mijel mijel komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Uf, tak tohle bylo hodně intenzivní, místy mi bylo špatně, že jsem potřebovala knížku na chvíli odložit. Konec mi absolutně vyrazil dech

18.04.2023 5 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Po přečtení knihy Sůl moře jsem si musela hned zajít do knihkupectví a koupit Musím tě zradit. Je to strašně smutný a silný příběh, paní spisovatelka po těchto dvou knihách rozhodně patří mezi mé top. Taková témata by se neměla zapomínat.

26.06.2023 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Nádherná kniha! Neměla jsem očekávání, autorku jsem neznala, ale píše opravdu skvěle, hned jdu na její další knihu.
Příběh se mi moc líbil, krásně se to čte a vůbec jsem o tom, co se popisuje v knize, nevěděla.

25.07.2023 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Jedna z nejlepších Colleen knížek, hodně silný příběh, zase jsem si pobrečela

04.07.2023 5 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Moc zajímavá kniha, čte se rychle. Jen je trošku depresivní

30.05.2023 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Ayobami Adebayo

Vůbec jsem se do knihy nemohla začít, chvilkama mě nebavila, ale něco mi říkalo, že mám vydržet... A udělala jsem dobře, protože konec byl krásný

07.07.2023 4 z 5

Světlonoška Světlonoška Terezie Theimerová

Krásná kniha! Příběh vtáhne hned po pár stránkách a knihu nejde odložit :)

15.06.2023 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Knihy od Colleen miluju, tohle je moje 8 knížka, ale vůbec mě tentokrát nebavila. Příběh je těžce uvěřitelný a strašně zdlouhavý. Postavy mě taky hrozně iritovaly, takže za mě velký zklamání.

13.06.2023 2 z 5

Vypálená nenávist Vypálená nenávist Angie Thomas

Přečetla jsem půlku knížky a dál už to nezvládnu, hlavní postava mě neskutečně vytáčí. Bojuje za práva černochů, ale v chová se rasisticky vůči bělochům. A pořád se v knížce řeší boty

17.07.2023 1 z 5