Móda, krása a životní styl – A Cup of Style

Jsou dvě. Jsou krásné, úspěšné, populární a hlavně – mají styl. Chceš být také taková? Kniha oceňovaných blogerek plná barevných fotografií ti pomůže s módou, se zdravým životním stylem, cestováním a motivací. Poznej svůj vkus a najdi si vlastní cestu! Lucie a Nicole přináší praktické a konkrétní rady a tipy: 1. Móda Jak najít vlastní styl Jak oblékat různé typy postavy Jak protřídit šatník Základy šatníku Doplňky Co nosíme v kabelce Jak vypadat dobře na fotkách 10 nejdůležitějších tipů 2. Kosmetika Péče o pleť Jak připravit vlastní pleťovou masku Základní make-up a tipy, jak na to: pleť, oči, obočí, rty, nehty Líčení na den Líčení na večer 10 nejdůležitějších tipů 3. Vlasy Jak správně pečovat o vlasy Jak si připravit domácí masku na vlasy Správný účes pro tebe Jak vytvořit vlny Trendy účesy, které zvládneš 10 tipů pro krásné vlasy 4. Cestování Jak si zabalit jako profík Co s sebou do příručního zavazadla Outfity na cesty Naše oblíbené destinace, tipy a zážitky i naše fotky z cest Jak si užít cestování na 100% 10 nejdůležitějších tipů 5. Životní styl Co to znamená jíst zdravě Typy na zdravá jídla: snídaně, oběd, večeře, svačinky, zdravé mlsání, cvičení Motivace Sebevědomí Jak se motivovat Jak se učit Jak se učit jazyky Jak se vypořádat se stresem 10 nejdůležitějších tipů...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266806/big_moda-krasa-a-zivotni-styl-a-cup-of--Ogv-266806.jpg 3.7100

Kniha Móda, krása a životní styl – A Cup of Style

Lily101
21.07.2019

Věřím, že napsat a následně
i vydat knihu není lehké, ale toto mi přijde spíš jako soubor novinových článků, o nichž autorky mluví jako o kapitolách, a to ještě místy obsahujících minimum textu a hromadu obrázků/fotek.

Hodně plytké, holt nejsem cílová skupina. Holky znám z youtube aneb viděla jsem pár videí a ano, čekala jsem od knihy víc (i po přečtení zdejších recenzí viz níže), obzvláště vzhledem k tomu, že autorkám v době vydání (přesné datum vydání knihy neznám/e) bylo 20-21 let a 22-23 let.

TimetoStyle
04.02.2018

Knížku jsem si koupila proto, že holky už delší dobu sleduju. Moc se mi líbí jak zevnějšek, tak i vnitřek. Vyzkoušela jsem ty zdravé kuličky a byly výborné. Knížka spnila moje očekávání a moc se mi líbila :-) Za mě můžu jedině doporučit.

annasglamour034
13.01.2018

Knížku jsem si naštěstí půjčila a jsem ráda, že jsem ji nakonec nekupovala. Celkově jsem ji cca za hodinku prošla a upřímně mě nezaujala. Spíše bych ji doporučila pro náctileté slečny. Rady a tipy pro mě známé, lehce se dají nelézt na internetu. Design pěkný, ale pro mě až moc přeplácaný. Upřímně jsem čekala od knížky více, ale videa a blog mě u holek baví. Knížka opravdu pro mladší slečny.

kikiodvi
13.09.2017

Koupila jsem si jí hlavně proto, že jsou mi Lucka s Niky sympatické a ráda čtu jejich blog. Pro dvanáctileté holky by byla určitě super (i já jsem tam některé rady našla), ale většinu z toho jsem mohla během pár sekund vygooglit.
Ve výsledku zbytečná investice.
Plusové body dávám za grafické zpracování (které nebylo na první knížku nejhorší) a za fotografie.

JmenujiSeZuzla
27.08.2017

Začala jsem ji číst hlavně kvůli autorkám, které z internetu moc dobře znám. Kniha mě nezklamala. Najdete tam shrnutí několik let blogování a života sester. Holky pro mě byly vždycky velkou inspirací a knížka se jim opravdu povedla. Je v ní vše, co holka v mém věku potřebuje.

Edith_17
08.04.2017

Super knížka. Podle mě je to takový ten typ knihy, kterou si i po přečtení necháte doma a kdykoliv se k ní můžete vrátit. Určitě mě to inspirovalo, hlavně ty kapitoly na začátku, ty jsou o módě a péči o pleť. Ale líbil se mi i konec, jelikož uznávám, že i se stresem, motivací a sebevědomím mám někdy problémy. Knížka se holkám moc povedla, určitě s ní měly dost práce.

Damato
10.02.2017

Další moje přání pod stromečkem, ale taky jsem od toho, co jsem o knize četla čekala trochu víc a byla jsem z celé knihy maličko rozpačitá. Trochu jsem se zarazila u pouček- jak zvládat stres, to mi fakt přišlo maličko vtipné :-)...

Natali11
07.01.2017

Mně se nejvíc líbila kapitola o cestování.