Mia516 Mia516 komentáře u knih

Já jsem se teda pobavila dobře. Třetí a tento čtvrtý díl jsem četla s větším časovým odstupem od prvních dvou, takže lehká připomínka děje na začátku se hodila. A pak už to jelo samo. Zhruba někde v prostřed knihy to trochu roztahané je, konec je tak tak nějak "uťatý", ale nasmála jsem se opět hodně a o to mi šlo. Spokojenost.

04.01.2019 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Super, jedna z tech knih, u ktere zkousite co vas mocak vydrzi :)

24.01.2019 5 z 5

Poslední opona Poslední opona Ngaio Marsh

Spokojenost. Jako milovník britských detektivek a skalní fanda A.Christie jsem si dost dobře užila u tohle počtení. Velké panství, velká rodina, všudypřítomné divadelní atmo, Shakespeare...vše jak má být :)

07.11.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Těšila jsem se na oddechovku, ale trochu jsem se spletla. Četlo se to dobře, prolínání minulosti s přítomností mi neva, ale veskrze negativní naladění knihy mě celkem zklamalo. I to množství postav bylo místy už matoucí, měla jsem v závěru co dělat abych si ujasnila kdo je kdo a kdo s kým koho... No a ten konec???

24.10.2018 3 z 5

Charlotta: Žena T.G.M. Charlotta: Žena T.G.M. Lenka Slívová

Kniha krásná obsahem i sama o sobě fyzicky. Doporučuji k přečtení i pokud jste viděli televizní seriál. Velmi inspirativní.

25.07.2019 4 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Po trochu slabším druhém dílu je tohle přece jen trochu zábavnější kus :)

04.01.2019 3 z 5

Jeden kopeček šmoulový Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalová

Krásné a dojemné. Bylo to jako cestovat v čase, moc pěkná odpočinková záležitost.

18.03.2020 4 z 5

Kapitánova dcerka Kapitánova dcerka Alexandr Sergejevič Puškin

Velmi čtivé a poutavé, přečetla jsem během pár hodin. Pokud někdo váhá (stejně jako jsem váhala já), není nač čekat ;)

08.01.2019 5 z 5

Jen aby, řekla moje žena Jen aby, řekla moje žena Michael Třeštík

Zábavné trefné postřehy (i když ne úplně každý), které na dlouho dobu nezabaví :)

18.10.2018 4 z 5

Mladí romantici Mladí romantici Daisy Hay

Na tuto knihu jsem se těšila, jelikož všechna ta jména mě vždycky táhla už od střední školy. Byla to ale hrozná nuda, nezáživné, v polovině jsem knihu odložila. Třeba se k ní někdy vrátím. Zklamání.

18.10.2018 1 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Po pár stránkách jsem si říkala, že to bude asi nakonec zklamání, ale překonala jsem to, zbytek dočetla už nečekaně rychleji a nakonec..vlastně jo, je to všechno uvěřitelný a pár lidí ze svýho okolí jsme ve většině představ našla. Nakonec jsem ho pochopila.

04.12.2018 4 z 5