MiaCooperová

Příspěvky

PádPádLauren Kate

No...autorka má čtivý způsob psaní. Je to i zezačátku vtipný, jak musím uznat. Ale přijde mi, že skoro od půlky do konce tam jsou hluchá místa-ta jsou tam jako nějaký hrudky, pak přijde ta rovinka v podobě akce, situace a pak zas to hluchý místo. Knize nemůžu křivdit-vymyšlené to je zatím dobře. Ale pak je tu taky věc s tím, že jsem alergická na to, když má hlavní hrdinka narozeniny na konci srpna/v září (ehm ehm Twilight) a vůbec se na to nechová, zvlášť když autorka se narodila jindy. Existují nějaká znamení zvěrokruhu-a přestože pro mě jsou knihy Harryho Pottera něčím, co doma nemusím mít, protože v knihovně jsou, říkám vám na rovinu-Rowlingová má můj obdiv za to, že dokáže Hermionu zformovat jako ztělesnění znamení Panny, Rona jako Berana, Siria jako Štíra a to i přesto, že sama je znamení Raka! Podle mne to má Pád moc dobrý nápad, ale potenciál je tak nějak poloviční. Bavilo mě to víc než Nadpozemská? Možná i jo. Sedla jsem si z hlavní hrdinky a děje Kdy-už-konečně-přijde-odhalení(-od-prvních-100-stran) na zadek? Vůbec ne. Další díl si asi přečtu za delší dobu. Hodnocení je skoro na 4 hvězdičky, ale prostě už to před cílem padá (možná proto Pád...). Takže pokud tuhle knihu chcete číst a je vám míň než mně (za několik hodin mi je patnáct let! :D) a máte rádi příběh trochu na způsob Twilight, asi vám to doporučím. Jinak pro mne stálicí mezi knihami s andělskou tématikou Dotek anděla od Thomase Breziny. Vidíte, chlap a dokáže popsat i holčičí osobu...

22.09.2018


Tahle píseň ti změní životTahle píseň ti změní životLeila Sales

Tuhle knížku jsem dočetla včera a upřímně, je to úžasné. Všechno je jako v realitě a proto jsem si dokázala představit prostředí, atmosféru, postavy...

11.09.2017


Dvůr mlhy a hněvuDvůr mlhy a hněvuSarah J. Maas

Druhý díl je lepší. Spoiler: Rhys je nyní zlatíčko! :)

27.05.2017


Dvůr mlhy a hněvuDvůr mlhy a hněvuSarah J. Maas

Takže fajn, jediné, co k tomu řeknu: už nemám Tamlina ráda! Rhysi, jsi boží! :D

26.05.2017


Oko za okoOko za okoJenny Han

Moc pěkná kniha. :-) S tématikou pomsty jsem četla takovou knihu vůbec poprvé, a protože jsem nečetla Všem klukům, které jsem milovala, byla pro mě i jedna z autorek taková...známá i neznámá (jestli víte, co myslím). :D Ale teď k postavám-nejraději jsem četla kapitoly z pohledu Mary. Byla mi sympatická a zažila jsem něco podobného jako ona. Rozhodně se ale těším i na další díly. :D Jsem zvědavá, jak to dopadne. ;)

11.04.2017


Rudá jako rubínRudá jako rubínKerstin Gier

Stáhla jsem si ji jako e-book. :) Je moc fajn a super, krásná knížka. :)

20.01.2017


Móda, krása a životní styl – A Cup of StyleMóda, krása a životní styl – A Cup of StyleNicole Ehrenbergerová

Chci si knihu koupit přes tady ten inzerát, pokud to mamka dovolí a myslím, že když spousta lidí haní i knihy já jůtuber-ty byly dobré, líbily se mi, příběh byl místy vtipný, byly tam ilustrace a v prvním díle i slovníček pojmů, co znamená např. wtf, omg, lol a tak, a jelikož jsem to nevěděla a slýchala to ve škole dennodenně, bylo mi to opravdu užitečné. U holek z ACOS nesleduju ani blog a ani videa, tak doma mám jen jednu knihu a úplně jinou (takový rady atd..) a myslím, že se mi bude líbit. :)

05.10.2016


Zloděj bleskuZloděj bleskuRick Riordan

Knihu čtu a celkem mě pobavily některé názvy kapitol i začátek není vůbec nudný.:)

05.10.2016


DivotáníDivotáníA. Howard (pseudonym)

Knihu jsem nečetla, ale první díl ano. Šepotání bylo sice dobré, ale někde se v Říši divů objevila nějaká věc a třeba za dvě stránky bylo napsané, co to je. Jinak to ale nebylo zas tak špatné. Rozhodně jsem čekala něco víc, snad bude další díl lepší. Ve světě lidí je to známější.
P.S.: Když si u CooBoo stáhnete ukázkovou ,,kapitolu", je to půlka kapitoly.

01.10.2016


Anička z I. AAnička z I. AJan Ryska

Ikdyž jsem na druhém stupni, knihu miluju, byla to moje první kniha, co jsem četla, když pomineme slabikáře a čítanky.:)

27.08.2016


Dotek andělaDotek andělaThomas Brezina

Nádherná kniha, její název zní nadpozemsky.:) Líbilo se mi, jak na konci psali : Zpívá o andělovi. Anděli jménem Amy..:)

27.08.2016


DceraDceraKiera Cass

Když jsem četla Dceru poprvé, bylo to zklamání. Ale napodruhé to bylo lepší.:)

27.08.2016


Únos čtvrté princeznyÚnos čtvrté princeznyJulia Golding

Bože, tak báječná kniha!! Už vím, že ji prostě musím mít, od té doby, co jsem viděla jen její obrázek!!:D

11.08.2016