martinami martinami komentáře u knih

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Hned jak jsem se začetla, chtěla jsem vědět jak to dopadne. Nečtu zamilované příběhy, ale tahle knížka mě pobavila a nakonec opravdu pohladila na duši.

02.08.2015

Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Pavlína Klemm

Silný příběh o to víc, že je podle skutečné události. Ohromilo mě to a myslím, že tyhle ženy by měly bojovat a mluvit o tom.

02.08.2015 4 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Tahle knížka mě pořád baví :) je krásně napsaná jako z rukou kluka z té doby v jejich věku. Super :)

Pouto Pouto Mark Watson

Může za tím někdo hledat sexuální podtext, ale příběh je zajímavý. Umí psát. Narozdíl od příběhu Jedenáct, to už bylo opravdu moc postav

Nikdo sem nepatří víc než ty Nikdo sem nepatří víc než ty Miranda July

V ordině máme hodně zvláštní humor. Ne každá povídka je dobrá, ale když to člověk pochopí, dá se tím dobře pobavit. Ovšem podruhé jí neotevřu

Můj soused je čaroděj Můj soused je čaroděj Kateřina Mildnerová

Skvěle napsaná knížka a pokud tam autorka byla a byť jen kousek z knížky je pravda, tiše závidím :)

Očarovaná Očarovaná Hana Hindráková

Skvělá knížka přečtená jedním dechem, doufám, že autorka toho napíše víc a třeba navštívíme i další země

28.07.2015

Život, net a seznamka, aneb deníček šíleného chlapa Život, net a seznamka, aneb deníček šíleného chlapa Roman Procházka

Dost mě knížka pobavila. ten pán má můj respekt

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Pro mě silný příběh. Honím se za lepším životem, dražším autem, či modernějším bytem. A nevnímáme maličkosti. Úsměv partnera, pohlazení mamky, vůně snídaně. Važme si co máme..Mě jednoduše knížka rozberečla a přinutila mě zamyslet se nad tím, jak mám skvělý život.

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Pro mě nejsilnější knížka všech dob. Nádherný příběh, o tom jak člověk chce bojovat za dobro pro druhé. Na tuhle knížku nikdy nezapomenu a na sto procent si jí koupím. Měla jsem jí půjčenou z knihovny.

28.07.2015

Krvavá Mary Krvavá Mary Alexander Stainforth (p)

můj první čtený hororový příběh, zpočátku mě hodně nadchla, časem útlum ale nakonec zajímavé stojí za přečtení :)

28.07.2015

Knížkou jsems e zpočátku překousávala, nakonec jsem se i zasmála, ale do další knížky tohohle autora se nepustím :P