medvídě medvídě komentáře u knih

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Je to kniha, u které se v první polovině dáváte jedním směrem, pomalu si utváříte jeden názor, ale jakmile se blížíte k půlce, zjišťujete, že názor asi budete muset přehodnotit,
Musím říci, že tohle je podle mě další skvěle napsaná kniha od této autorky, a i když tu byly záporné názory a hodnocení, jsem spokojená s tím, že jsem se nenechala ovlivnit a přečetla si ji :-)
Kdo se ještě rozhoduje, přečtěte si ji, bude to stát za to ;-)

19.07.2014 5 z 5

Prsten Nibelungů Prsten Nibelungů Wolfgang Hohlbein

Kniha se mi líbila a podle mého názoru byla čtivá. Filmové zpracování jsem viděla, ale líbilo se mi i toto knižní podání. Jsem zvědavá na pokračování.

25.06.2014 5 z 5

Stallo Stallo Stefan Spjut

Dlouho jsem uvažovala, jestli si knihu vůbec přečíst, když jsem tu četla i slabé až záporné hodnocení. Příběh se zdál ze začátku zdlouhavý, ale pak mě to vtáhlo. Něco takového jsem ani neočekávala a jsem velmi ráda, že jsem na hodnocení nedala a knihu si přečetla. Příběh vážně stál za to, a mohu jen doporučit. :-) Takže všichni ti, co váháte, dejte jí šanci.

09.06.2014 5 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Knihu jsem si vybrala k maturitě a myslím si, že to nebyl špatný nápad. Rychle se přečetla a byla velmi srozumitelná. Mohu jen doporučit

10.04.2014 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Skvělá kniha, mohu jen doporučit. A film nevyjímaje. :-)

09.04.2014 5 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Sice jsem napřed viděla divadelní představení, ale i tak mě kniha v žádném případě nezklamala :-) Mohu jen doporučit

16.03.2014 5 z 5

V zámku a v podzámčí V zámku a v podzámčí Božena Němcová

moc pěkný příběh :-)

14.03.2014 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Napřed jsem viděla filmové zpracování a to mě velmi chytlo a jsem velmi ráda, že jsem sáhla i po knize :) ... velmi ji doporučuji

15.02.2014 5 z 5

Návštěva staré dámy Návštěva staré dámy Friedrich Dürrenmatt

Zajímavý příběh, který má velmi rychlý spád...

28.01.2014 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Stálo to za to a jsem velmi ráda, že jsem dočetla sérii až do konce :)

20.01.2014 5 z 5

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

Skvělá kniha a rozhodně stála za přečtení :)

09.01.2014 5 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Nádherný příběh a jsem ráda, že jsem si ho přečetla. :-)

26.12.2013 5 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Úžasná knížka :) už se těším, až si od této autorky přečtu další. Po dlouhé době dílo, které mě dokázalo i rozbrečet :) .. vřele doporučuji k přečtení

12.10.2013 5 z 5

Jiřina Jirásková: Jen to klidně napište Jiřina Jirásková: Jen to klidně napište Michaela Remešová

Nebýt těch občas i častých pravopisných chyb, tak bych dala hvězdiček 5 ... ale jinak velmi dobře napsaná kniha o VELKÉ PANÍ HEREČCE. Je jí obrovská škoda :(

08.09.2013 4 z 5

Klíč odvahy Klíč odvahy Nora Roberts

Krásná série, ale chybí mi to čtení tohoto příběhu .. klidně bych i brala pokračování, i když nemám tušení o čem by mělo být. Mám velmi ráda knihy od této autorky :)

15.08.2013 5 z 5

Dračí kronika Dračí kronika Malcolm Sanders

Velmi dobře a poutavě napsaný příběh s ilustracemi :)

24.07.2013 5 z 5

Apokalypsa Apokalypsa Mario Giordano

Kniha mi sice také připomněla knihu od Dana Browna, ale přitom je i v něčem jiná. Jsem ráda že jsem si ji přečetla, i když dávám jen 4 hvězdičky, protože děj se občas táhl a musela jsem se donutit k tomu, abych četla dál. Ale i tak bych knihu doporučovala k přečtení. :)

11.07.2013 4 z 5

Má poslední vévodkyně Má poslední vévodkyně Daisy Goodwin

Velmi dobrý a chytlavý příběh :) ..autorka by mohla napsat ještě něco dalšího .. velmi dobře se to četlo

24.06.2013 5 z 5

Vlčí jáma Vlčí jáma Jarmila Glazarová

Zajímavé téma, ale příběh velmi zdlouhavý a velmi často jsem se ke čtení musela nutit. Kdyby to nebyla povinná četba, tak bych po této knize nesáhla.

05.06.2013 3 z 5

Plamen z Faru Plamen z Faru Michael Peinkofer

Zajímavý příběh a už jsem zvědavá na další pokračování. :)

11.05.2013 5 z 5