Hledání Uldanů

Co může být lepšího než vesmírná dobrodružství? Kapitán Chirurg zná na tuto otázku odpověď – vesmírné pirátství! Kořist, plenění, rabování a prodej všeho cenného jsou alfou a omegou galaktogonských pirátů a Chirurg dělá vše proto, aby se stal jedním z nich. Ale co má dělat, když nevyzpytatelní Uldani nenechávají našeho korzára v klidu, skládají mu do cesty nové záhady a tím ho zdržují od hlavního cíle? Jak se má jeden stát impozantním bukanýrem a pohromou nesčetných galaktogonských systémů, když invaze nezkrotných cizáků poráží říše po celé galaxii? Hra kapitánovi Chirurgovi znovu a znovu hází klacky pod nohy, ale ten všechny překážky zatím zdolává. Vypadá to, že bude muset pořádně zabrat, aby si splnil sny o pirátství a objevil odpovědi na všechny ty záhady…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475432/big_hledani-uldanu-zQN-475432.jpg 4.134

Galaktogon 2.

Literatura světová, Romány, Sci-fi

Vydáno: , Fantom Print

Поиск Ульдан (Poisk Ul'dan), 2018

Kniha Hledání Uldanů

NextOne

Druhé pokračování série Galaktogon už bylo o něco lepší. Žádné dlouhé táhlé pasáže, ale byla nám nabídnuta pořádná vesmírná akce. Alexis začíná být čím dál víc středem pozornosti a musí si dávat pozor s kým jedná. Takže jsme v knize dostali víc toho vesmírného politikaření, což se mi líbí. Líbilo se mi to i u série Obránce perimetru od Atamanova a chvíli u něho zůstanu, protože mi přijde, že Mahaněnko toho dost obšlehl, viz. obrovský scénář s cizáky. Každopádně co se týče vesmíru, Atamanov ho má mnohem lépe popsaný a vymyšlený. Uvidíme co přinese třetí díl, ale Mahaněnkovi sluší spíš to fantasy LitRPG.

pobijecmuch

Ano, je to jen průměr, ale zase o fous lepší než první díl. Tam se mně zdálo, že autor nevěděl, ani o čem vlastně bude psát.

marapavelka

Mám rád scifi, mám rád piráty, mám rád LitRPG, ale tohle mě moc nebavilo. Zmatená a takové trochu odfláknuté. Hodnocení spíš něco mezi ** a ***.

marcel8328

Ikdyž mám radši fantasy, tak jsem si to fakt užil a těším se na další díl

Tazz1

Trochu problém se ve všem orientovat, tedy moc informací na malém místě. Ale stále se čte dobře, má to nápady, svižný děj, akci a dobrý popis bojů. Navíc končí v zajímavý moment a tedy je další díl nutností :-)
Těším se na novou, lepší a větší kuloloď.

kokrokr

Hodnotím jako průměrný dobrodružný příběh s trochu chaotickým dějem. Jsou tu ale pěkné popisy bojů kulové lodi a za to dám tři a půl bodu.