MartinV.123 MartinV.123 komentáře u knih

Vězni pohledů Vězni pohledů Mons Kallentoft

Bohužel musím říct i když se jedná o mého nejoblíbenějšího autora patří tento díl mezi nejslabší. Čekal jsem, že finále bude epičtější, ale veliké zklamaní, bohužel.

13.10.2023 1 z 5

Rukojemník z Bella Vista Rukojemník z Bella Vista Jiří Svetozar Kupka

Seriál a film jsem viděl mnohokrát a knižní verze byla stejně kvalitní. Za mě jedna z nejlepší kriminálek jakou jsem kdy četl.

06.10.2023

Dívka na pláži Dívka na pláži Anna Johannsen

Skvělé pokračování. Těším se až vyjdou další díly.

16.07.2023 5 z 5

Satanovo sousto Satanovo sousto Mons Kallentoft

Jeden z nejlepších Kallentoftových románů. Těším na finále v posledním díle v originále BLICKFÅNGARNA. Snad HostBrno vydá i ten a ne ochudí nás jako v sérii se Zackem Henrym.

06.02.2023 5 z 5

Milosrdný samaritán Milosrdný samaritán Rolf Börjlind

(SPOILER) UFF! Po přečtení anotace a některých recenzí jsem se obával, že dílo mých oblíbených spisovatelů, díky kterým jsem začal číst kriminálky, skončí kvůli šaškárně s covidem nepřečtené nebo budu nucem přeskakovat celé stránky tak mi to překvapivě nevadilo. Korona se tam probírá naštěstí je okrajově a situace s tím spojená je dělaná podobně jak v Já, poutník. Takže za mě 5 hvězdiček.

25.09.2022 5 z 5

Šedá jako popel Šedá jako popel Ursula Poznanski

Lepší než první díl. Od začátku nasadil laťku hodně vysoko a držel si ji po celou dobu. Velice mě zajímá jak to ve třetím díle dopadne.

06.05.2022 5 z 5

Odysea Odysea Gordon Doherty

Já bych uvítal, kdyby napsali i Odkaz první čepele. Když tu část hraju na PC tak na konci pokaždé brečím.

10.04.2022 5 z 5

Mrtvý na pláži Mrtvý na pláži Anna Johannsen

Milé překvapení. SUPER DETEKTIVKA. Moc se těším na další díly.

09.04.2022 5 z 5

Křik k nebesům Křik k nebesům Mons Kallentoft

Jsem rád, že restart Malin Forsové, který započal Vůní ďábla nadále pokračuje. Skvělá kniha a velmi dobře napsaná.

16.01.2022 5 z 5

Slib mrtvým Slib mrtvým Victoria Jenkins

Nejlepší díl z celé série.

09.12.2021 5 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Oddechová krimi na dlouhé chladné dny.

17.04.2021 4 z 5

Dům panenek Dům panenek Erik Axl Sund

Bohužel po více než třech letech čekání musím se smutkem konstatovat, že se jedná o jejich nejslabší knihu. První polovinu knihy jsem se ztrácel a několik stran za mě tam úplně zbytečných. Nejvíce mě ale vadí úplná absence Jeanette Kihlbergové.

05.02.2021 1 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Tina Frennstedt

Suprová kniha. Zasloužila si čestné místo v mé nejlepší knihovně. Už aby vyšel druhý díl moc se na něj těším.

25.01.2021 5 z 5

Katův polibek Katův polibek Mons Kallentoft

Trošku mě mrzí, že se autor už tolik nezaobírá soukromým životem postav.

02.12.2020 4 z 5

Anonymita Anonymita Arno Strobel

Tahle knížka napravila to fiasko s Cizincem, který byl zbytečnou ztrátou peněz.

04.10.2020 5 z 5

Sedm barev krve Sedm barev krve Uwe Wilhelm

Bravůrní, excelentní, bombastický!!!

15.06.2019 5 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Bohužel až na tu utahanou první část musím dát o jednu hvězdičku míň. Každopádně ta druhá půlka byla excelentní. Těším se na čtvrtý díl.

13.05.2019 4 z 5

Vůně ďábla Vůně ďábla Mons Kallentoft

Zeměbouře a Lovci ohně byly hodně slabé, bál jsem se, že panu Kallentoftovi docházejí nápady, ale Vůně ďábla předčila moje očekávání konečně to bylo něco pořádného. Doufám, že takový restart vydrží další knížky.

02.04.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Asi nejlepší Bryndzův román za mě plný počet bodů. Akorát mě mrzí, že je tak krutý k soukromému životu Eriky.

27.03.2019 5 z 5

Dům fúrií Dům fúrií Madeleine Roux

Na oddechové čtení je tato kniha ideální. Moc se těším na další pokračování

27.01.2019 5 z 5