megan35 megan35 komentáře u knih

Prodám manžela... Zn. spěchá Prodám manžela... Zn. spěchá Alena Jakoubková

Prostě červená knihovna a od toho se všechno odvíjí...na mě moc přeslazené a dokonalé.

16.01.2018 2 z 5

Druhá Druhá Táňa Keleová-Vasilková

Poslední dobou narážím na samé krásně čtivé knihy a tohle je jedna z nich.Moc hezký příběh a je úplně jedno,jestli se to mohlo nebo nemohlo stát,já si prostě užívám děj a prožívám to s hlavní hrdinkou stejně intenzivně.

11.01.2018 5 z 5

Babí léto Babí léto Magda Váňová

Moc pěkné čtení,knížka se mě opravdu líbila,odpočinkové,nekomplikované a lehké.Líbí se mě styl psaní,určitě si přečtu i další knihy od této spisovatelky.

08.01.2018 5 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Chaotické,nepřehledné,překombinované....jsem asi v polovině knihy a asi ji ani nedočtu,nevím,ale strašně špatně se mě tahle kniha čte...

06.12.2017 1 z 5

Horniny a minerály Horniny a minerály Kevin Walsh

Skvělý pomocník při určování "šutrů":-)člověk se pořád učí.

12.09.2017 5 z 5

Dvojčata Dvojčata Saskia Sarginson

No nevím...chvílemi čtivá,chvílemi nuda,neříkám že by byla vyloženě špatná,ale chybí mě pořádný konec a třeba co se stalo s Polly,chtělo to trochu se rozepsat.Připadalo mě to jako psychologický rozbor dvojčat.

12.09.2017 2 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Parádní detektivka,mám ráda knihy,které se čtou lehce a nemusíte se vracet na předchozí stránky,aby jste se vyznali v překombinovaném ději.Tohle je supertřída.

24.08.2017 5 z 5

Velká kniha o rostlinách Velká kniha o rostlinách Heiko Bellmann

Super kniha,koupila jsem si ji tady na bazaru a nelituji,kolikrát nevím co za rostlinku nebo kvítek najdu na výletu nebo na louce a stačí se jenom podívat do této knihy,prostě jedna z nejlepších a nejkrásnějších.

17.08.2017 5 z 5

Divoké květiny Divoké květiny Neil Fletcher

Úžasný atlas,hodně ho používám,ale není tam všechno,ale to bych chtěla moc:-)a chybí popis která rostlina je léčivá nebo jedovatá.Ale i tak moc pěkně udělané.

20.06.2017 4 z 5

A kde byl Bůh...? A kde byl Bůh...? Jan Jelínek

Tolik hrůzy v jedné knize,ale právě proto se na tyhle zrůdnosti nesmí zapomenout,mělo by si ji přečíst co nejvíce lidí..

19.06.2017 5 z 5

Hodina smrti Hodina smrti Joseph Thomas Sheridan Le Fanu

Musím souhlasit s Lomaxem,mám ráda příběhy typu "ze staré Anglie",hlavní hrdinka je sice trochu naivní,ale v onom století žádné feministky jako dnes nebyly:-)připomíná mě to knihu Malý vetřelec,ale určitě to není šálek kávy pro každého.Za mě-skvělá kniha.

15.06.2017 5 z 5

Provdaná proti své vůli Provdaná proti své vůli Lajla

Jedna z mnoha knih na toto téma,člověk z našich poměrů to asi těžko pochopí...četlo se to samo,ale jako ženská,jsem u toho skřípala vzteky zuby..

Škůdce Škůdce Kelly Parsons

Dobře napsaná detektivka z nemocničního prostředí,dlouho jsem nevěděla kdo vraždí.

13.06.2017 3 z 5

Vykoupení Vykoupení Stacey Lannert

Tady u této knihy vůbec nevím kolik dát hvězdiček nebo jak ji ohodnotit,protože se mě poprvé stalo,že jsem knihu nedočetla a obratem ji prodala....já vážně neměla sílu ty hrůzy dočíst do konce,moc těžké čtení....

13.06.2017

Prokletí Skelmoru Prokletí Skelmoru Ken McClure (p)

Taková malá nenápadná knížka a takové pěkné počtení,bavila mě od začátku až do konce.Super detektivka.

Chladný popel Chladný popel Simon Beckett

Luxusní detektivka,jedna z nejlepších jaké jsem četla.

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Parádní psychotriler s nečekaným koncem,musím se podívat po dalších knihách spisovatele.

Lucerna v temnotě Lucerna v temnotě Deborah Lawrenson

Také jsem se nejdřív nemohla začíst,ale po několika stránkách se dostanete do děje a i přes někdy trochu zdlouhavé popisování krajiny,se děj rozjede,závěr byl překvapivý a zajímavý.Pěkná kniha.

Malý vetřelec Malý vetřelec Sarah Waters

Tohle je kniha,kterou nikdy nepošlu dál,styl který miluji.Popis starého šlechtického sídla v Anglii,duchařina,pro někoho rozvláčněné popisování,ale to je přesně můj styl.

Sváteční vraždy Sváteční vraždy Daniela Fischerová

Kniha se mě líbila,ale nejdřív mě to přišlo takové zmatené a chaotické,jenže to jsem nevěděla,že tomu předchází kniha Tři vraždy s Králem,ale nevadí,za chvíli jsem se zorientovala a knihu dočetla.