Martin_Happy Martin_Happy komentáře u knih

...nebo jsem cvok? ...nebo jsem cvok? Richard Hammond

Po Jeremyho knize jsem očekával něco v podobném stylu. Namísto toho se nám Hamster vypsal z krize středního věku jejím popisem. Ale protože smysl pro humor má dobrý, nečetlo se to tak špatně, jak bych na základě obsahu čekal

01.04.2013 4 z 5

Od Škodovky po Quattro Od Škodovky po Quattro Jakub Hofbauer

Naprosto perfektní zpracování příběhu jednoho z našich nejlepších závodníků

01.04.2013 5 z 5

Jantarová komnata Jantarová komnata Steve Berry

Nakonec lepší než jsem čekal

24.01.2013 5 z 5

Svatyně Svatyně Raymond Khoury

Lepší než znamení, horší než Poslední templář. Uvidíme, jak spokojen budu po elixíru. Každopádně tohle je dobrá kniha.

22.12.2012 4 z 5

Čtvrté vítězství!: Rallye Paříž - Granada - Dakar '98 Čtvrté vítězství!: Rallye Paříž - Granada - Dakar '98 Josef Vrátil

Perfektní fotografie a stručný leč výstižný text. Co si přát vce? Snad jen takovou knihu z každého ročníku

21.12.2012 5 z 5

Ztracený svět Ztracený svět Arthur Conan Doyle

Nečekaně mne to bavilo, znám několik filmů a seriál a četl jsem i část komiksu, ale kniha je prostě originál

18.10.2012 5 z 5

Zmrdi, vohnouti a my Zmrdi, vohnouti a my D-FENS

Svým způsobem je nutnost se seznámit s tímto textem

16.10.2012 5 z 5

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Zatímco film má u mne plný počet, kniha o hvězdu méně. Je to dobré, vážně dobré, ale...

01.10.2012 4 z 5

Fin jeden zatracená Fin jeden zatracená Hannu Ylitalo

V podstatě jsem celou knihu čekal na nějaký zásadí dějový zvrat. A pak byl najednou konec a já nevím jistě, jaký

23.09.2012 3 z 5

Noční můry v Elm Street 2 Noční můry v Elm Street 2 Joseph Locke

Slabší než první díl. Ale pořád docela dobré

12.09.2012 4 z 5

Škoda a Liaz II. díl Škoda a Liaz II. díl Karel Václavík

Zcela vyčerpávající kniha s řadou skvělých fotek. Pro fandy a modeláře neocenitelná

12.09.2012 5 z 5

Sedm dní v Bílém domě Sedm dní v Bílém domě Fletcher Knebel

Pomalejší rozjdezd ale pak mne to strhlo. Sice konec se dá snadno předpokládat, ale celou knihu netušítě, jak se k němu dopracují

01.04.2012 5 z 5

Rallye Škoda Rallye Škoda Jaroslav Kalát

Mírně propagandistické kapitoly o stavbě paneláků v MB a rozvoji automobilky v době hluboké normalizace musíte brát s nadhledem, ale Kapitoly z průběhu děje soutěže jsou napsané opravdu velmi dobře

01.03.2012 5 z 5

Jak jsem přežil Dakar - To je rallye, vole! Jak jsem přežil Dakar - To je rallye, vole! Petr Novotný

Dvě hvězdy. Jednu za pěknou a ucelenou historii dakaru a jednu za to, jak se Novotný právem zesměšnil

01.03.2012 2 z 5

Na plný plyn Na plný plyn Jeremy Clarkson

Skvěle a neuvěřitelně vtipně napsané sloupky na motoristická témata

01.03.2012 5 z 5

Rallye Dakar v Jižní Americe - Peklo pod nebeskými branami Rallye Dakar v Jižní Americe - Peklo pod nebeskými branami Jan Říha

Tak tahle kniha mne potěšila svou uceleností, kde se pečlivě popisují první tři ročníky v Jižní Americe. Doslova jsem jí přehltal

14.02.2012 5 z 5

Besídka bývalých žáků zvláštní školy Besídka bývalých žáků zvláštní školy Miloslav Šimek

To, jakým způsobem Krampol degradoval humor Š+G je naprosto děsivé. A povídky, na kterých pracoval jsou stejně příšerné, jako sám Krampol. První část knihy původní autorské dvojice je za plný počet, ovšem to, jak vám to zkazí ten konec, to mne otrávilo

25.01.2012 3 z 5

Dakar 88 Dakar 88 Josef Kalina

Josef Kalina popisuje naprosto strhujícím způsobem účast nejtěžšího vozu v nejtěžším závodě světa. Krom toho krásně popisuje přírodu a atmosféru závodu

21.01.2012 5 z 5

Dakar 2010: Obrázky z pekla Dakar 2010: Obrázky z pekla Petr Lusk

Výborná kniha napsaná opravdu poutavě. Přečetl jsem jí doslova jedním dechem

19.01.2012 5 z 5

Tatry míří do Dakaru Tatry míří do Dakaru Jaroslav Dvořák

Knížka popisuje poměrně podrobně děj devátého ročníku dle vyprávění Jaroslava Krpce, navigátora posádky Tatra 4x4, která skončila na druhé pozici. Následně je věnováno několik stránek i vyprávění desátého ročníku podle Tomáše Mücka, který navigoval tento vůz k vítězství v desátém ročníku. Tato část je také poutavá, ovšem ve srovnání s knihou Jana Králíka Peklo zvané Paříž Alžír Dakar je to slabší.

18.01.2012 5 z 5