Michaluška Michaluška komentáře u knih

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Brutální!Na jednu holku tolik mazců .... Knížka se moc dobře četla a bylo to fakt zajímavé.

11.06.2014 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Pěkně se to četlo :)

06.06.2014 4 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Bude teda ještě další díl????Kdopak ví?

03.06.2014 5 z 5

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

Knížka se četla moc hezky.Příběh byl zajímavý, krásný a napínavý.Zařazuji mezi moje nej knížky :) určitě si ji přečtu jednou znova :)

31.05.2014 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Nádherný a napínavý díl.Nemohla jsem se od knížky odtrhnout.Fakt moc krásné zakončení série!

22.05.2014 5 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Sice smutný, ale o dost záživnější než první díl.

15.05.2014 4 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Trvalo mi, než jsem se začetla.První půlka mě i docela nudila :/ Ale nakonec to nebylo špatný :)

05.05.2014 3 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Úplně úžasná knížka, úplně dokonalá celá série!!!!!Nemohla jsem se zase odtrhnout.Napínavé od první stránky do poslední!Pro mě zatím nejlepší tři knížky, co jsem kdy četla a rozhodně budu číst znova.BOMBA!Kdyby byl další díl, budu nadšená :)

18.04.2014 5 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Meybe - v Knihách Dobrovský :) v knižním klubu :)

17.04.2014 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Jsem v půlce, už je po druhé odložená k vůli jiné knížce ..... bojím se že bude trvat než ji dočtu :/ Příběh mě moc nevzal teda.Nuda :(
Takže .... první kniha, kterou jsem fakt nedočetla ...To se nedalo!

15.04.2014 2 z 5

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Nevěřila bych, že se mi kniha bude tak moc líbit!Fakt krásný a zajímavý příběh ....

24.03.2014 5 z 5

Království Království Amanda Stevens

Dokonalý příběh, který mě pohltil!!!!Ještě lepší jako první díl!!!!Už ať je třetí :)

28.01.2014 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Pěkný příběh.Jsem zvědavá, co bude dál :) Sice mě občas ty erotické scény už nudily, ale i tak :)

18.01.2014 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Opravdu nádherný příběh.Četlo se to krásně, nemohla jsem se odtrhnout!Určitě jednou budu číst znovu.

06.12.2013 5 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Nějak mi nešlo se začíst :/ Až tak od půlky se zadařilo.Uvidíme, co přinese další díl.

06.12.2013 3 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Opravdu překvapivě zajímavá a napínavá kniha!!!!!Hrozně se těším na další díl :)

08.11.2013 5 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Mě počteníčko teprve čeká, tak se moc těším :) Podle komentářů se mám na co těšít :P

13.08.2013 3 z 5