Anička z I. A

Anička z I. A

Zážitky holčičky Aničky, její rodiny i přátel v průběhu celého prvního ročníku základní školy. Druhé přepracované vydání.

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33992/anicka-z-i-a-vLD-33992.jpg 4.621
Pro děti a mládež
Vydáno:, SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy

SimonBorn
24.03.2017

Neznám knížku od Rysky, která by se dětem nelíbila. Jen jsme nesehnali první díl od Aničky (Anička a její přátelé ???)

MiaCooperová
27.08.2016

Ikdyž jsem na druhém stupni, knihu miluju, byla to moje první kniha, co jsem četla, když pomineme slabikáře a čítanky.:)

Damato
19.02.2016

Vytáhla jsem ji také po spoustě let z babiččiny knihovny, původně jsem si myslela, že ji budu číst vnučkám, ale začetla jsem se do ní sama a vzpomínala a vzpomínala a bulela a bylo to krááásné. Moc hezká knížka mého dětství, souhlasím s tím, že je nadčasová a dnešním dětem rozhodně má co říct.

medvedice3
05.02.2016

Přečetla jsem si ji včera, po jak dlouhé době snad ani nebudu psát - prostě po moc dlouhé době, a uvědomila si, jak je nadčasová. Po několika málo redakčních úpravách by obstála na knižním trhu i teď.

Jessica007
24.01.2016

Další z oblíbených knížek mého dětství, nebo přesněji jedna z nejoblíbenějších knížek mého dětství. Moc se mi líbila. Nejdřív mi ji předčítala babička, pak jsem si ji četla sama. Pro budoucí žákyni 1. třídy a pak holčičku, co tedy chodila do I. C skvělá knížka. Hodně jsem s Aničkou její příběhy prožívala.

decemlineata
17.01.2016

Anička je hodná holčička a Pavlík Šlechta ji zlobí
Tak jsem popsala děj své babičce.Měla na mně jen jeden dotaz.A baví tě to?
Bavilo a moc.Jen jsem si přála,aby se Anička trochu sebrala a nebyla taková pecka.
Asi na to budu muset mrknout.
Vzpomínám si jak ta knížka krásně voněla.
Možná nemrknu,ale jen očmuchám knížku a vrátím se do dětství
Za mne plný počet

Graine