Marticka79 Marticka79 komentáře u knih

Tajemství srdce Tajemství srdce Šárka Váchová

Tajemství srdce, kniha která mě úplně pohltila a dojala. Spisovatelka vše krásně popisuje, takže celý příběh si od záčátku až do konce doslava užíváte. Vůbec mi nevadilo, že spojila pohádku o Zlatovlásce a Plaváčkovi dohromady, dala do toho opravdu emoční náboj až jsem v některých pasažích při čtění pociťovala mrazení. Našim chlapečkům se kniha také moc líbila, takže určitě za mě ano. Doporučuji a hodnotím jí plným počtem hvězdiček. :-)

08.08.2023 5 z 5

Mickey a kouzelná fazole / Merlin a mim / Bongo Mickey a kouzelná fazole / Merlin a mim / Bongo Walt Disney

Kniha Walt Disney, která obsahuje tři delší pohádky - Merlin a mim/ Mickey a kouzelná fazole/ Bongo. Našim chlapečkům se pohádky moc líbili, nejvíce však pohádka o medvídkovi Bongovi, který utekl z cirkusu do volné přírody, po které tak moc toužil. Určitě doporučuji a hodnotím jí plným počtem hvězdiček. :-)

24.07.2023 5 z 5

České dějiny očima psa České dějiny očima psa Martina Drijverová

Nám se kniha moc líbila. Tato kniha mému osmiletému synovi pomohla přiblížit české dějiny od Praotce Čecha přes staré pověsti, Přemyslovce, Lucemburky až po dobu kdy žil mistr Jan Hus. S tím jak vidí české dějiny pes byl velice dobrý nápad, protože i ty nejmenší posluchače kniha zaujme. Určitě doporučuji a hodnotím jí plným početem hvězdiček. :-)

21.07.2023 5 z 5

Cipískova loupežnická knížka Cipískova loupežnická knížka Václav Čtvrtek (p)

Cipískova loupežnická knížka se nám líbila mnohem více než Rumcajsova loupežnická knížka, takže jí hodnotíme plným počtem hvezdiček a doporučujeme. :-)

15.07.2023 5 z 5

Rumcajsova loupežnická knížka Rumcajsova loupežnická knížka Václav Čtvrtek (p)

Večerníčky o Rumcajsovi, Mance a Cipískovi se mi jako malé holce moc líbily. Kniha mě ale velmi zklamala, a to díky velkému obsahu slov, kterým děti vůbec nerozuměly a ani já je nebyla schopná jim je pořádně vysvětlit co vlastně znamenají. V naší knihovně máme ještě knihu s názvem "Cipískova loupežnická knížka", tak uvidíme zda se nám bude více líbit. :-)

13.07.2023 4 z 5

Pohádky z Větrné Lhoty Pohádky z Větrné Lhoty Daniela Fischerová

Knížka, která vypráví krásné a milé příběhy o dvou bratříčcích větrníčcích Radovánkovi a Vichurovi, kteří se zabydleli ve vesničce Větrná Lhota. Zde společně se svojí lidskou kamarádkou Jájou zažívají různá dobrodružství. Moc se nám všechna ta jejich dobrodružství líbila, takže jí určitě doporučujeme všem a hodnotíme jí plným počtem hvězdiček. :-)

04.07.2023 5 z 5

O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi Václav Čtvrtek (p)

Krásné příběhy o hajném Robátkovi a jelenovi Větrníkovi. Dobro zde vítězí nad zlem, jak už to v pohádkách býva. Kniha se našim chlapečkům moc líbila, četli jsme ji na dobrou noc před spaním. :-)

03.07.2023 5 z 5

Krysáci Krysáci Jiří Žáček

Super kniha o krysácích Hubertovi a Hodanovi, sádrovém trpaslíku Ludvíčkovi a jejich novým kamarádem potkanem Edou z Prahy. Veškeré jejich dobrodružství se odehrávají na smetišti nedaleko Vizovic. Vtipné příběhy se mým chlapečkům moc líbily, takže tuto knížku určitě doporučuji a hodnotím jí plným počtem hvězdiček. :-)

27.06.2023 5 z 5

Bob a Bobek na cestách Bob a Bobek na cestách Pavel Šrut

Super knížka, králíky Boba a Bobka z klobouku jsme si úplně doslova zamilovali. :-) Krásné a vtipné příběhy u kterých se opravdu nenudíte. Určitě doporučuji a dávám jí plný počet hvězdiček. :-)

18.06.2023 5 z 5

Hurvínkova nebesíčka Hurvínkova nebesíčka Denisa Kirschnerová

Knihu Hurvínkova nebesíčka jsem četla mým chlapečkům před spaním na dobrou noc. Moc se nám všem líbila, příběh byl velmi zajímavý a napínavý. Určitě tuto knihu doporučuji a hodnotím ji plným počtem hvězdiček. :-)

18.06.2023 5 z 5

Kniha vypráví krásné a poutavé příběhy o Křemílkovi a Vochomůrkovi z pařezové chaloupky. Dětem se kniha moc líbila, a tak jí dáváme plný počet hvězdiček. :-)

12.06.2023 5 z 5

Káťa a Škubánek zase spolu Káťa a Škubánek zase spolu Josef Lamka

Zábavné a veselé příběhy o Kátě a jejím psím kamarádovi Škubánkovi. Kniha se nám líbila, a tak jí dáváme plný počet hvězdiček, protože si je každopádně zaslouží. :-)

12.06.2023 5 z 5

Káťa a Škubánek Káťa a Škubánek Josef Lamka

Krásné příběhy o Kátě a pejskovi jménem Škubánek. Tato bezva sehraná dvojice společně zažívá různá dobrodružství u kterých se děti a i dospěláci opravdu nenudí. :-). Kniha se nám moc líbila a dáváme jí plný počet hvězdiček.

21.05.2023 5 z 5

Byla jednou koťata Byla jednou koťata Ljuba Štíplová

Kniha Byla jednou koťata se nám moc líbila. Krásné příběhy malé poslušné kočičky Pacičky a malých rošťáků kocourků Macourka a Canfourka. Moc se mi líbilo, jak spisovatelka Ljuba Štíplová vyzdvihla, že z každého lumpačení malých kocourků vyplývá nějaké to ponaučení pro život, které si aspoň naši kluci vzali k srdci. :-) Určitě doporučuji a hodnotím jí plným počtem hvězdiček. :-)

09.05.2023 5 z 5

Štaflík a Špagetka Štaflík a Špagetka Alena Munková

Kniha Štaflík a Špagetka se našim chlapečkům moc líbila. Příběh, který vypráví o psících kteří odešli z domova za poznáním do světa. Během cesty se seznámili s vránou, která jim prováděla různé lumpačiny, a taky se zvířecími přáteli, které jim pomohli postavit jejich vlastní domeček. Po všech dobrodružstvích se psíci vrátili zpět ke své rodině a vráně s jejími havráňátky přenechali jejich postavený domeček.

06.05.2023 5 z 5

Kosí bratři Kosí bratři Ludvík Středa

Krásná kniha o kosích bratrech Josefovi a Václavovi. U jejich neobvyklých zážitků a legračních příhod, neboť oba dva vyvádí různé lumpárny jsme se při čtení s mými chlapečky opravdu nenudili. :-) Určitě doporučuji a hodnotím ji plným počtem hvězdiček.

02.05.2023 5 z 5

Neználek na Měsíci Neználek na Měsíci Nikolaj Nikolajevič Nosov

Neználek na Měsici, našim chlapečkům jsem knihu četla, protože postavu Neználka si moc oblíbili. Myslím si, že kniha je celkem dost težká a některým pasážím neporozuměli moc dobře. Určitě se k ní vrátíme ještě někdy příště až kluci budou starší. Mě osobně se líbila a dávám jí plný počet hvězdiček. :-)

26.04.2023 5 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Krásná kniha, kterou mám v živé paměti z dětských let ještě dodnes. :-) Jako malá jsem se u některých pohádek pořádně bála, ale pamatuji si jak moc mě bavilo sí v ní jenom tak listovat a dívat se na obrázky. :-). Našim chlapečkům jsem jí přečetla také a řekla bych, že se ani moc nebáli jako tenkrát já v dětství. Doporučuji a dávám jí plný počet hvězdiček. :-)

26.04.2023 5 z 5

Neználek ve Slunečním městě je krásná kniha. Neználek je NEJ a naši chlapečci ho milují. :-) Doporučuji a plný počet hvězdiček si určitě zaslouží.

Lucinka, Kubík a miminko Lucinka, Kubík a miminko Eliška Mauleová

Krásná kniha, kterou jsem četla našim chlapečkům, když jsme čekali na našeho třetího chlapečka. :-). Nyní nejstarší syn chodí do první třídy, takže si na ní hezky procvičuje každodenní čtení. Dávám jí tedy plný počet hvězdiček. :-)