margoj margoj komentáře u knih

Smrtelné Smrtelné Sara Shepard

Nejemočnější a nejnapínavější díl.

22.08.2017 4 z 5

Napálené Napálené Sara Shepard

Prostředí na lodi se mi moc nezamlouvalo. Přesto byl tento díl napínavější než díly předchozí a při čtení jsem se rozhodně nenudila.

12.08.2017 4 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

V první polovině jsem se musela do čtení nutit. Druhá polovina už byla lepší, začetla jsem se a úspěšně ji dolouskala až do konce.
Vzhledem k popisu jsem čekala o mnoho více. Je to taková průměrná, ne-li snad podprůměrná kniha.

10.07.2017 3 z 5

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

Napínavá kniha, která se rychle četla - najednou jsem měla 50 stránek za sebou. Jako u každé jeho knihy jsme si museli počkat na pravého vraha až skoro ke konci.
Potešilo mě, že kniha nebyla úplně do hloubky zaměřená na počítače, trochu jsem se toho bála. Naopak mě zklamalo, že ke konci už nebyla žádná zmínka o Travisovi, mohl alespoň napsat, jak se mu daří.
Co napsat více? Kniha si těch 5 hvězdiček zcela zaslouží.

05.07.2017 5 z 5

Jak to mají holky Jak to mají holky Lauren Saft

Pokud si chcete přečíst knihu o každodenních problémech puberťaček, pomlouvání a nenávisti, sexu a sprostého slovníku, tak prosím, tato kniha je přesně pro vás.

27.06.2017 3 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Kniha byla velmi čtivá, to ano, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Byla jsem ráda, že jak minulost, tak i současnost byla napínavá. Přeci jsem byla trochu zklamaná. Myslela jsem, že když je na obálce napsáno Psychothriller, také to tak bude. Nepřipadalo mi to zase až tak děsivé, necítila jsem mrazení na zádech. (SPOILER) A snad nejnudnější část byla bitka Daisy, Al a Emmy při útěku, při kterém ji Al shodila ze skály. Čekala jsem u toho víc. Také při požáru útulku jsem čekala, že Leanne alespoň zakřičí na Emmu něco hnusného, trocha okořenění děje. A nic..
Každopádně bylo to hezké, a jak už jsem řekla na začátku, četlo se to dobře, ale psychothrillerem bych to opravdu nenazývala, tak dávám 4 hvězdičky.

25.06.2017 4 z 5

Hledané Hledané Sara Shepard

Další poutavý díl této série!
Upřímně se mi celé drama okolo Courtney - Ali líbilo lépe, než výhrůžné zprávy od A. I když musím přiznat, že jsem se občas ztrácela mezi tím, kdo je Courtney a kdo Ali.

23.06.2017 5 z 5

Rituál Rituál Mo Hayder

Začátek byl strašně nudný. Nebavilo mě to a připadalo mi to všechno hnusné (toto se mi u ní ještě nikdy nestalo). Ale něco mě pořád nutilo číst dál. A začalo to být zajímavé.
Další krásný případ, i přes ten začátek to bylo super. Jsem ráda, že tam přibyla nová postava. Blecha mi byla sympatická už od začátku. A Jack Cafferyy... Toho zbožňuji čím dál víc. Těším se na další díl a dávám čtyři hvězdičky.

04.09.2016 4 z 5

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson

Začátek knihy byl pěkná pitomost. Nechápala jsem pointu knihy, netušila jsem, proč ji autorka napsala - bez takové kniy by se svět obešel. Občas jsem se zasmála, ale to bylo všechno. Ale potom, co se dala dohromady s Joem to začínalo být zajímavé. Když jsem tuto knihu dočetla, měla jsem úsměv na tváři. Ani ne proto, že jí Joe odpustil (spíš jsem chtěla ať jí nedopustí, nebo ať je alespoň větší drama), ale z toho, že si člověk z této knihy něco odnese. Hodně jsem se nasmála, a myslím si, že si ty 4 hvězdičky zaslouží.

01.09.2016 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

První díl jsem nečetla. Na tuto knihu jsem narazila náhodně a první díl mě nezaujal - taky proto, že nemám ráda scifi fi knihy- a tak jsem si řekla, že si přečtu jenom tuhle (mám ráda detektivky a možná proto mě to tak zaujalo). Moc nadějí jsem tomu nedávala, pořád jsem měla před očima slovo 'sci fi'. Ale řekla jsem si že to zkusím. A upřímně byla jsem překvapena. Od začátku se to četlo dobře, hned jsem se začetla. A když přijeli do Paříže bylo to ještě lepší. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Chvíli jsem nechápala celou věc s androidy a kyborgy, ale potom už bylo všechno v pohodě. Těším se na další díl a uvažuji, že si přečtu i první díl. Na této knize nemám co vytknout, takže dávám 5 hvězdiček.

23.08.2016 5 z 5

Vražedné Vražedné Sara Shepard

Super díl, ale podle mě byl předchozí díl o trochu lepší.

SPOILER!!
Hanna - čekala jsem, že ji její táta bude víc omezovat. Čtu ráda o Hanně, ale čekala jsem trochu víc
Aria - Aria je většinou pro mě strašně nudná. Teď to bylo zajímavé
Spencer - začátek byl u ní strašně nudný, ale když se setkala se svojí matkou tak se to hezky rozjelo. A jak zjistila, že nemá na účtu žádné peníze.. Prostě super čtení! V tomhle díle byla pro mě nejlepší a nejnapínavější
Emily - u ní jsem se taky rozhodně nenudila! Čtení o tom, jak ji Isaakova matka nesnáší a dává jí to pěkně sežrat.. Bavilo mě to. Jenom mě mrzí, že se s Isaakem rozešla

09.08.2016 4 z 5

Bouře Bouře Julie Cross

Začátek knihy byl super. Hned mě začala bavit. Když se Jackson dostal do roku 2007 bylo to ještě lepší. Bylo to zajímavé a hlavně napínavé. Ale od té doby, co se vrátil zpátky do roku 2009, mě to přestalo bavit. Začalo mi to připadat jako pěkná blbina. Ani můj názor nezměnil konec knihy.
Mohla by to být fakt hezká kniha, kdyby byl konec jiný. Nápad byl super, ale... Přečtu si druhý díl ale jenom proto, že nerada nechávám rozečtené knihy.

05.08.2016 3 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Začátek mi připadal strašně nudný. Až když Blaire přijela zpátky do Rosemary Beach. Od té chvíle to začalo být zajímavé.
Bylo to, jako vždy, hezky napsané. Strašně dobře se to četlo, dobře vymyšlené zápletky. Konec byl předvídatelný. Byla to dobrá oddechovka. Přesto byl podle mě první díl lepší.

17.07.2016 4 z 5

Neuvěřitelné Neuvěřitelné Sara Shepard

Knížka se četla jako vždycky dobře. Ano, konec byl napínavý ale pro mě to nebylo tak napínavé, jako třetí díl. Oprvadu jsem netušila, že A je tato osoba.
Těším se na další díly a jsem zvědavá, jak to celé dopadne. ZAčíná to být ještě napínavější.

16.07.2016 4 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Začátek- nic jsem nechápala. Nevěděla jsem, kdo je Emma a kdo je "ta holka, kterou nevidí". Ale potom se vše změnilo. Začalo to být napínavé. Jsem zvědavá, kdo jí to udělal a určitě si přečtu další díly. Doporučuju.

13.07.2016 4 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Byla to nejlepší kniha, kterou jsem od ní četla. Dobrý nápad, ale chybělo tam něco k tomu aby to bylo dokonalé.

12.07.2016 3 z 5