Anička z I. A

Zážitky holčičky Aničky, její rodiny i přátel v průběhu celého prvního ročníku základní školy. Druhé přepracované vydání.

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33992/big_anicka-z-i-a-vLD-33992.jpg 4.634

Kniha Anička z I. A

Eliškam

Jak já jsem tu knížku měla jako malá ráda

Pebra
21.03.2021

Bavila mě před stopadesátilety a bavila mě i dnes. Vzpomínám si, jak jsem jako malá litovala, že nemám tak chápavou paní učitelku, jak jsem prožívala smutek malého Oldy a jak jsem taky kolíčkem na zeď u nás v domě vyryla čtyři jedničky :).

ivana02
24.10.2018

Vrátila jsem se do dětských let :-) Primárně jsem si Aničku vybrala do Čtenářské výzvy, do kategorie - Kniha poprvé vydaná v roce vašeho narození. Jak už to tak bývá, když si opětovně čtete knihy svého dětství, tak se vám líbí a jste nostalgičtí. Ano, ano, měla jsem ji tenkrát jako povinnou četbu a pokud si vzpomínám, vydání jsem měla jiné, brožované a ne tak pěkné, jako je toto. Připomněla mi doby dávno minulé a dnes už neskutečné. Současným prvákům by asi nic neřekla, nepochopili by tehdejší svět, který byl tenkrát klidnější a ne tak hektický...

SimonBorn
24.03.2017

Neznám knížku od Rysky, která by se dětem nelíbila. Jen jsme nesehnali první díl od Aničky (Anička a její přátelé ???)

MiaCooperová
27.08.2016

Ikdyž jsem na druhém stupni, knihu miluju, byla to moje první kniha, co jsem četla, když pomineme slabikáře a čítanky.:)

Damato
19.02.2016

Vytáhla jsem ji také po spoustě let z babiččiny knihovny, původně jsem si myslela, že ji budu číst vnučkám, ale začetla jsem se do ní sama a vzpomínala a vzpomínala a bulela a bylo to krááásné. Moc hezká knížka mého dětství, souhlasím s tím, že je nadčasová a dnešním dětem rozhodně má co říct.

medvedice3
05.02.2016

Přečetla jsem si ji včera, po jak dlouhé době snad ani nebudu psát - prostě po moc dlouhé době, a uvědomila si, jak je nadčasová. Po několika málo redakčních úpravách by obstála na knižním trhu i teď.

Jessica007
24.01.2016

Další z oblíbených knížek mého dětství, nebo přesněji jedna z nejoblíbenějších knížek mého dětství. Moc se mi líbila. Nejdřív mi ji předčítala babička, pak jsem si ji četla sama. Pro budoucí žákyni 1. třídy a pak holčičku, co tedy chodila do I. C skvělá knížka. Hodně jsem s Aničkou její příběhy prožívala.