milan1935 milan1935 komentáře u knih

Batman / Želvy nindža Batman / Želvy nindža James Tynion IV

Batman/želvy ninja je dobrý komiks. Příběh není tak o akci jako spíš o vztahu batmana se želvami. Autor od, kterého u nás vyšly i dvě knížky rebirth detective comicsu nám tady ukazuje, že Batman může být i milý a mít pochopení. S batmanem se tady dobře pracuje, se želvami taky, ale jen s některými. Kresba je taková pastelová a k příběhu dobře sedne. Takže Batman/želvy ninja dobrý oddechový komiks, který vám dobře ukáže vztah batmana se želvami. Doporučuji.

08.10.2018 4 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Máj od Karla H. Máchy je dobře udělané veršované dílo. Příběh je sice trochu kvůli složitějšímu veršovaní trochu zmatený, ale i tak to patří mezi naše známá díla.

15.09.2018 3 z 5

The Invincible Iron Man: Pět nočních můr The Invincible Iron Man: Pět nočních můr Matt Fraction

Iron man je docela zajímavě udělaný komiks. Iron man nám tady říká proč nechce aby někdo používal jeho brnění. Jako je to dobrý nápad, ale přijde mi, že to mohlo trošku lepší, ale neříkám, že je to špatný. Ten příběh je dobře myšlený. Kresba je taková někdy počítačová. Pokud máte Iron mana rádi a chcete ho trochu víc poznat tak si to přečtěte.

15.09.2018 4 z 5

Thor: Znovuzrození Thor: Znovuzrození Joseph Michael Straczynski

Bylo to zajímavě udělané, pohled na lidi a asgarďany. Některé jejich scény byly sranda. Ten příběh je je dobře udělaný, ale mohlo to mít trochu víc sešitů. Kresba je dobrá.

06.08.2018 3 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Pěkně rýmované bavilo mě to.

25.07.2018 3 z 5

Wolverine: Ještě žiju Wolverine: Ještě žiju Warren Ellis

Co říct. Ani špatný ani dobrý.

13.07.2018 3 z 5

Parťácká romance Parťácká romance Joe Kelly

No čekal jsem to trochu lepší, někdy to bylo trochu nudný. Kresba Ok. Někdy to bylo vtipný.

07.07.2018 3 z 5

Znovuzrození hrdinů DC Znovuzrození hrdinů DC Geoff Johns

Do hodnocení dávám i samotný nápad sešitovky díky, které po přečtení pochopíte další dc komiksy co u nás budou vycházet. Troch vám tam stručně řeknou něco o flashovi. Kresba dobrá a pokud chcete kupovat dc komiksy co budou vycházet tak tohle si přečtěte.

02.05.2018 4 z 5

Hulk proti světu Hulk proti světu Greg Pak

V celku dobrý příběh. Kresba je pěkná a závěr zajímavý.

12.02.2018 4 z 5

JLA: Hřebík JLA: Hřebík Alan Davis

Zajímavé zpracování průběhu, které je dobře uděláno. Kresba je v celku dobrá. A je to takovej dobrej příběh. Rozhodně si to přečtěte.

07.02.2018 4 z 5

Batman: Zkáza, jež postihla Gotham Batman: Zkáza, jež postihla Gotham Mike Mignola

Rozhodně povedený, svižný a moc dobře promyšlený příběh. Postavy jsou dobře dány do děje a příběh už jen doplňuje vhodná kresba. Doporučuji

01.02.2018 4 z 5

Punisher Punisher Mike Zeck

Z tohoto komiksu jsem byl příjemně překvapen. Příběh i kresba šli ruku v ruce a stvořili tak velmi příjemný příběh s punisherem.

30.01.2018 4 z 5

Klan M Klan M Brian Michael Bendis

Klan m patří rozhodně mezi ty zajímavé eventy. Děj je udělán velmi dobře. Kresba je dobrá i nápad s alternativní realitou, ale chce to mít něco načtený. Určitě, ale mužů doporučit.

13.01.2018 3 z 5

Zombie z Marvelu Zombie z Marvelu Robert Kirkman

Z toho co jsem v ukk zatím cetl jsou pro mě zombie z marvelu nejlepším komiksem. Humor je moc povedený a k tématu zombie hrdinů se dokonale hodí. Líbilo se mi jak hrdinové řeší to, že z nich jsou zombie. Kresba je rozhodně provedená a dokonale dotváří zombie atmosféru. Jeden z nejlepších komiksů.

05.01.2018 5 z 5

Bez domova Bez domova Jason Aaron

Silné zakončení války Franka Castla. Víc slov netřeba.

30.11.2020 5 z 5

Teď poznáte Negana! Teď poznáte Negana! Robert Kirkman

Příběh pěkně doplňuje neganovu postavu. Podtrhuje tady proč je negan tak dobrý záporák.

01.06.2019 4 z 5

Wolverine Wolverine Len Wein

Příběh moc o Wolverinovi neřekne je to spíš o vztahu s Mystique. Kresba je pěkná.

27.04.2019 3 z 5

Liga stínů Liga stínů James Tynion IV

Další díl detective comicsu je opět povedený, děj svižný, kresba pěkná a není moc co dodat. Jestli se vám líbily 2 díly před tím bude se vám líbit i tenhle.

13.04.2019 3 z 5

Batman: Noc nestvůr Batman: Noc nestvůr James Tynion IV

Batman noc nestvůr mi přišel spíš jako akce skoro bez příběhu. Akce je dobrá, ale příběh trochu že zmatený.

15.12.2018 3 z 5

Syndikát obětí Syndikát obětí James Tynion IV

Druhý díl detective comicsu je dobrý tak jak první díl. Dobře se tady navazuje na to co se stalo a pěkně to pracuje s postavami, které v tomto dile mají deprese. Tento díl je udělaný na nápadu toho, že hrdinové škodí tak jak zaporáci. Pokud si chcete koupit tento komiks měli byste si nejdřív koupit noc monster na, který se tady hodně navazuje. Celý komiks je příjemný, temný a zajímavý. Můžu doporučit.

05.12.2018 4 z 5