MinaHawke MinaHawke komentáře u knih

Hlubiny srdce Hlubiny srdce Barbara Cartland

Kniha se mi četla velmi dobře. Nechybělo v ní napětí, nebezpečí a samozřejmě romantika. Virginie a vévoda Sebastian se ze začátku vůbec neznají, vévoda ani netuší, že se jedná o jeho ženu, která má být těžce nemocná, protože přijede na jeho panství pod jinou identitou. Ale když ji pozná víc, zamiluje se do ní a ona do něho také. Virginie zachrání Sebastiana před úkladnou vraždou a tím se jejich city prohloubí.
Zaujala mě legenda o bílé paní, která se vždy zjevovala, když měl někdo z rodiny Ryllů zemřít.

18.12.2015 5 z 5

Krásný sen Krásný sen Barbara Cartland

Kniha se mi velmi líbila. Jen začátek byl celkem pochmurný, všechny ty úmrtí, ale po těchto smutných událostech následují už veselé a to je jen dobře. Hlavní hrdinka Claudia je sympatická a nevinná a markýz z Datchfordu taky není špatný :)

10.12.2015 5 z 5

Obraz lásky Obraz lásky Barbara Cartland

Příběh byl příjemný, četl se mi dobře. Hlavní hrdinka Fedora byla roztomilá, jen vedle lady Sheelah vypadala jako "šedá myška" ve svých starých šatech. Ale nakonec hrabě Kimball poznal, že Fedora je tou ženou, kterou si vysnil.
Malinko mi příběh připomněl Jane Eyrovou, když se hrabě přiznal, že je ženatý a jeho žena je pomatená.
A souhlasím s uživatelkou NoelHudson, také bych lady Sheelah nenechala uniknout trestu, spáchat vraždu mohla, ale následky nenesla.

29.11.2015 5 z 5

Hvězda lásky Hvězda lásky Barbara Cartland

Kniha mě velmi bavila, nechybělo v ní napětí, láska a také poklad.
Sylvia jako hlavní hrdinka se mi líbila, byla sympatická, zato hrabě von Brauer byl nesnesitelný padouch, ale lord Farron to vylepšil, ten byl zcela něco jiného, to byl kladný hrdina.
Mohu jen souhlasit s VytíVlčice, že bych také ubrala vyprávění o hraběti a raději bych přidala pár stran o zamilovaném páru.

24.11.2015 5 z 5

Cesta za láskou Cesta za láskou Barbara Cartland

Velmi se mi líbila. První setkání Roweny a vévody nedopadlo moc příjemně, spíše naopak. Rowena ho nemohla ani vidět a když je potom chtěl její otec dát dohromady, tak tomu nasadil korunu :) Bavila jsem se, ale jak už tu bylo zmíněno, pár stránek navíc by neuškodilo.

18.11.2015 5 z 5

Láska není slepá Láska není slepá Barbara Cartland

Krásná kniha, velmi mě bavila.
Jacina již od mala obdivuje hraběte Huga, jenže ten je zaslíben jiné. Kolem jeho snoubenky Felice je mnoho tajemství, která jsou nebezpečná, ale hrabě a Jacina je spolu vyřeší.

15.11.2015 5 z 5

Láska v hotelu Ritz Láska v hotelu Ritz Barbara Cartland

Velmi příjemná kniha. Shodou nešťastných náhod se markýz Vernon domnívá, že Vilma pracuje jako elektrikářka, přesto mu to nebrání se do ní zamilovat. Jenže přece by si nemohl vzít obyčejnou elektrikářku. Nakonec se však všechno vysvětlí a dočkáme se šťastného konce.

13.11.2015 5 z 5

Zdrženlivý ženich Zdrženlivý ženich Barbara Cartland

Jak se z nenapravitelného sukničkáře stane dokonalý gentleman.

11.11.2015 5 z 5

Nevěsta Nevěsta Barbara Cartland

Moc hezký příběh, plný romantiky, intrik a napětí. Ale nakonec všechno dobře dopadne.

04.11.2015 5 z 5

Trpělivý ženich Trpělivý ženich Barbara Cartland

Takový jemný a příjemný příběh, moc se mi líbil.

28.10.2015 5 z 5

Netušená láska Netušená láska Barbara Cartland

Je pravda, že je to psané jiným stylem než jak psala Barbara Cartlandová, ale i tak se mi kniha líbila. Příběh mě bavil, dokázala jsem se do něho vžít. Takže si myslím, že alespoň pro mě kniha svůj účel splnila.

25.10.2015 5 z 5

Nebezpečná maškaráda Nebezpečná maškaráda Barbara Cartland

Ola byla milá hrdinka i když trochu naivní. Vydávat se za princeznu a myslet, že na to nikdo nepřijde? Proč ne, když má po boku milého a okouzlujícího vévodu z Camborne.
Jenže se do své role tak zamotala, že to mělo téměř fatální následky. No, ale jak už to tak bývá, nakonec stejně vše dobře dopadne.

22.10.2015 5 z 5

Druhá šance pro lásku Druhá šance pro lásku Barbara Cartland

Velmi zajímavý příběh, nechybí romantika ani napětí.
Rona mi přišla jiná než většina hrdinek z knih Cartlandové. A její otec, který byl zatvrzelý také nebyl zrovna ideální rodič.
Ale celkově to na mě působilo velmi dobře.

18.10.2015 5 z 5

Král bez srdce Král bez srdce Barbara Cartland

Lituji Titánii jak se k ní chovali její příbuzní, její sestřenice si z ní udělala služku. Všem byla na obtíž.
Až když poznala krále, bylo jasné, že se stal její spřízněnou duší a přesně to potřebovala.
A ještě, když krále zachránila, už jim nestálo nic v cestě.

13.10.2015 5 z 5

Na křídlech touhy Na křídlech touhy Shannon Drake (p)

Na poslední díl jsem se těšila, nemůžu říct, že bych byla zklamaná, to ne, ale první díl byl nejlepší.
Sloan se mi líbil, ale Sabrina byla nerozhodná a někdy mě docela štvala :) , ale jinak to nebylo špatné.

05.10.2015 3 z 5

Anna Elliotová Anna Elliotová Jane Austen

Má nejoblíbenější kniha od Jane Austenové. Anna je velmi něžná a milující a nikdy nezapomněla na svou životní lásku, stále ji nosí v srdci. Frederick, přestože byl odmítnut na ni také nemůže zapomenout. Tomu se říká pravá láska.

04.10.2015 5 z 5

Sladká jako hřích Sladká jako hřích Shannon Drake (p)

Nevím co napsat, asi jen, že první díl se mi líbil o moc víc. Neříkám zápletka dobrá, vážně netušíte až do konce komu věřit, i romantické pasáže se mi líbily, ale co se mi nelíbilo byl kult satanistů.

30.09.2015 3 z 5

Válka srdcí Válka srdcí Shannon Drake (p)

Po přečtení Princezny pomsty jsem se bála začít číst Vikingovu ženu, ale ta se mi líbila a Válka srdcí také nebyla špatná.
Myslím, že dobré zakončení série.

28.09.2015 3 z 5

Vikingova žena Vikingova žena Shannon Drake (p)

Druhý díl se mi líbil o moc víc než první. Erik se mi zamlouval víc než jeho otec, protože se nechoval k Rhiannoně tak krutě, jako to bylo v prvním díle.

26.09.2015 4 z 5

Princezna pomsty Princezna pomsty Shannon Drake (p)

Musím souhlasit s Aracely. I na můj vkus byla kniha docela drsná, nevím jestli by se mi líbilo, kdyby se mnou takhle zacházel můj manžel(i kdyby to byl drsný Viking).

24.09.2015 2 z 5