mariebramborova mariebramborova komentáře u knih

Spoutej mě Spoutej mě Hope Marks

Asi začínám holdovat nevšednímu se*xu :) Dílo se mi líbilo. Chvílemi jsem si sice říkala, proč a jak, ale vcelku jsem si čtení užila. Co musím vyzdvihnout je obálka. Je nádherná, ničím nezavádí, víte co očekávat. Nalákala mě na první pohled.

Zakázaný chtíč Zakázaný chtíč Lenka Hnátová

Nevšední počtení na několik večerů. Spojení erotiky i hlubokých myšlenek a zároveň velkých dějových zvratů. Vcítila jsem se do hlavního hrdiny. Jediné, co bych vytkla je reklama, ve které se mluví o špatném chlapovi. Nik není špatný, je prostě chlap, co nedokázal odolat i když moc chtěl. Viki je správná puberťačka, která si jde za svým. Děj je uvěřitelný a díky myšlenkám hlavního hrdiny tato kniha rychle plyne i přes svou rozsáhlost.
Po dlouhé době román s velkým R, který se ale nezalekne postelových scén. Zároveň jde o víc než jen o bezduché šu*kání. Zajímavé dílo.

18.08.2023 5 z 5

Bouře v našich srdcích Bouře v našich srdcích Jenny Naomi (p)

Co k tomu dodat. Nevšední příběh. Velmi pěkně uchopený. Něco podobného se v našich končinách asi ještě nevyskytlo. Exotické prostředí a do toho homosexualita :) Nevěřila jsem, že bych se začetla a přistupovala jsem skepticky. Naprosto zbytečně. Líbilo se mi to. Doporučuji, stojí za přečtení.

Laskonka pro barbara Laskonka pro barbara Jana Slaninová

Jemný příběh o puberťácích doplněný úžasnou mluvou autorky. Už jsem si zvykla z první knihy a věděla jsem do čeho jdu. Nádherná přitažlivá obálka, víc takových knih!

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Úžasné, nečekané, na tu dobu jistě velmi pobuřující. Pro naši dobu dobu dokonalé!

Nelži, andílku! Nelži, andílku! Lenka Hnátová

Milý příběh plný lásky a emocí, konec krásně vysvětluje začátek, až mě překvapila provázanost celého děje. MPB super nápad, konec nutí k zamyšlení, mám smíšené pocity zda končil dobře či špatně, pro hlavní postavy asi dobře, ale přesto zůstává mrazení nad osudem odmítnuté mrtvé ženy. Má v sobě víc než bych od takto extrémně erotické obálky čekala. Velké překvapení!

Sex, prachy a potíže Sex, prachy a potíže Jana Slaninová

Velmi osobitý způsob psaní, na který chvíli trvá si zvyknout, ale pak je to jízda. Obálka jasně říká o čem příběh je, fialový nápis mluví za vše! Ráda jsem ji četla

Adventní kalendář Adventní kalendář Jana Slaninová

Krátké povídky, některé vtipné, jiné veselé, pár roztomile přihlouplých, ale příjemné rychločtení

Zpětný chod Zpětný chod Marie Jakoubková

Krásně se četla, překvapivý příběh, dechberoucí obálka, která mě na první pohled úplně dostala!

Táhni z mé hlavy Táhni z mé hlavy Lenka Hnátová

Citlivý příběh plný bolesti, lásky, ale i vtipu, obálka super sexy, kde seženu chlapa jako je Adry a kámošky jaké má Márty?

Pod maskou smyslnosti Pod maskou smyslnosti Mon Coucou

Napínavý příběh, úžasná velmi lákavá obálka, škoda že není i v papírové verzi!

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Milý napínavý příběh, úžasná obálka, v jednoduchosti je krása a tady se vše potvrzuje.

Hodina psodava Hodina psodava Veronika Matysová

Naprosto úžasná kniha, dechberoucí obálka, skvělá autorka, její práce je obdivuhodná ať ta spisovatelská, i ta podpůrná. Víc lidí, jako je ona!