Marketplace Marketplace komentáře u knih

Poslední den Poslední den William R. Forstchen

Tak nějak jsem se od čtení nemohl odtrhnout. Podle mě hodně povedený závěr trilogie. Čtenář dostane spoustu odpovědí na otázky, které si pokládal po prvních dvou dílech. Ano, je to spíše politikaření než krev a maso, ale i tak velmi čtivé.

26.08.2021 5 z 5

Človíčkova dobrodružství Človíčkova dobrodružství Pavel Teisinger

Moje oblíbené večerníčky v povedeném knižním zpracování. Dcerce se obrázky taky líbí.

17.01.2021 5 z 5

Juraj Jánošík® proti Dračiemu rádu Juraj Jánošík® proti Dračiemu rádu Svetozár Olovrant

Děj je svižný, dalo by se to všechno asi více natáhnout. Takhle mi děj připadal až moc jednoduchý. Čtivé to je, ale dalšího Jánošíka číst nebudu.

07.11.2020 3 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 1 Zaslíbená Země Nezemě 1 Kaiu Širai

Komiksy nečtu moc často, ale tento je zajímavý. Čte se hezky - i když od zadu. Asi se po další části ale poohlížet nebudu.

28.07.2020 4 z 5

Nové příběhy Seka a Zuly Nové příběhy Seka a Zuly Miloslav Švandrlík

Ještě jako malej kluk jsem četl první díl Seka a Zuly. Když se mi naskytla možnost přečíst si další díl, tak jsem neváhal. Pro dětského čtenáře pěkná knížečka. Moc se mi líbí jména praještěrů :) Dal bych 3 a 1/2 *, půlky bohužel nejsou.

12.07.2020 3 z 5

Zbouchnul jsem Satanovu dceru Zbouchnul jsem Satanovu dceru Carlton Mellick III

Originální dílo. Druhá polovina knihy byla čtivější.

14.12.2019 3 z 5

Začátek konce Začátek konce Manel Loureiro

Nevím jestli mám smůlu, ale pořádných knížek se zombie tématikou jsem moc nečetl. Tahle kniha je však naprosto strhující. Kniha je od prvních stran velice čtivá a vyprávění formou deníku poutavé. Mnozí píší, že je v knize několik nelogičností, ale to se dá odpustit. Brzy se vrhnu na druhý díl a budu doufat, že bude vydán (přeložen) díl třetí.

12.10.2019 5 z 5

Povídky Povídky Jiří Kulhánek

Mini knížečka = mini povídka - a ještě k tomu jsou v knížce dvě... proto se děj ani nedá pořádně rozvést. Ale čtení to bylo zajímavé, škoda jen, že taková rychlovka :(

28.03.2019 4 z 5

Můj medvěd Flóra Můj medvěd Flóra Daisy Mrázková

Pohodová pohádka pro děcka,kterou jsme přečetli během čtení pro děti v České Lípě.

03.02.2019 3 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Určitě zajímavá knížka, která předchází trilogii. Brzy se jistě pustím do dalších částí (Kdysi jsem přečetl jen první díl, tak si to dám všechno znovu). Vyplatí se přečíst si tuto knihu jako první.

24.01.2019 4 z 5

Nejznámější pohádky Nejznámější pohádky kolektiv autorů

Pěkné obrázky. Klasické pohádky. V knize je jich 5.

02.03.2024 4 z 5

Jen počkej! : 4 příběhy Jen počkej! : 4 příběhy Felix Solomonovič Kamov (p)

Návrat do dětských let. Bývaly to jedny z nejhezčích pohádek a stále jsou.

07.01.2024 4 z 5

Nesmír Nesmír Karel Šiktanc

Asi se tento typ poezie mnoha lidem líbí a tak jsem si to zkusil přečíst, leč nijak mne to neoslovilo. Tyto texty jsem nikdy nijak nechápal a nedává mi to prostě smysl. Nicméně pro někoho to může být nesmírné pohlazení pro duši. Pro mě né.

02.01.2024 1 z 5

Zákon genu Zákon genu * antologie

Většinou průměrné povídky, které ovlivnilo dost specifické téma. Nejvíce zaujala Pláž.

25.12.2023 4 z 5

Zbrklík a pekelné Vánoce Zbrklík a pekelné Vánoce Sandra Dražilová Zlámalová

Další pěkné ilustrace a příběhy čerta Zbrklíka. Hodí se do předvánočního času.

25.12.2023 5 z 5

Vítejte v Pekle Vítejte v Pekle Roman Bureš

Skvělá povídková kniha. Spousta povídek je v jiných antologiích. Určitě stojí za přečtení.

25.12.2023 5 z 5

Temné blues v New Orleans Temné blues v New Orleans František Kotleta (p)

Takový pěkný závěr celé povídkové série. Některé povídky skvělé, některé slabší. Takže 4*

16.10.2023 4 z 5

Ve stínu magie Ve stínu magie * antologie

Všechny povídky se dají přečíst, vyložený propadák tu není. Za mě 4 nejlepší - Vítejte v pekle, Sitarane, Zrzečka a nekromantka a kupodivu ne moc dobře hodnocená od ostatních Kdo zabil Daniela Wilsona?.

10.09.2023 4 z 5

Její Výsost Sofie Její Výsost Sofie Walt Disney

Pěkné ilustrace, krátký příběh. Konečně jsem se dozvěděl jak se Sofie stala princeznou.

29.07.2023 4 z 5

Umějí stromy mluvit? Umějí stromy mluvit? Cressida Cowell

Taková pěkně ilustrovaná jednohubka. Neurazí, nenadchne.

05.07.2023 3 z 5