Hledání Uldanů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Co může být lepšího než vesmírná dobrodružství? Kapitán Chirurg zná na tuto otázku odpověď – vesmírné pirátství! Kořist, plenění, rabování a prodej všeho cenného jsou alfou a omegou galaktogonských pirátů a Chirurg dělá vše proto, aby se stal jedním z nich. Ale co má dělat, když nevyzpytatelní Uldani nenechávají našeho korzára v klidu, skládají mu do cesty nové záhady a tím ho zdržují od hlavního cíle? Jak se má jeden stát impozantním bukanýrem a pohromou nesčetných galaktogonských systémů, když invaze nezkrotných cizáků poráží říše po celé galaxii? Hra kapitánovi Chirurgovi znovu a znovu hází klacky pod nohy, ale ten všechny překážky zatím zdolává. Vypadá to, že bude muset pořádně zabrat, aby si splnil sny o pirátství a objevil odpovědi na všechny ty záhady…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475432/big_hledani-uldanu-zQN-475432.jpg 4.134
Série:

Galaktogon 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Sci-fi

Vydáno: , Fantom Print
Originální název:

Поиск Ульдан (Poisk Ul'dan), 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Hledání Uldanů

NextOne
06. října

Druhé pokračování série Galaktogon už bylo o něco lepší. Žádné dlouhé táhlé pasáže, ale byla nám nabídnuta pořádná vesmírná akce. Alexis začíná být čím dál víc středem pozornosti a musí si dávat pozor s kým jedná. Takže jsme v knize dostali víc toho vesmírného politikaření, což se mi líbí. Líbilo se mi to i u série Obránce perimetru od Atamanova a chvíli u něho zůstanu, protože mi přijde, že Mahaněnko toho dost obšlehl, viz. obrovský scénář s cizáky. Každopádně co se týče vesmíru, Atamanov ho má mnohem lépe popsaný a vymyšlený. Uvidíme co přinese třetí díl, ale Mahaněnkovi sluší spíš to fantasy LitRPG.

pobijecmuch
21. srpna

Ano, je to jen průměr, ale zase o fous lepší než první díl. Tam se mně zdálo, že autor nevěděl, ani o čem vlastně bude psát.


marapavelka
17. srpna

Mám rád scifi, mám rád piráty, mám rád LitRPG, ale tohle mě moc nebavilo. Zmatená a takové trochu odfláknuté. Hodnocení spíš něco mezi ** a ***.

marcel8328
14. srpna

Ikdyž mám radši fantasy, tak jsem si to fakt užil a těším se na další díl

Tazz1
14. srpna

Trochu problém se ve všem orientovat, tedy moc informací na malém místě. Ale stále se čte dobře, má to nápady, svižný děj, akci a dobrý popis bojů. Navíc končí v zajímavý moment a tedy je další díl nutností :-)
Těším se na novou, lepší a větší kuloloď.

kokrokr
01. července

Hodnotím jako průměrný dobrodružný příběh s trochu chaotickým dějem. Jsou tu ale pěkné popisy bojů kulové lodi a za to dám tři a půl bodu.