marcel8328 marcel8328 komentáře u knih

Hrozba třídy A Hrozba třídy A Dan Sugralinov

První díl je dobrý, ale rozjede se pořádně až druhý díl, který vydavatelství nechce vydat, protože je malý ohlas, dá se stáhnout v němčině angličtině :-)

09.03.2022 5 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Za mě super kniha. Četla se sama, a podobnest s Harry Potterem? To ani náhodou, Harry jí nesahá ani po kolena :-)

28.12.2021 5 z 5

Strážce mrtvých Strážce mrtvých Pavel Korněv

Za mě super čtení, jen je škoda, že knihy nejsou delší.

18.12.2021 5 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Za mě se to četlo hodně příjemně a už se moc těším na další díly.

30.11.2021 5 z 5

Válka Válka Dmitrij Rus

Za mě to už bylo moc roztáhne do spousty stran, začátek srozumitelný, ale pak chaos.

24.11.2021 5 z 5

Hra začíná Hra začíná V. Mahaněnko (p)

Mám radši fantasy a tudíž šamana, ale i tak to bylo živé a četlo se to samo. Moc se těším na další díly.

14.08.2021 5 z 5

Hledání Uldanů Hledání Uldanů V. Mahaněnko (p)

Ikdyž mám radši fantasy, tak jsem si to fakt užil a těším se na další díl

14.08.2021 5 z 5

Bitva Bitva Dmitrij Rus

Gleb už je fakt hodně mocný a trochu pokulhávají akce jeho soupeřů, ale mě se to pořád líbí. Jen je škoda, že knížky nemají více stránek ( třeba jako Malaz:-)).

25.04.2021 5 z 5

Čarodějka stínů Čarodějka stínů Kalayna Price

Po dlouhé době jsem četl něco jiného, než knížky o virtuálních světech a moc se těším na další díly.

25.04.2021 5 z 5

Past na panovníka Past na panovníka Michael Atamanov

Kniha je super jako zatím všechny díly, ale moc mě mrzí, že v elektronické formě má písmena jak pro prvňáčky a mnohem méně stránek :-(:-(:-(:-(

02.09.2020 5 z 5

Herní tester Herní tester Michael Atamanov

Jsem rád, že se konečně rozjíždí tento žánr o hraní ve virtuálních světech :-)

30.08.2020 5 z 5

Půlnoční vlny Půlnoční vlny Steven Erikson (p)

Pěkná vsuvka ve světě ????

22.08.2020 5 z 5

Dóm řetězů Dóm řetězů Steven Erikson (p)

Nádherná série ????

22.08.2020 5 z 5

Vzpomínky ledu Vzpomínky ledu Steven Erikson (p)

Prostě super série

22.08.2020 5 z 5

Dům mrtvých Dům mrtvých Steven Erikson (p)

Úžasná fantasy série

22.08.2020 5 z 5

Měsíční zahrady Měsíční zahrady Steven Erikson (p)

Za mě jedna z nejlepších fantasy sérií ????????

Pašerák Pašerák Miroslav Žamboch

Pro mě super oddechovka jako ostatní díly ????

22.08.2020 5 z 5

Pohádka pro děti, pěkná. Ale nic jiného od toho nečekejte. Ikdyž to říkám zřídka film je o 90% akčnější a napínavější :-(

22.08.2020 2 z 5

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

V minulosti to byl hit.
Film dodal popularitu, ale se soudobou konkurenci fantasy se nemůže vůůůbec rovnat :-(. Je to nuda, zdlouhavé a jako ve všech jeho knihách to vyřeší orli.

22.08.2020 1 z 5

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Pokud jste už viděli film, tak ani neberte do ruky, nuda,nuda, nuda. Četl jsem v devadesátých letech a byl jsem nadšený, ale to bylo proto, že nic jiného nebylo. Teď se to se současnou fantasy nedá vůbec srovnat :-(

22.08.2020 1 z 5