Marčullkas Marčullkas komentáře u knih

Mokrá náruč léta Mokrá náruč léta Lenka Lanczová

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes sahám po jiné literatuře :)

Mokrá louka Mokrá louka Lenka Lanczová

23.07.2013 4 z 5

Letní něžnosti Letní něžnosti Lenka Lanczová

Lásky a nálezy Lásky a nálezy Lenka Lanczová

Kde končí svět Kde končí svět Lenka Lanczová

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Kam se vytrácí láska Kam se vytrácí láska Lenka Lanczová

Hvězda naděje Hvězda naděje Lenka Lanczová

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes bych sáhla po jiné literatuře :))

Hříšná touha Hříšná touha Lenka Lanczová

Doteky noci Doteky noci Lenka Lanczová

Deváté nebe Deváté nebe Lenka Lanczová

23.07.2013 2 z 5

Zašeptej do vlasů Zašeptej do vlasů Lenka Lanczová

Tři na lásku Tři na lásku Lenka Lanczová

Super koťata Super koťata Lenka Lanczová

Stopa v mém srdci Stopa v mém srdci Lenka Lanczová

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes bych sáhla po jiné literatuře(:

Srdcový kluk Srdcový kluk Lenka Lanczová

Souhvězdí Labutě Souhvězdí Labutě Lenka Lanczová

Sólo pro Kristýnu Sólo pro Kristýnu Lenka Lanczová

HOdně povedená kniha! Četla jsem několikrát O:-)

23.07.2013 5 z 5

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová