marta14 marta14 komentáře u knih

Tajemný anděl Tajemný anděl Lisa Jane Smith

Tak tento díl byl snad nejlepší! Čtivé, skělá zápletka a opravdu mě to bavilo. Doporučuji...

10.08.2019 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Rozhodně lepší jak první díl a i když mě moc nelákalo to, jaká je to bichle, lituji toho, že jsem si to nepřečetla dřív, protože já to naprosto MILUJU! Zamilovala jsem si Feyre a její nové přátele a hlavně Rhyse. Dokonalost! Naopak Tamlina jsem začala nesnášet, obzvlášť ke konci knihy... a to jsem ho v prvním díle milovala... No co, Rhys je nejlepší :). Doporučuji.

21.07.2019 5 z 5

Agnes a sedmý host Agnes a sedmý host Kati Närhi

Dala jsem si rereading této knihy. A ano, líbilo se mi to. Jen mi to poprvé přišlo vtipnější. Ale ta atmosféra a ilustrace jsou krásné!

01.06.2019 5 z 5

Květy slunce Květy slunce Rupi Kaur

To je poprvé, co jsem přečetla moderní poezii. A nečekaně se mi to líbilo. Sice ne všechny myšlenky mě oslovily, ale na mnoho z nich jsem potřebovala lepíky. Ke knize se určitě někdy vrátím. Doporučuji. A někdy si přečtu i Mléko a med :).

26.05.2019 4 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Za novelu bych dala 4*. Bylo to takove odpočinkové a vlastně ani moc nevím co se tam pořádně dělo... Ale celkově tuto knihu hodnotím 5*. Nebylo to takové, jako Papírová princezna, ale líbilo se mi to. Já prostě Eastona miluju! A hlavně ten konec... to jsem nečekala... Znovu otevřený konec, ale zas tak nutně ten poslední díl hned nepotřebuji. U papírové princezny jsem ten druhý díl potřebovala ihned, ale tad ne... něco málo trochu chybělo, ale i tak je to skvělé!

10.03.2019 5 z 5

A Cup of Style - motivační diář 2019 (střední vydání) A Cup of Style - motivační diář 2019 (střední vydání) Nicole Ehrenbergerová

Rozhodně nejlepší diář, který jsem kdy měla. Moc ho doporučuji!

14.02.2019 5 z 5

Na útěku Na útěku Lenka Dostálová

Skvělá kniha! A okamžitě potřebuji pokračování. Ten konec mě vážně dostal. A díky němu dávám pět hvězdiček. Z té knihy se jen tak nevzpamatuji. Miluju to.

03.02.2019 5 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Letos jsem si tuto knihu přečetla znovu a musím říct, že i podruhé se mi to moc líbilo!

23.12.2018 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Dávám takové lepší tři hvězdičky. Příběh mě bavil, dobře se to četlo a nebylo to náročné. Prostě taková fajn oddychovka. Jen mi místy přišlo takové nelogické to chování postav. Byly tam i nějaké překliky v textu, ale to mi zas tak nevadí. Hlavně mě celou dobu zajímalo, co se tenkrát v létě stalo...

23.09.2018 3 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Nebylo to tak dobré jako Papírová princezna. I tak skvělé! Mě prostě takové jednoduché knihy baví. I kdž jedno mínus tahle série má : ti kluci jsou v té knize na svůj věk hrozně vyspělý. I tak to miluju!

26.08.2018 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Tento díl mi přišel trošku slabší. I tak to miluju. Ale opravdu bych ocenila víc té romantiky. Proč si ti dva spolu nemohou užít chvíli klidu a furt jim někdo házi klacky do cesty? Já chci aby ti dva byli spolu a užívali si to bohatsví!

19.08.2018 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Kniha se mi líbila. Jen mi ze začátku nesedlo to, jak bylo na stránce mnoho textu. Později jsem si zvykla, ale v druhé polovině knihy mně celkem štvala halvní hrdinka. Nikdy jsem v jejím stavu nebyla, ale opravdu mi lezla na nervy. V jednu chvíli jsem knihu chtěla odložit. Nakonec jsem to zvládla. A kniha se mi celkem líbila. Jen tam není nic nadprůměrného. Takže za mě lepší 3 hvězdičky. I tak to stojí za přečtění. Kniha byla pro mne celkem vtipná, což je velké plus!

06.08.2018 3 z 5

Agnes a sedmý host Agnes a sedmý host Kati Närhi

Knihu jsm si dlouho přála a konečně ji mám doma. Rozhodně toho nelituji. Kniha se mi velmi líbila. Agnes měla staršně dobré poznámky. Její humor se mi líbí. A to je snad poprvé, co jsem se u komiksu opravdu smála. Ano, čekala jsem lepší konec, ale nakonec mi to zas tak moc nevadí. Knihu doporučuji. Beru ji jako takovou odpočinkovou a dobrou na zlepšení nálady. Měl by si to přečíst každý, kdo má rád černý humor a chce si odpočinout od klasických knih. Tuto knihu bych dala i těm, kteří moc nečtou.Rozhodně by je to pobavilo.

02.06.2018 5 z 5

Spojení Spojení Lisa Jane Smith

Tohle bylo skvělé! A je mi líto, že je to poslední díl. Zajímalo by mě, co bude s Corou dál... Tuhle sérii jsem si opravdu oblíbila. Přečteno za dva dny a tisíckrát doporučuji.

14.05.2018 5 z 5

Úkryt Úkryt Lisa Jane Smith

Předposlední díl... To snad bude poprvé, co dočtu tak dlouhou sérii :). Ze začátku mě to moc nebavilo, jsem si dokonce i říkala, že to ani nedočtu. Ale od takové deváté kapitoly mě to chytlo zase tak, jako dřív. Konec knihy jsem úplně hltala. Doporučuj, ale dávám čtyři hvězdičky. Předchozí knihy jsou podle mě lepší.

12.05.2018 4 z 5

Dobrodružství s vědátory Dobrodružství s vědátory Gideon Defoe

Vtipný? Ani náhodou. Bylo to spíš divný. Je mi líto, ale tohle mě teda nezaujalo. Takové knihy mě nebaví. Jediné plus je to, že obal knihy má nádhernou barvu, kterou já naprosto miluju. A taky to, že jsou tam piráti, které taky miluju, ale prostě v téhle knize... Nic moc teda...

01.05.2018 1 z 5

Všechno jednou pomine Všechno jednou pomine Milena Busquets

Celkem zajímavá kniha. I když má tak málo stránek, tak mi někdy přišla moc zdlouhavá. Jsem však ráda, že jsem knihu přečetla.

04.03.2018 3 z 5

Noční hudba Noční hudba John Connolly

Na první pohled mě zaujala nádherná obálka. Ihned jsem věděla, že si tuto knihu musím přečíst... A výsledek? Líbilo se mi to, tedy až na Rozlomený atlas, to tedy byla nuda. Proto dávám čtyři hvězdičky. Jinak je to hezká a celkem i originální kniha.

01.03.2018 4 z 5

Stopy minulosti Stopy minulosti Lisa Jane Smith

,,Člověk by neměl být na světě sám." Tento díl mi přišel trošku slabší, ale i tak mě to vtáhlo do děje. Nevěděla jsem, co čekat od Damona. Kdoví... tváří se jako hajzlík, ale v jádru je určitě dobrý. Zajímalo by mě, jestli najdou Violet.

03.02.2018 5 z 5

Uvnitř ticha Uvnitř ticha Dana Krupová

Na tuto knihu jsem náhodou narazila v knihovně a opravdu mě nezklamala. Krásné básně. Určitě doporučuji. V mnoha jsem se našla...

11.01.2018 5 z 5