Mi-šu-le Mi-šu-le komentáře u knih

Tajomstvo príťažlivosti sŕdc Tajomstvo príťažlivosti sŕdc Ruediger Schache

Skvělá kniha.

Když padá nebe Když padá nebe Šárka Junková

Kniha se mi líbila, ze života.

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

S touto tématikou jsem četla lepší knihy, ale tato patří k těm průměrnějším, zajímavé čtení, ale ne pro každého.

Pravidla pro šťastnou lásku Pravidla pro šťastnou lásku Pierre Franckh

Pierre Franckh má prostě skvělé knihy, znovu jsem ráda, že jsem si knihu mohla přečíst.

21.05.2014 5 z 5

Jednoduše buďte šťastní – 7 klíčů k lehkosti bytí Jednoduše buďte šťastní – 7 klíčů k lehkosti bytí Pierre Franckh

Opět hezká kniha, plno pozitivního myšlení, což rozhodně prospěje.

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Pro mě vstupní kniha do esoteriky a velmi se mi líbila. Nabyla jsem mnoho nových pohledů na život a jeho pozitivní změny. Doporučuji.

21.05.2014 5 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

Taky pěkný příběh, kniha se mi líbila. Jednička jen o něco málo lepší.

21.05.2014 3 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Kniha se mi líbila, zajímavé, čtivé.

21.05.2014 4 z 5

Hra svalů Hra svalů Simona Monyová (p)

Ze života, přečteno jedním dechem, kniha se mi líbila.

21.05.2014 4 z 5

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

Knihu jsem přečetla jedním dechem a byla jsem spokojená.

Pes ve městě Pes ve městě Veronika Hájková

Velmi příjemná, vtipně napsaná kniha, přečtena na dva zátahy. Oddychová, ale skvělá.

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Paní Probstová opět zabodovala, knihu jsem přečetla jedním dechem, skvělé. Doporučuji a už se těším na čtvrtý díl. :)

21.05.2014 5 z 5

Z klenotnice pohádek Z klenotnice pohádek kolektiv autorů

Krásná kniha pro děti, nádherné pohádky, nádherné ilustrace, velká písmena, takže se dětem dobře čte. V dětství to byla moje nejoblíbenější kniha. Doporučuji.

24.04.2014 5 z 5

Podívej, jak rostou: Pejsek Podívej, jak rostou: Pejsek kolektiv autorů

Skvělá knížka pro děti, hezké obrázky.

24.04.2014

Rok vdovou Rok vdovou John Irving

Byla to moje první Irvingova kniha, jedna z jeho jednodužších, skvělý příběh, velmi zajímavá, zápletkami Irving nešetřil, akorát ten závěr, to mně velmi zklamalo, otevřený konec by byl daleko lepší a nutil by přemýšlet čtenáře, jak to asi dopadlo.

12.04.2014 3 z 5

V jedné osobě V jedné osobě John Irving

Mně se kniha líbila, není to jednoduché čtení, autor se stále vrací do minulosti a občas přeskočí do budoucnosti. Tématika pro tuto publikaci je zajímavá, jelikož problematika homosexuality, transvestitů a nakažených HIV ve 21. století není ani z poloviny taková, jako bývala v době z románu. V Irvingových románech se člověk musí prokousávat hodně stránkami, aby se pořádně začetl, ale to je John Irving.

12.04.2014 5 z 5

Zákon rezonance Zákon rezonance Pierre Franckh

Myslím si, že kniha je velkým přínoscem pozitivního myšlení a pohledu na svět. Od autora jsem četla hodně publikací a tato kniha mi dala opět hodně pozitivního. Naopak si myslím, že esoterika není pro každého, nicméně, kdo se o esoterii zajímá nebo by chtěl knížku s tímto duchem, je to správná volba. Mohu jen doporučit.

11.04.2014 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Druhý díl tetralogie mě nezklamal a už se těším, až v květnu vyjde díl třetí. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Doporučuji.

06.04.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Lehké a oddechové čtení, s lehkou erotikou, které Vás vtáhne do děje. Pokud sháníte knihu, u které by jste se chtěli cítit příjemně napjatí, mohu jen doporučit.

04.04.2014 5 z 5