...nebo jsem cvok?

...nebo jsem cvok? https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142242/bmid_nebo-jsem-cvok-Drn-142242.jpg 4 25 7

Richard Hammond aka Hamster je anglický komentátor, spisovatel a novinář. Známe ho například z pořadů Brainiac: Šílená věda, Drtivá porážka, ale především jako jednoho ze tři moderátorů pořadu Top Gear, díky kterému se stal celosvětovou hvězdou. Hraje na basovou kytaru, rád jezdí na kole, od nehody jí celer… Vše podstatné na sebe prozrazuje s ironií a humorem sobě vlastním v autobiografické knize.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , XYZ (ČR)

Or Is That Just Me? , 2009

Khazara
30.01.2018 1 z 5

Pro mě trochu zklamání. Doufala jsem, že se dozvím něco ze zákulisí Top Gearu, místo toho Hammond popisuje operaci svého mužství a pády z koně. Takový osobní blogísek, navíc napsaný velkým písmem, aby se to, co nejvíc natáhlo.

katka134
13.11.2017 4 z 5

Vtipná knížka. Hammond je i roztomilý a rozhodně je lepší být někdy cvokem než sucharem.

kristyna.b
26.11.2016 5 z 5

Skvěle jsem se bavila od začátku do konce :-)

HančaŠ
25.06.2014 5 z 5

Výborná a vtipná kniha! :-)

lena_itf
08.05.2014 5 z 5

Riche mám ráda a znám ho nejen z TG, ale i z jiných pořadů. Je psaná s humorem jemu vlastním a plná jeho zážitků nejen z natáčení různých pořadů, ale "opepřená" i průpovídkami z jeho soukromého života.
Určitě stojí za to si na chvilku sednout a nechat zastavit čas s touto knihou!

IvcaSammet
28.02.2014 5 z 5

Absolutně nejvtipnější knížka, kterou jsem kdy četla! Pokud jste fanouškem Top Gearu, určitě doporučuju přečíst, je tu hodně zajímavostí nejen z natáčení, ale taky ze 'zákulisí' :)

Martin_Happy
01.04.2013 4 z 5

Po Jeremyho knize jsem očekával něco v podobném stylu. Namísto toho se nám Hamster vypsal z krize středního věku jejím popisem. Ale protože smysl pro humor má dobrý, nečetlo se to tak špatně, jak bych na základě obsahu čekal

Top Gear autobiografie

Richard Hammond
britská, 1969
2014  91%Na hraně - Můj životní příběh
2010  87%Jak fungují auta
2012  87%...nebo jsem cvok?
2007  100%To je teda sila! - Fyzika má šťavu