkává zajímavou ženu, o které nic neví, ale naštěstí mu pomůže dedukce.

Hor89
Hor89
20.12.2022 5 z 5

Převedení jednoho z mých nejoblíbenějších seriálů do manga verze. Přestože jsem byl zezačátku ohledně manga série hodně skeptický (mangu normálně příliš nemusím), tak jí musím po přečtení ohodnotit pěti hvezdičkami. Detailní a přehladná kresba a k tomu scénář vycházející (téměř jedna ku jedné) ze čtvrtého dílu seriálu. Škoda jen rozdělení na dvě části.

sgjoli
sgjoli
09.10.2021 5 z 5

Skandál v Belgravii patří mezi moje nejoblíbenější epizody seriálu a ani tahle manga nezklamala. Svižná, zábavná - jsem ráda, že ten humor se z toho komiksového zpracování nevytrácí. Rozhodně se těším na pokračování. [Narazila jsem na informaci, že letos by v originále měla vyjít 2. část Skandálu, takže snad brzo potom i v češtině?? *zbožné přání*]

"Here to see the Queen?" - "Oh, apparently yes!"

Trvalo mi to, než jsem se do těchto mang pustila, ale nelituju, protože to byla fakt jízda a příjemný zážitek.

Fortuna7
Fortuna7
05.03.2021 5 z 5

U této mangy jsem se strašně moc nasmála. U reakcí Sherlocka se prostě nejde nesmát.
Někdy jsme se trochu ztrácela, což mi trochu vadilo...

MinaHawke
MinaHawke
06.11.2020 5 z 5

Tak po delší době pokračování, ale je rozdělené do dvou částí, což je špatné, protože druhá část ještě není :(

_Tess_
_Tess_
21.09.2020 5 z 5

Skandál v Belgrávii je můj neojoblíbenější díl Sherlocka a jsem ráda, že jsem se konečně dočkala jeho manga podoby. Tahle epizoda je rozdělená na dva díly, což je velké plus vzhledem k množství důležitých scén, které v epizodě seriálu jsou. Nějaké vynechávky kvůli délce by manze jen ublížily.
Tenhle díl mám ráda kvůli Adrine Adrelové. To, jak na sebe se Sherlockem působí, je prostě skvělé a mě osobně to velmi baví. Je až neuvěřitelné, co zvládne jedna žena udělat se slavným Sherlockem Holmesem.
Děj odpovídá seriálu a skončí to zrovna v tom nejlepším! Takže už napjatě očekávám druhý díl.
Opět vypíchnu úžasnou podobu herců, která je prostě skvělá a tuhle mangu si jako fanoušek Sherlocka neuvěřitelně užívám.

Tuti
Tuti
28.08.2020 5 z 5

Palec nahoru, klobouk dolů!
Jako vždy skvěle odvedená práce, jen škoda toho dělení na 2 části :(

rarášek
rarášek
26.08.2020 5 z 5

Opět skvělé! Mám ráda Sherlocka převedeného do manga sešitů :D Hezky si tím připomenu seriál a mám chuť si ho vždycky po přečtení znovu shlédnout. Skandál v Belgrávii je moje nejoblíbenější epizoda, jenom mi trochu vadí, že to rozdělili na části. Tak se budu těšit na druhou část. :D

detektivní a krimi romány Sherlock Holmes komiksy manga

Autoři knihy