Miahja Miahja komentáře u knih

Jelen - Zpěvník Jelen - Zpěvník kolektiv autorů

Moje nejoblíbenější skupina. Zpěvník, který mám doma mám i podepsaný ze křtu, proto má pro mě ještě větší cenu. Celá naše rodina poslouchá JELENA každý den.Nevynecháme žádný koncert v Praze a okolí.Jsem ráda, že zpěvník vydali.

22.01.2018 5 z 5

Eleanor a Park Eleanor a Park Rainbow Rowell

Moc hezká odpočinková kniha.Eleanor a Parka si ihned zamilujete.

24.09.2017 4 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Kniha se mi moc líbila!Občas jsem se nahlas smála a jindy se mi chtělo plakat.Úžasný konec.

17.09.2017 5 z 5

I přez velké očekávání mě Hunger Games nenatchly tak jako většinu čtenářů.Bohužel.

17.09.2017 3 z 5

Smolná sezóna Smolná sezóna Moïra Fowley-Doyle

Při čtení nejnapínavější kapitoly jsem byla na chatě a za oknem strašidelně mňoukaly kočky.Běhal mi mráz po zádech!

17.09.2017 3 z 5

Moc zajímavá kniha.Nikdy jsem nic podobného nečetla a ty fotografie opravdu skvěle doplňují text.

26.01.2017 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Po dočtení jsem o Nocte neměla s kým mluvit.Nakonec jsem celý děj převyprávěla na chalupě babičce. (Zabralo to asi dvě hodiny.)Vůbec nečte,ale tohle ji nejspíš zaujalo,protože mi za týden zavolala že o tom stále ještě přemýšlí.

17.12.2016 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Před rokem mi Selekce připadala úžasná,ale teď už mě to nějak nebaví.

05.12.2016 3 z 5

Život není kabaret Život není kabaret Jacqueline Wilson

Do světa Hetty Featherová jsem se vrátila moc ráda.První polovina knihy pro mne byla velkým zklamáním,ale druhý část mi to vynahradila.Jako nejhorší díl mi to nepříjde,protože tohle místo u mne zabírá Hvězdička.Nejlepší je podle mě Vzdušné zámky a Za hlasem srdce.

05.12.2016 4 z 5

Za hlasem srdce Za hlasem srdce Jacqueline Wilson

Krásná knížka(stejně tak ostatní díly),ale na konci mě Hetty hrozně naštvala.Málem jsem se rozbrečela a to u knih většinou nebrečím.Hetty je prostě svá.Ale stejně,chudák Jem.

16.11.2016 5 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

Líbila se mi nejvíc ze všech dílů. Na konci mě mrzelo,že epilog byl tak krátký.

30.10.2016 5 z 5

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Kniha se mi moc líbila.Konec jsem nečekala,s přestávkami jsem brečela celý den.

29.09.2016 5 z 5

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Moje nejoblíbenější kniha.

17.07.2016

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Celou trilogii už jsem četla třikrát.Moje nejoblíbenější!

27.06.2016 5 z 5