Jen aby, řekla moje žena

Občas potkám lidi, kteří říkají, že nejsou na Fejsbuku. Připojí k tomu vždycky zdůvodnění, ze kterého vyplývá, že já jsem debil. Co já už přečetl knih o duševní práci. Jak má být optimistické prostředí, ergonomicky správné sezení, čistý vzduch a kdo ví co ještě, a stejně všechno důležité jsem zatím vymyslel při cigáru zmáčknutý na stoličce mezi zdí a vanou v koupelně. Dřív jsem si kladl spousty otázek, ale jak jsem zrál, tak se jednotlivé dílčí otázky spojovaly do otázek obecnějších, ty pak do ještě obecnějších, až zbyla jen jedna úplně základní: Kde mám brejle?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356567/big_jen-aby-rekla-moje-zena-S4T-356567.jpg 4.2231

Kniha Jen aby, řekla moje žena

Bustedka
31.12.2022

Soubor FB statusů - chvilku mi trvalo, než jsem si zvykla na to, že je každý odstavec o něčem jiném, ale vzhledem k tomu, že je to má několikátá Třeštíkovina, šlo to rychle. Oddechovka super, ale hlavní poznatek, který si odnáším je, že je jeho žena úžasná.

Hakl54
04.11.2022

Bezvadné hlášky, moc jsem se bavila.

Barisek007
12.08.2022

Tyhle oddychovky podle mě platí účty, však jde o soubor fb příspěvků. Dobře se to čte i prodává. To důležité jsou ale jeho knihy o umění, a to není můj šálek kávy...

TerezaaBaarova
23.05.2022

Vtipný! A hezký! Přečtený během jednoho večera. Zhltla jsem to, jako malinu.
Mám ráda humor pana Třeštíka, sice se tam objevuje par hlášek, které píše i na FB, ale to vlastně ničemu nevadí, protože to je prostě dobrý!

pagac17
19.04.2022

S velkým zájmem jsem přečetl tuto knihu, je to humorná a poučná kniha, je to moje parketa, díky autorovi

Melanka
22.02.2022

Některé komentáře moc vtipné, některé slabší. Není to kniha na souvislé čtení, ale autorův humor a sebeironie mě baví.

LaCucaracha
15.01.2022

Trochu mě překvapuje to vysoké hodnocení. Vždyť to vlastně ani není kniha, jsou to sebrané facebookové příspěvky, jestli jsem to aspoň správně pochopila. Což je samo o sobě z principu blbost, to se přece nedá číst jako kniha. A abych si to občas otevřela a jednu dvě glosy přečetla? Na to si knížky nekupuju. Velká část glos komentuje aktuální zprávy z tisku, přesněji řečeno zprávy z bulváru. Nic moc, tohleto, a navíc to knížku automaticky vylučuje z nadčasovosti.
Jako párkrát jsem se pousmála, to ano, ale jinak mě autorův humor míjí. Nejvtipnější postřehy se obecně týkají paní Třeštíkové. Nicméně většina poznámek je pro mě slabých ("Na displej mi naskočila reklama na funkční pánské prádlo. Já blbec zřejmě celý život chodím v nefunkčním.") nebo ještě slabších ("Četl jsem teď informaci, že přestože je štíhlounká, ani Míše Noskové se nevyhýbá celulitida. Bojím se, abych si to zbytečně nezapamatoval."). Upřímně, a nechci se Michaela Třeštíka dotknout, ale prostě... asi je to nezbytečnější kniha, kterou jsem měla v ruce.

Péťa1950
21.12.2021

Knihu je dobré mít doma a nakouknout do ní pro zlepšení nálady. I když má i dějovou linku -malování a kreslení. Sebeironie, pobavila mě.