Mikako Mikako komentáře u knih

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Konečně kniha, u které se nedal děj odhadnout hodně dopředu. Bylo to nepředvídatelné a zároveň hodně čtivé. Četla jsem od autorky už čtyři knihy a tato je pro mě zatím nejlepší. Akorát tech jmen tam bylo hodně a dost dlouho jsem si ujasňovala ten rodinný propletenec :-)

02.06.2016 4 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Četlo se to krásně, ale za mě to bylo opravdu hodně předvídatelné. V podstatě jsem odhalila všechny zápletky hodně dopředu, takže mě vůbec nic v ději nepřekvapilo... Ale jinak příjemné čtení, spíš taková oddychovka. :-)

20.05.2016 3 z 5

O chlup lepší než druhý díl, ale jednička byla pro mě nejlepší. Co mi vadilo, tak to byly na můj vkus příšerně dlouhé popisy minulosti postav a měla jsem opravdu problém se ze začátku v tom množství postav zorientovat. Do poloviny knihy se mi četlo opravdu těžce, ale druhá polovina to zachránila. Je to perfektně vymyšlený a propracovaný příběh do všech detailů. Jen už si vážně neumím představit o čem bude další díl. Někdy se do něj pustím, ale teď potřebuji nějakou oddechovku :-)

01.03.2016 3 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Za mě nejlepší kniha G. Flynn. Moc mě to bavilo a to hned od začátku. Kam se hrabe Zmizelá. Konečně kniha, která mě nenechala jít spát před druhou ranní :-)

20.01.2016 5 z 5

Nechtěj nic vědět Nechtěj nic vědět Lisa Jackson

Rozjezd byl velmi pozvolný. Od poloviny knihy už to bylo lepší a lepší a konec byl super. Vsechny osoby byly divné a podezřelé. Tak kdo v tom má prsty? A má je v tom vůbec někdo?. Líbila se mi i romantická část příběhu ;-) 3,5 hvězdy

03.01.2016 3 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Kniha je napsaná velmi originálně. Nicméně mi vůbec nešlo se začíst. První polovinu knihy jsem četla snad čtrnáct dní a pořádně jsem se do ní pustila jen proto, že jsem ji už musela vrátit. Druhá polovina byla pro mě již mnohem čtivější. Těším se, až jednou narazím na knihu, u které mě překvapí pachatel, vrah a škůdce a né že ho odhalím 150 stran před koncem :-)

29.12.2015 3 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Hrozně jsem se na tuto knihu těšila! Ale četla jsem ji dlouhých čtrnáct dní. Vůbec mě to nebavilo, při čtení jsem se často přistihla, že mám myšlenky někde úplně jinde. Zajímavé pro mě začaly být poslední asi čtyři kapitoly. Ale po dočtení jsem musela nalistovat znovu začátek knihy, protože už jsem vůbec nevěděla, jakou větu Gabriela vykřikla! Kniha si určitě nezaslouží méně než tři hvězdy, protože originalitu jí nelze upřít a překvapivý konec můj dojem přece jen o něco vylepšil. Nicméně jsem čekala větší bombu :-)

19.11.2015 3 z 5

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

Můj pocit po zavření knihy: Proboha, tohle se opravdu stalo? Po dočtení knihy jsem sedla k internetu a vyhledala si články o tomto případu, spojila jsem si tváře. Jak to mohly ty ženy přežít? Tolik nechutností a odporností. Kniha je o to silnější, že ji napsala jedna z obětí.. Určitě stojí za přečtení!

15.11.2015 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Krasny pribeh, kniha se cetla sama. Na konci jsem brecela!

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Zacala jsem cist v devet hodin rano... Docetla jsem ve tri hodiny rano... To neslo polozit! Kdyz jsem uz uz knihu zavirala, ze ji doctu dalsi den. Prisel zvrat a z oddychovky se stalo neco luxusniho!

Silo Silo Hugh Howey

Tak tohle byla pecka! Tahle kniha se mi dostala hluboko pod kuzi. Ten pochmurny a stisneny pocit ve mne zustal jeste hodne dlouho. Dokonale vytvoreny podzemni svet, kde cesta do nejhlubsich pater trva i nekolik dni... Skvele!

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Zatim druha kniha od teto autorky, kterou jsem cetla. Urcite budou dalsi, ale zatim to, alespon pro me, neni zadna bomba. Od pulky tusim zapletku a nakonci zjistim, ze mam pravdu. Vysetrovani vrazdy mi prijde takove jako: rozebereme v kuchynce, ze vlastne nic nemame, u toho vypijeme litry kafe a snime spoustu skoricovych sneku. Moc nechapu, jak to nakonec dokazali vysetrit :-). Ale urcite to za precteni stoji, takova oddechovka.

08.11.2015 3 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Jela jsem vsechny dily v rade, neprokladala jsem to jinyma knihama a ted uz je konec... Ja chci jeste :-D Naprosto skvele, filmy s knihama nemaji nic moc spolecneho a tak i presto, ze jsem je videla, jsem se nenudila! Naopak... Urcite si to dam jednou znovu :-)

08.11.2015 5 z 5

Nejlepsi dil ze vsech! Jezis kam se hrabou filmy. Videla jsem je, vedela jsem jak to dopadlo a presto... A presto jsem nakonci brecela :-D