medvídě medvídě komentáře u knih

Klíč světla Klíč světla Nora Roberts

Úžasná. Naprosto úžasná :) .. nic jiného k ní nelze napsat. Už se velmi těším na další pokračování :) :)

31.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Lepší než 1. díl :) ... a už se velmi těším, až se mi do rukou dostane třetí pokračovaní :)

18.03.2013 5 z 5

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

Sice jsem napřed viděla filmové zpracování, ale ani tak mě kniha ničím nezklamala. Jen bylo vidět, že i když má film 3 části, tak v něm hodně věcí chybí a nebo je změněných.

21.02.2013 5 z 5

Odhodlaný Chase Odhodlaný Chase Sandra Brown

Uzasna knizka... prvni od teto autorky, a tak jsem zvedava, kdy se dostanu k dalsim a doufam, ze budu opet nad miru spokojena :)

07.02.2013 5 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Velmi napínavý a poutavý příběh. Už se těším, na další knihu od toho autora. :)

15.12.2012 5 z 5

Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Joyce Reardon (p)

Tato kniha doplňuje hlavně mnohé, co není zmíněno ve filmu Dům v růžích. Knihu od zmíněné S. Kinga jsem bohužel nečetla a ani nikde zatím nenalezla. Jinak se čte jedním dechem. Vřele doporučuji ;-)

19.07.2012 5 z 5

Surová středověká Anglie Surová středověká Anglie Terry Deary

Jako uz nekolikata kniho od tohoto autora me potesila. Dobre se ctou a zabavnejsi formou jsou zde podany dulezite informace.

09.07.2012 5 z 5

Čarodějnice a vévoda Čarodějnice a vévoda Brigitte Riebe

Musím říci, že se mi tento historický detektivní příběh s přidanou špetkou romantiky velmi zamlouval. Velmi čtivé a dobře napsané :) . Jsem zvědavá na další její knihy :) .. mohu knihu jen doporučit :)

18.04.2012 5 z 5

Temná dáma Temná dáma Nora Roberts

Další z autorčiných povedených románů. Dokonalá detektivní zápletka s romantikou. Mohu je chválit. :)

07.04.2012 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Tahle kniha mě zaujala hned na první pohled. A proto jsem velmi ráda, že po přečtení zavrhujících komentářů jsem si ji nakonec přečetla. Už se těším, až se mi do ruky dostane pokračování. :-)

04.04.2012 5 z 5

Žáčkova encyklopedie pro žáčky Žáčkova encyklopedie pro žáčky Jiří Žáček

Dobře udělaná encyklopedie pro děti. Jako malá jsem si s ní vystačila :)

Pohádky ze světa zvířátek Pohádky ze světa zvířátek Gisela Fischer

Už jako malá jsem si tu knihu ráda četla. :)

Dostihový kůň Dostihový kůň Bonnie Bryant

První kniha, kterou jsem od autorky četla, ale zaujala mě a do této doby mám přečtené snad všechny knihy. Tedy kromě asi dvou. Ale mohu jen chválit.

Vydrýsek - O čem zpívá řeka Vydrýsek - O čem zpívá řeka Václav Chaloupek

Dobře zpracovaná knížka s krásnými fotografiemi.

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Další z knížek, která se jí povedla. Musím uznat, že tato autorka mě snad s žádnou knihou nezklamala.

11.03.2012 5 z 5

Kouzla osudu Kouzla osudu Nora Roberts

3 velmi dobře napsané románové příběhy, které dokáží vtáhnout do děje. Přečetla jsem je jedním dechem.

18.02.2012 5 z 5

Palác rozkoší Palác rozkoší Kate Emerson

Velmi dobře napsaný román o tehdejší anglické době. Jsem zvědavá i na druhý díl.

16.02.2012 5 z 5