marasaj marasaj komentáře u knih

Pátá kolona Pátá kolona Robert Hofman

Ještě se mi nestalo, že bych začala číst knihu a po prvním odložení už se k ní nevrátila. Vždycky jsem aspoň chtěla vědět jak to skončí a tak jsem se do čtení nutila a pořád tomu dávala šanci. Tady NE. Jednoznačně NE! Od té doby co jsem ji odložila mě ani nepřinutilo nic číst ji dál, ani mě nezajímá jak dopadne. Jako kdybych ji nikdy nezačala číst. Skončila jsem na 56 straně a konec.

21.08.2015 1 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Váhala jsem jestli dám 5 hvězdiček, ale musela jsem. Tato kniha si to zaslouží. Už na prvních stránkách vás to chytne a do konce nepustí. Musela jsem pořád číst a číst, protože jsem byla zvědavá jak to dopadne. A pokud jsem knihu musela odložit, těšila jsem se až se zase vrátím ke čtení.

11.07.2015 5 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Druhej díl mě bavil víc než než první. Přišlo mi to tak nějak celkově napínavější. Autor si s celou knihou pěkně vyhrál. Opět k tomu můžu říci, že čtení jsem si užila, ale nemyslím si, že je to kniha pro děti. To však neubírá na knize.. Ten konec byl hodně hodně nečekaný (alespoň pro mě) a těším se jak to všechno celé dopadne!

05.07.2015 4 z 5

Houby Houby Hans W. Kothe

Velmi pěkne zpracovaný atlas hub, nádherné fotografie, není to takový ten atlas hub, který když otevřete, vyskočí na vás malá písemnka a jen samé řádky. Tohle je atlas hub, který je pěkne zpracovaný, informací tak akorát.

28.06.2015 4 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Nemela jsem moc velka ocekavani. Kniha ma docela pomaly rozjezd, autorka se v tom trosku placa.. Ale.. od druhe poloviny je to pekne nabite, cte se to neuveritelne rychle. Ctyri hvezdicky..

19.06.2015 4 z 5

Psycho Psycho Robert Bloch

Myslela jsem ze to bude spis takova ta nuda a tak jsem nemela moc velka ocekavani. Byla jsem prijemne prekvapena :-) urcite se pustim do dalsiho dilu a doporucuji :-) I kdyz knizka je predvvydatelna, je pekne zpracovana :-)

11.06.2015 4 z 5

Přítel s dlouhýma ušima Přítel s dlouhýma ušima Mark Reed Levin

"Zlaté rybky, želvy a křečci - to jsou domácí zvířátka. Psi jsou rodina."
Tahle knížka chytne každýho, kdo miluje pejsky.. Krásný, ale smutný příběh. Ale tak to v životě bohužel chodí.. !DOPORUČUJI!

09.04.2015 5 z 5

Záchranný člun Záchranný člun Charlotte Rogan

"Kdyz jsme nemluvnata, potrebujeme autoritu, aby nas vedla a starala se o nas. Nepochybujeme o teto autorite a predstavujeme si, ze maly okruh naseho rodinneho zivota je hranici vesmiru a ze to, co vidime kolem sebe, existuje vsude a take ze to je, jak ma byt. Jak dospivame., nas obzor se rozsiruje a zaciname pochybovat. To trva az do te doby, kdy bud svrhneme sve stvoritele - rodice - nadobro a zaujmeme jejich misto jako tvurci sila ve vlastnim zivote, anebo si za ne najdeme nahradu, protoze strach a odpovednost jsou prilis velije. Lide se ubiraji tam ci onam a tomu lze pricist vsechny velke osobni i politicke rozepre napric dejinami."

Mistama trochu nuda, takove prumerne cteni

23.03.2015 3 z 5

Pouto Pouto Mark Watson

V levných knihách jsem objevila od Watsona - Jedenáct - a líbilo se mi to. Proto jsem se rozhodla koupit si i Pouto.. Nebylo to špatně, dobře se to četlo, ale nic co by mě nějak nadchlo. Je to taková oddechová jednohubka.

22.02.2015 3 z 5

Jedenáct Jedenáct Mark Watson

Příjemné oddechové čtení, u kterého se zasmějete. Trošku mě překvapil konec, ale rozhodně stojí za přečtení

01.01.2015 4 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Skvělá kniha! :)

09.09.2014 5 z 5

Esej o tragédii Esej o tragédii Elizabeth LaBan

Esej o tragédii je kniha, která mě mile překvapila. Kniha se vyvinula nad moje očekávání. Knihu jsem přečetla jedním dechem a nemohla jsem se od ní odpoutat.. Pokud chcete nějakou knihu na oddechový čas, doporučuji Vám sáhnout právě po této knize. Já osobně jsem se u této knihy zasmála :)

23.08.2014 5 z 5