Přítel s dlouhýma ušima přehled

Přítel s dlouhýma ušima https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78007/pritel-s-dlouhyma-usima-78007.jpg 4 17 17

Podtitul: Dojemný příběh muže a jeho čtyřnohého kamaráda S velikou opravdovostí autor vypráví příběh o soužití své rodiny se psy: první se jmenoval Pepsi a druhý, jenž do domácnosti přišel podstatně později a nezůstal dlouho, Sprite. Dnes lze bez nadsázky prohlásit, že Mark Levin svým nesmírně citlivým líčením vztahu lidí a jejich ušatých kamarádů potěšil a dojal miliony čtenářů na celé světě. Svému Spritovi vystavěl pomník, jaký snad žádný nejlepší přítel člověka ještě neměl... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Víkend

Rescuing Sprite

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přítel s dlouhýma ušima. Přihlašte se a napište ho.

Elisabeth12
29.11.2018 5 z 5

Úžasně napsaná a dojemná knížka, kterou jsem musela nejednou odložit kvůli slzám, přes které jsem už neviděla na text. Jednou se ke knížce určitě ráda vrátím, patří mezi mé srdcovky. ♥

snílkařka
01.09.2017 4 z 5

Pes není jen zvíře je to zkrátka člen naší rodiny od chvíle kdy přejde poprvé přes náš práh. A v našich srdcích zůstává navždy je to náš věrný přítel.

Markéét96
14.10.2016 5 z 5

Na mě kniha po přečtení zanechala hodně hluboký dojem, jelikož už jsme měli v rodině mnoho psů a prožila jsem s nimi mnoho tech smutnějších částí života s nimi, přesně jsem věděla o čem autor píše... Ještě několik dní po přečtení mi kniha ležela v hlavě.. Nedalo mi to a přečetla jsem si ji znova.. Za mě výborná knížka ke které se ráda zase vrátím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Přítel s dlouhýma ušima v seznamech

v dalších seznamech2x

Mark Reed Levin